رویداد به پایان رسیده است!
تهیه داشبوردهای مدیریتی در EXCEL در تاریخ جمعه ۲۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۵ آذر

تهیه داشبوردهای مدیریتی در EXCEL

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

توانایی تهیه داده های دقیق و به روز ، تهیه گزارشات منظم و منسجم ، ساخت گزارشات و داشبوردهای مدیریتی از ابزارکای کاربردی و مفید در هوش تجاری و تدوین استراتژی های به موقع و موثر خواهد بود.

نرم افزار اکسل یکی از پرکاربردترین و دردسترس ترین نرم افزار ها برای تهیه گزارشات و ساخت داشبوردهای مدیریتی میباشد.

امروزه داده و سرعت تحلیل آن در بازار پر رقابت کسب و کار از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تهیه گزارشات دقیق و به روزرسانی سریع آن از دغدغه های مدیران و کارشناسان سازمان ها بدل شده.

داده های ثبت شده و پراکنده سازمان یکی از مشکلات اصلی در تصمیم گیری دقیق و به موقع مدیران می باشد.

هوشمندی کسب و کار (BI) یک مفهوم عام که بخش های زیادی از صنعت را در بر میگیرد ، با پاسخ به 4سوال اساسی و کلیدی بر اساس داده های ثبت شده و یا استخراج شده در جهت رفع نواقص و کمک به تصمیم گیری به موقع و دقیق و اتخاذ استراتژی درست توسط مدیران را میسر میسازد.

4پاسخ کلیدی به 4سوال اساسی بر حل مشکلات سازمانی:

1-چه اتفاقی رخ داده است؟

  2- چرا اتفاق رخ داده است؟

 3- چه خواهد شد؟

  4- چه کنیم ؟

پاسخ این سوالات ما را در ساخت داشبورد های مدیریتی مناسب کمک خواهد کرد

برگزارکنندگان

خانه مهندسی صنایع
خانه مهندسی صنایع

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم دوره
روز سوم دوره
عنوانشروعپایان
جمعه 15 آذر۹ صبح۵ بعد از ظهر
عنوانشروعپایان
پنج شنبه 21 آذر۹ صبح۵ بعد از ظهر
عنوانشروعپایان
جمعه 22 آذر۹ صبح۵ بعد از ظهر

اهداف دوره


پس از اتمام موفقیت آمیز ۳ روز دوره قادر به تهیه گزارشات پیشرفته و مدیریتی با این نرم افزار ساده و کاربردی خواهید بود


ساختار دوره


این دوره شامل فعالیت های درون کلاسی دانش پذیران جهت ارتقا دانش و مهارت عملی شرکت کنندگان ،همراه با تجربه و دانش مدرس به صورت کار گروهی برگزار می گردد. تمامی گزارشات به صورت عملی توسط دانش پذیران در کلاس تهیه و توسط استاد رفع اشکال می گردد .


محتوای دوره


100 فرمول پرکاربرد در داشبورد سازی – کاربرد ها و تفاوت های: Match , Index , Vlookup – Hlookup – Backward Vlookup – Indirect, Row, Column,Offset ، فرمول های شرطی ، چندشرطی ، ترکیب شروط ، نمودار ها و ترکیب آن ها برای داشبورد سازی Stacked , 100% Stacked Pie, Doughnut, Radar Bullet Graph , Line, Scatter, Bubble – ابزار های Controls Form برای داشبورد سازی – آشنایی و کاربرد توسعه دهنده های (Developer) List Box,Check Box Option Button, Spin Button Scroll Bars – آشنایی با انواع داده و ساخت داده های اولیه و کاربردی – سفارشی سازی در داشبورد ها • Conditional Formating • Validation • Sparkline • Tool Bar اختصاصی • Pin Pic • چندنمایی – نمونه نمودارهای خلاقانه – ساخت و تمرین نمونه داشبورد های واقعی کنترل پروژه مدیریت منابع انسانی کنترل انبار و موجودی ، برنامه ریزی تولید و…. به صورت Work Shop – اشنایی با Existing Connection و …

آدرس: تهران میدان انقلاب - خیابان انقلاب - روبروی درب اصلی دانشگاه تهران - خیابان فخر رازی - خیابان نظری - بن بست فرزانه - پلاک ۱ - واحد ۴