رویداد به پایان رسیده است!
دوره برندسازی شخصی + 24 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک در تاریخ شنبه ۳۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۱ آبان ساعت ۱۷:۰۰

دوره برندسازی شخصی + 24 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک

  • ۶۹۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره برندسازی شخصی

 

تمام انسانهای روی کره خاکی، یک برند شخصی از خود دارند! چیزی که ما با نام و نام خانوادگی آن را میشناسیم! بعضی از این برندها خوشنام هستند؛ مانند کوروش بزرگ و برخی بدنام مانند هیتلر! حال اینکه چه چیزی سبب میشود که یک برند خوش آوازه شود و دیگری بدنام! مجموعه عواملی وجود دارند که تمایز انسانها را با یکدیگر ایجاد میکنند. دوره برندسازی شخصی فرایندی است که طی آن، به شما کمک میکنیم نسخه ی بهتری از خودتان را ارائه کنید. چیزی که محبوب همگان باشد و به واسطه آن بتوانید به دلها و ذهن ها نفوذ کنید. بسیاری از انسانها نمیدانند که همین برخوردهای به ظاهر بی اهمیت روزمره در واقع برند شخصی آنهاست! در حالی که موفقیت نهایی شما از رفتارهای روزمره پدید می آید!

خرسندیم که به شما اعلام کنیم برای سومین بار دوره برندسازی شخصی را با همکاری مرکز کارگزاری بانک صنعت و معدن برگزار خواهیم کرد. در دوره برندسازی شخصی قصد داریم به شما بیاموزیم که چطور بتوانید با استفاده از برند شخصی خود و توسعه مهارت های فردی، یک شخصیت شگفت انگیز و موفق باشید. اولین نفراتی باشید که در سومین دوره برندسازی شخصی مجموعه آموزشی عصر خلاقیت شرکت میکنید.

 

چه اهمیتی داره؟

نکته دقیقا همین جاست! خیلی ها از اهمیت بهتر شدن بی خبر هستند! در این دنیایی که امروزه همه تلاش میکنند برای گرفتن تاییده های اجتماعی به خودشان نقاب های متفاوتی بزنند و نمیدانند که این تغییر چهره هر روزه دلیل اصلی شکست ها و ناکامی های آنهاست، ما تلاش میکنیم در دوره برندسازی شخصی به شما بیاموزیم که با شناخت خود، تغییر رفتارهای خودمان، درک و شناخت رفتارهای اطرافیان، و در نهایت اتخاذ تصمیم صحیح در مواجهات روزمره، دریچه های جدیدی را به سوی موقعیت های بهتر برای خودمان باز کنیم تا به دستاوردهای بزرگتری در زندگی مان برسیم. دوره برندسازی شخصی یعنی هر روز یک قدم بهتر شویم و مفیدتر باشیم

 

برندسازی شخصی

 

سرفصل های دوره برندسازی شخصی

 

• کشف مهارتهای نهفته و کشف نشده شما
• شناخت قدرتمندترین ابزار مهارتی جهان
• آشنایی با چیزی که واقعا میتوانید باشید
• پیش برد اهداف شخصی و تجاری با برند خود
• یافتن قدرت نفوذ واقعی
• شیوه ی مصاحبه با رسانه ها
• نحوه ی یافتن مخاطبین واقعی و وفادار
• شیوه ی ارتباط گرفتن موثر با چهره ها
• مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی
• ایجاد یک شبکه ی اطلاع رسانی مستقل

 

حالا وقتشه...

 

ما در دوره برندسازی شخصی 8 جلسه ای که از شنبه 11 آبان ماه به مدت 8 جلسه در 8 هفته شنبه ها ساعت 17 الی 20 بعدازظهر برگزار میگردد به شما می آموزم که چطور بتوانید با شناخت ظرفیت ها، استعدادها و مهارتهایتان و ارائه یک نسخه بهتر از خودتان، مخاطبین بیشتری به دنیای خود جذب کنید تا محبوب تر و ثروتمندتر باشید.  برای ثبت نام علاوه بر همین صفحه، میتوانید با شماره های 02188773214 و 02188886234 خانم صابری و آقای حاج محمدی تماس بگیرید

 

لینک مسیریابی : (بر روی لینک زیر کلیک نمایید)


مرکز کارگزاری بانک صنعت و معدن (خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست 34) 

 

درباره مصطفی طاهری


من مصطفی طاهری کارشناس مدیریت صنعتی، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار و مدرک کارآفرینی از دانشگاه صنعتی شریف، مدرس دوره برندسازی شخصی هستم. تاکنون اثار زیادی (نظیر: کمتر بیشتر است، میفروشمت، منِ بهتر، بازی برنده و...) را منتشر کرده ام و جدیدترین آن کتاب باهوش هیجانی است. چندیدن و چند سیستم پولساز ایجاد کرده و حالا قصد دارم شیوه های جدید پولسازی را با شما به اشتراک بگذارم. سال 97 آموزش حرفه ای را آغاز کرده و به بیش از 1000 نفر آموزش حضوری داده ام. افراد زیادی نیز آموزش های غیرحضوری ما را دنبال کرده و میکنند. اکنون این دوره حرفه ای برای شما محیا شده تا خود را آماده یک اتفاق هیجان انگیز کنید. پس درنگ نکنید و همین حالا ثبت نام کنید!!

گارانتی بازگشت وجه

 

سایر اطلاعات و دوره ها:

مدرس

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری
نویسنده و کارآفرین از دانشگاه شریف

برگزارکنندگان

عصر خلاقیت
عصر خلاقیت
مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن
مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن

آدرس

تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه 34

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

عصر خلاقیت

برگزار کننده سمینارهای آموزشی در سراسر ایران

رویداد های برگزارشده۳۳
رویداد های فعال۰