رویداد به پایان رسیده است!
دوره بلند مدت آکادمی مدرسان در تاریخ شنبه ۳۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۰:۰۰

دوره بلند مدت آکادمی مدرسان

 • رایگان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

صادقانه می‌خواهم اسراری را به شما بگویم...


هیچ سمینار یا کلاسی در ایران و حتی جهان وجود ندارد که تو را متحول کند!

بعد از 17 سال تجربه برگزاری بزرگترین سمینارهای ایران، آموزش حضوری به چند ده هزار نفر، آموزش آنلاین به چند صد هزار نفر، راه‌اندازی کسب و کارهای متفاوت، شاگردی کردن در محضر اساتید تراز اول جهان و ... به این نتیجه رسیدم که در سمینارها و دوره‌های آموزشی تکنیک‌های بسیاری را آموزش می‌دهند اما زمانی که پای تغییر و تحول در شغل و زندگی به میان می‌آید تازه متوجه می‌شوی که در عمل کاری نمی‌توانی انجام دهی.

 

به همین خاطر احساس می‌کنی یا به اندازه کافی استعداد نداری و یا تو آنقدرها هم خوب نبودی که به موفقیت برسی یا نیاز به اطلاعات بیشتری داری بنابراین دوباره دنبال یک کلاس دیگر، یک سمینار متفاوت و یا یک سخنران دیگر هستی تا شاید زندگیت را تغییر دهد و آنقدر روی این تردمیل معیوب می دوی که سال‌های سال از عمرت را از دست می‌دهی تا یک روزی واقعاً خسته شوی...

.

 


تا حالا به این موضوع فکر کرده‌ای که چرا 99 درصد شرکت کنندگان دوره‌های آموزشی گران قیمت پُرمدعا در ایران نتیجه نمی‌گیرند؟


 • اکثر مدرسان که ادعا می‌کنند که هر ساله به چند هزار نفر آموزش می‌دهند که کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند اما سال بعد هیچ خبری از افرادی که کسب و کارشان را راه انداخته‌اند نیست!
 • 90 درصد این شرکت‌کنندگان حتی در سال بعد، دامنه و هاست خود را تمدید نکرده‌اند! اما این سیکل معیوب همچنان ادامه دارد ...
 • البته در ایران ما مردم عاشق سیکل معیوب هستیم مثلاً در سال میلیون‌ها نفر در ایران به دنبال یادگیری زبان انگلیسی از این آموزشگاه به آن آموزشگاه می‌روند، معلم خصوصی می‌گیرند، انواع کتاب‌های خودآموز و بسته‌های آموزش مکالمه در 90 روز را می‌خرند!! اما شما پایان دردناک این همه تلاش را می‌دانید!! باز هم مکالمه به زبان انگلیسی را یاد نگرفته‌اند و به آرزوی خود نرسیده‌اند یا هر سال یک میلیون دانش‌آموز تلاش می‌کنند برای موفقیت و بدست آوردن شغل وارد دانشگاه شوند. غافل از اینکه دانشگاه سرابی بیش نیست و هرگز ضمانتی برای بدست آوردن شغل و ثروتمند شدن نیست. اثبات این ادعا هم نرخ بالای بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.

.

آیا می‌دانید هر ساله چند هزار نفر که تا مقطع فوق لیسانس و دکتری تحصیل کرده‌اند رزومه‌شان را برای بدست آوردن شغل به صدها جا ارسال می‌کنند اما دریغ از یک شغل خوب!

 

حال اگر شما مصمم هستید من حاضرم به شما کمک کنم تا زندگی خود را یکبار برای همیشه دگرگون کنید

و یک انقلاب واقعی در درون شما اتفاق بیفتد و ...

.


اما چرا می‌خواهم موفق‌تر شوید...؟!


 1. زندگی من یک قانون ساده دارد. به تجربه فهمیده ام اگر میخواهم موفق شوم باید به تعدادی از مردم کمک کنم به آنچه میخواهند برسند و موفق شوند. پس از آن من به تمام چیزهایی که می‌خواهم می‌رسم.
 2. درآمد من از سرمایه‌گذاری در املاک، آموزش و بيزنس كوچينگ است و پیشرفت تو به من آسیبی نمی‌زد.
 3. اگر کسب و کار خودت را راه بیندازی حتماً از تجربیات من در توسعه کسب و کارت استفاده خواهی کرد و چون در ایران کوچینگ به معنای واقعی وجود ندارد و در نهایت با پرس و جو از دیگران سراغ من می آیی و این یعنی درآمد بیشتر برای من.

پس از 17 سال فعالیت بی وقفه در بازار ایران، به یک فرمول اختصاصی  و سری رسیده‌ام که 100 درصد مطمئنم زندگی هر فردی را متحول می‌کند.

.


من می‌تونم کمک کنم:


 1. کسب و کار خودت را راه بندازی و ظرف 12 ماه تبدیل به 10 نفر اول حوزه کاریت بشی بدون اینکه سعی و خطا داشته باشی و هزینه‌ای زیادی را از دست بدهی.
 2. با آموزش‌های حرفه‌ای و اثربخش که بر اساس NLP و کانال‌های یادگیری شما آماده کرده‌ام بتونید پتانسیل‌های درونی خودت را پیدا کنی و یکبار برای همیشه شغل مورد علاقه ات را ایجاد کنی.
 3. با افزایش توانمندی‌هات و یادگیری مهارت‌های به روز، تبدیل به یک مهره کلیدی و حیاتی در هر شرکتی بشی که بدون تو اون کسب و کار نچرخه.
 4. در یک سال به اندازه 10 سال پیشرفت کنی و هرگز نتونی مشابه گذشته فرصت های عالی زندگیت رو از دست بدی!

.

.

 

.

 


آکادمی چیست؟


اجازه بدید اول پرده از یک سیستم فریبنده و معیوب بردارم...

 •  شما هم مانند هزاران نفر دیگر آرزوی داشتن یک کسب و کار پرسود آنلاین را داشته اید؟
 •  شما هم مانند هزاران فرد دیگر رویای سخنران شدن و تولید محصولات آموزشی داشته اید؟
 •  شما هم جزء افرادی هستید که در دوره ای بلندمدت شرکت کرده‌اید که بعد از 3سال به درآمد ماهی 10 میلیون تومان برسید؟!
 •  

رازی وجود دارد که مدرسان دوره‌های بلندمدت کسب و کار آنلاین و تربیت سخنران نمی‌گویند چون اگر این راز فاش شود قطعاً زمان و پولتان را در یک مسیر بیهوده تلف نخواهید کرد!

اگر علاقه‌مند به سخنرانی، تدریس، تولید اطلاعات و راه‌اندازی کسب و کار باشید حتماً از همین اساتید دوره‌ای بلندمدت شنیده‌اید که باید سه سال تولید محتوا کنی، در شبکه‌ای اجتماعی فعالیت کنی، ویدئو بسازی، سمینار رایگان برگزار کنی، کتاب بنویسی (یا کپی کنی)، ادای سخنرانان حرفه‌ای را در بیاورید و در اینستاگرام خودتان را سخنران، نویسنده و کوچ معرفی کنید تا دیگران بیابند و محصولات شما را بخرند و شما بعد از 3 سال کار طاقت فرسا به درآمد ماهی 10میلیون تومان برسید!! ( که بعید می‌دانم برسید البته اگر هم برسید 10 میلیون تومان 3سال بعد به نظرتان چقدر ارزش خواهد داشت؟)

یک سیستم فریبنده وجود دارد که هر سال با برگزاری چندین سمینار در تهران و شهرهای دیگر با ایجاد توهم دانش و تهیج افراد حاضر در سالن به همراه خنداندن حضار یک انگیزه کاذب در مخاطب ایجاد می‌کند و می‌گویند همین الان این فرم را پر کن و جزء 100 نفر اول باش و 10 میلیون تومان تخفیف بگیر در ادامه هم می‌گویند با توجه به استقبال زیاد شما عزیزان هر چه سریع‌تر پیش پرداخت را بدهید تا بسته پیش نیاز را برایتان ارسال کنیم.

...

اگر شما هم قربانی این سیستم شده‌اید نگران نباشید... چند صد نفر دیگر هم دقیقاً همین مشکل را دارند. تمام این اساتید ادعا دارند در دوره قبلی که برگزار کرده‌اند چند صد نفر شرکت کرده‌اند. اما اگر از همین مدرس‌ها بخواهید که 10 نفر از شرکت کننده‌های دوره اول که الان درآمد ماهی 10 میلیون تومان رسیده‌اند را معرفی کنند باور کنید امکان ندارد بتوانند این کار را بکنند. (از دوره اولی که این دوستان برگزار کرده‌اند 3 سال گذشته است.) به شما قول می‌دهم سایت‌هایی که 80% شرکت‌کنندگان (فریب خوردگان این سیستم معیوب) راه‌اندازی کرده‌اند الان فعال نیست و حتی رغبت نداشته‌اند هزینه تمدید هاست و دامنه را پرداخت کنند. نکته ای که باید یاد بگیرید این است که بدانید واقعیت کسب و کار در ایران چگونه است و چطور بدون تلاش بیهوده و هدر دادن زمان، پول و انرژی سریع تر نتیجه بگیرید.

يكي از راه‌هاي شناخت دوره‌هاي بي‌اثر اين است كه تمام اين مدرس‌ها يك داستان تکراری و کاملاً شبیه به یکدیگر دارند. داستان این گونه است همه این مدرسین یک گذشته بد و بی‌خاصیت داشته‌اند. پول نداشته‌اند، اختلاف با پدر، مادر و همسرشان داشته‌اند. اما یکباره یک کتاب خوانده‌اند یا یک آموزش را دیده‌اند و متحول شده‌اند و از فردای آن روز صاحب درآمدهای چند میلیونی شده‌اند و الان می‌خواهند راز پولدار شدن یک شبه را به شما یاد بدهند!! در ضمن در ادامه داستان ساختگی عنوان می‌کنند رسالت زندگی خود را یافته‌اند و می‌خواهند اثری از خودشان در این دنیا باقی بگذارند.

از 2 ترفند دیگر هم استفاده می‌کنند:

 1. کنار چند استاد خارجی که به تهران آمده‌اند و اينها در سمينارشان شركت كرده‌اند عكس مي‌گيرند و در سايت منتشر می‌کنند یا در یک کلیپ چند دقیقه‌ای برایان تریسی این مدرس را سخنران برتر و نابغه ایران معرفی می‌کند!
 2. در کنار BMW، پورشه اجاره‌ای ایستاده‌اند و حرف می‌زنند.


کسب و کار آنلاین خودت را همین الان شروع کن و آن را توسعه بده!


اگر مي‌خواهيد واقعا آستين‌های خود را بالا بزنيد و يك مشاور، مدرس و سخنران حرفه‌ای بشويد، كتاب بنويسيد، سايت داشته باشيد، در  شغل‌تان موفق‌تر باشيد و درآمد جانبي از يك شغل قابل توسعه داشته باشيد خواهش مي‌كنم اين متن را با دقت زيادتري مطالعه كنيد و در دوره‌ای شركت كنيد كه از اساتيد حرفه‌ای و متخصص استفاده مي‌كنند. مشاوره و كوچينگ با يك فرد خبره دارند. يادتان باشد حتي  آنتونی رابينز كه گران‌ترين سخنران جهان و با سابقه ٤٠ سال تدريس است امكان ندارد همه مباحث را خودش درس بدهد و حتما از متخصصين ديگر در دوره استفاده می‌كند. دنيای امروز بيشتر از آنچه كه تصور مي‌كنيم تخصصی شده است و يك پزشك نمی‌تواند متخصص قلب، كليه، مغز، داخلی، گوارش و... باشد. حتما شما هم با من هم عقيده هستيد.


من چند ويژگي دارم كه در كمال تواضع و فروتني بيان می‌كنم تا افراد باهوش و مستعد خودشان بهترين دوره را انتخاب كنند و درست‌ترين انتخاب را داشته باشند.

 1. به دليل رشته تحصيلي‌ام، ذهنيت مهندسي و طراحي در من شكل گرفته و من خودم را طراح ميدانم.
 2. ذهنی خلاق و ايده پرداز دارم، می‌توانيد اين موضوع رو از شركت‌كنندگان دوره يك و دو آكادمي مدرسان بپرسيد چون يكسال در كنار من بوده‌اند.
 3. بدون اغراق و بصورت مستند، حداقل پنج بيزنس در ايران راه‌اندازی كرده‌ام. من جزء معدود مدرسيني هستم كه از ويزيتوری كارم را شروع كرده‌ام. در بازار خريد و فروش كرده‌ام. چك گرفته‌ام و چك داده‌ام. سود كرده‌ام، ضرر كرده‌ام. پول قابل توجهی بدست آورده‌ام و حتي يكجا همه را از دست داده‌ام و دوباره اين چرخه ادامه پيدا كرده است.
 4. از دوم راهنمايی كلاس تندخوانی رفته‌ام و به كتابخوانی علاقه‌مند شدم. از همان دوران كتاب‌خواني را شروع كردم. بهترين كتاب های جهان را در طول اين سال‌ها خوانده‌ام.
 5. سر كلاس مطرح‌ترين اساتيد جهان با هزينه شخصي خودم حاضر شده‌ام و سعي كرده‌ام بيشترين دستاورد را داشته باشم.
 6. از سال ١٣٨٠ يعني ١٧ سال پيش شروع به كار كرده‌ام و تجربيات فوق العاده‌ای كسب كرده‌ام.


اگر اين ويژگي‌ها را مثبت ارزيابی می‌كنيد و برای طراحي يك دوره خاص، لازم مي‌بينيد من با جرات ادعا می‌كنم آكادمی مدرسان بهترين و تخصصی‌ترين دوره ايران است.

اگر شخص ديگری سراغ داريد اين شش آيتم را يكجا دارد به شما اطمينان مي‌دهم دوره‌ای كه ايشان طراحی كرده‌اند هم كارآمد خواهد بود. اين‌ها را نگفتم كه ١٠٠٪؜ بياييد در دوره من شركت كنيد، اينها رو گفتم كه شما با دقت بيشتری بررسي كنيد. همين كه شما با ديد بازتری مسير خود را انتخاب كنيد من خوشحالم.

.

 

 • دنبال مشتریان بهتر، بیشتر و پولدارتر هستی؟
 • شخصاً در این دوره کمکت می‌کنم به مشتریان ایده‌آل برسی!
 • در یک دوره 12 ماهه صفر تا صد راه‌اندازی و توسعه یک کسب و کار را یاد می‌گیری و با یکدیگر کمپین تبلیغات و محصولاتت را می‌سازیم.
 • چطور تبدیل به گران قیمت‌ترین فرد حوزه کسب و کارمان شویم؟
 • چگونه می‌توان بیشترین سود را در کسب وکارهای اینترنتی و آنلاین به دست آورد؟
 • چگونه با کمترین تولید محتوا و برگزاری سمینار و حتی ساعت‌ها فعالیت بدون نتیجه در شبکه‌های اجتماعی درآمد میلیونی کسب کنیم؟


مشخصات دوره در یک نگاه


پنجمین دوره حرفه‌ای آکادمی

   مدت دوره: یک سال

   محل برگزاری: تهران، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

  شرایط برگزاری: 24 جلسه حضوری + 12 جلسه غیرحضوری+ 4 ماه پروژه با پیگیری پشتیبانی

  و یک خبر ویژه: با کوچینگ واقعی سعید محمدی

شرایط شرکت کنندگان:

این دوره برای عموم افراد نیست و همگان نمی‌توانند در این دوره شرکت کنند:

 1. صاحبین کسب و کار: با سن حداقل 35 سال و 5 سال سابقه داشتن کار و پیشه
 2. مدیران: با حداقل سن 30 سال و 3 سال سابقه مدیریت
 3. کارآفرینان: حداقل 25 سال و داشتن ایده
 4. افرادی که می‌خواهند پتانسیل درونی خود را بشناسند و در زمینه استعداد خود کسب و کار راه‌اندازی کنند.(حداقل 25 سال سن و 3 سال تجربه کاری در هر زمینه‌ای)
 5. علاقه‌مندان به سخنرانی و تدریس ( با آزمون پذیرفته خواهند شد)
 6. امکان حضور حداقل در 20 جلسه از 24 جلسه
 7. توانایی پرداخت شهریه
 8. در اولویت قرار دادن تمرینات در طول دوره

.

در مورد طراح و مدرس دوره رويايي آكادمي: سعید محمدی

 • نويسنده و مترجم:
  کتاب هر برند يك داستان از انتشارات سيته (ناشر تخصصی بازاريابی و تبليغات)
  کتاب 18 دقيقه از انتشارات نسل نوانديش (ناشر تخصصی كتاب‌های روان‌شناسی و موفقيت)
  کتاب دانسته‌هايت را به كار بگير (راهکارهایی برای عملی کردن اطلاعات و دانسته‌ها)
  کتاب انسان ٢٠٢٠
  کتاب بیزینس کوچینگ و تعامل(کارگروهی و تیم سازی) در آستانه انتشار

 •  
 • سخنران سمینار 9 شهریورماه 1397 در تالار وزارت کشور با حضور 3000 نفر
 • سخنران سمینار 21 اردیبهشت ماه 1397 در برج میلاد با حضور 1500 نفر
 • سخنران سمینار 17 دی ماه 1395 در برج میلاد با حضور 1500 نفر
 • سخنران، کارآفرین، نویسنده و بیزینس کوچ با 18 سال سابقه کار در بازار ایران
 • کارشناس سازمان صدا و سیما
 • سخنران، نویسنده، مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی
 • آموزش حضوری به ١٦٠٠٠ نفر طی آموزش‌های گروهی و سازمانی
 • آموزش آنلاين به بيش از ١٠٠/٠٠٠ نفر
 • طراح  و مدرس دوره بی‌نظیر و رویایی آکادمی مدرسان (اثربخش‌ترین دوره ایران در حوزه توسعه کسب و کار و تربیت سخنران و مدرس)

.

.

اگر می‌خواهید روز به روز رشد کنید، سودآور شوید، آموزش ببینید، آموزش بدهید.

پس همین الان در دوره یک ساله آکادمی ثبت نام کنید و اولین گام را بردارید...

.


در آکادمی مدرسان چه مهارت هایی را کسب می کنیم؟نظرات شرکت کنندگان


کلیک کنید...

 

 


آقای محمد کمالی، مدرس و مربی عزت نفس، در مورد دوره آکادمی مدرسان چه می گویند؟فرزین فردیس - متخصص و مدرس مذاکرهشاهین کلانتری - نویسنده و استراتژیست محتوامهم ترین ویژگی دوره بی نظیر آکادمی مدرسان!نظرات تصویری شرکت کنندگان در دوره قبلی آکادمی مدرسان


نظر خانم سامه نجفی

 

نظر سرکارخانم ساناز رئوف

 

نظر جناب آقای مقداد مهدی نظر

 

نظر سرکار خانم سارا غفوری

 

نظر جناب آقای جواد نصیری

 

 

نظر جناب آقای کریم نژاد

 

 

نظر جناب آقای مجید رنجبر

 

 

نظر سرکار خانم رعنا خیری


تعدادی از کتاب های به چاپ رسیده توسط شرکت کنندگان در دوره قبلی آکادمی مدرسان


 


برخی از شرکت کنندگان در دوره های قبلی آکادمی مدرسان


.


بروشور دوره آکادمی


.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


کمی بیشتر در مورد ما بدانید....


.


اگر سوالی دارید:


 با شماره 02166064000   تماس بگیرید.

یا حرف AC را به شماره 30004104 پیامک کنید.

در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانال تلگرام مطالعه شریف


سایت مطالعه شریف

motalesharif.com

سخنران

سعید محمدی
سعید محمدی
سخنران، نویسنده، مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی

نویسنده کتاب انسان ۲۰۲۰

مترجم کتاب دانسته هایت را به کار بگیر

طراح آموزشی براساس متد فوق پیشرفته فانتوم

کارشناس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

نویسنده و مدرس دوره پیشرفته تندخوانی فانتوم از سال ۱۳۸۷

سخنران، نویسنده، مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی

آموزش حضوری به بیش از ۱۶۰۰۰ نفر طی دوره های آموزشی سازمانی و غیرسازمانی

طراح و مدرس دوره بی نظیر و رویایی آکادمی مدرسان (اثربخش ترین دوره ایران در حوزه توسعه کسب و کار و تربیت سخنران و مدرس)

برگزارکنندگان

مطالعه شریف
مطالعه شریف
موسسه آموزشی
آکادمی مدرسان
آکادمی مدرسان
موسسه آموزشی و کسب و کار

سوالات متداول

الان وقت ندارم در دوره شرکت کنم!
اگر به هر دلیلی وقت ندارید یا با کمبود وقت مواجه هستید، همین نشان می دهد که باید سریعا تغییراتی در سبک زندگی تان ایجاد کنید! این دوره وقت شما را آزاد خواهد کرد و حداقل ۱۰۰ برابر شهریه تان درآمد خواهید داشت
من متخصص و یا مدرس نیستم، آیا دوره آکادمی مدرسان به درد من میخورد؟
اگر به داشتن شغل جذاب علاقه مند هستید و به من قول می دهید تمام دستورالعمل ها را اجرا کنید، این دوره ۱۰۰٪ برای شما طراحی شده است. اما اگر دنبال یک شغل معمولی هستید و خیلی هم دوست ندارید چیزهای جدیدی یاد بگیرید، این دوره به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد.
من هنوز دانشجو هستم، آیا من هم شرکت کنم؟
تمام افراد موفق در هر زمینه، یادگیری و کار کردن را زود شروع کرده اند، به هیچ عنوان زمان را از دست ندهید که سال دیگر حسرت بزرگی خواهید داشت.
من در شهرستان زندگی می کنم، برای من چه سودی دارد؟
شهرستان ها بازاری به مراتب دست نخورده تر از پایتخت دارند و به همین دلیل به نظر من برای افرادی که در شهرستان زندگی می کنند، بسیار ضروری تر است.
آیا متخصص، سخنران، مشاور و مدرس شدن کار ساده ای است؟
جواب درست و منطقی به این پرسش خیر است، اما وقتی از یک فرد با تجربه و متخصص در این زمینه آموزش ببینید حتما به هدف تان می رسید. آموزش دوره هایی مشابه آموزش های مطالعه شریف زیاد شده است لطفا در انتخاب اساتید خود دقت کنید و فریب تبلیغات توخالی و اغوا کننده را نخورید.
آیا هنوز سوالی دارید؟
اگر هنوز سوالی دارید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا با کارشناسان و مشاوران ما صحبت کنید. با شماره ۰۲۱۲۶۲۳۱۳۷۴ و ۰۲۱۲۶۲۳۱۳۷۶ تماس بگیرید.

آدرس

تهران خیابان آزادی، بلوار اکبری، تقاطع خیابان قاسمی، پلاک 30، طبقه 3، مطالعه شریف

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مطالعه شریف

اگر دنبال اثر گذاری بیشتر در جامعه هستید و تصمیم برای تغییر زندگی تان دارید، در دوره نامبر وان که یک دوره حرفه ای در زمینه توسعه فردی و سبک زندگی است شرکت کنید. برای این کار نام و نام خانوادگی تان را به شماره   ۳۰۰۰۴۱۰۴  پیامک کنید و منتظر لینک رایگا

رویداد های برگزارشده۹۰
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰۰ نفر