رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع آمادگی آزمون GRE در تاریخ پنج‌شنبه ۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره جامع آمادگی آزمون GRE

شروع:
پنج‌شنبه ۲۲ فروردین ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲ خرداد ۹۸ ۱۹:۳۰
دوره جامع آمادگی آزمون GRE
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در صورتی که قصد ادامه تحصیل به سمت کشور آمریکا، کانادا و یا دانشگاه‌های خوب خیلی از کشورهای دیگر را دارید، گذراندن آزمون GRE برای شما ضروری است. اگرچه این آزمون معمولا برای ایرانیان آزمونی سخت تلقی می‌شود، اما با برنامه‌ریزی و تمرین می‌توان به راحتی از پس آن برآمد. فقط کافی است تصمیم بگیرید و از همین امروز خود را برای یادگیری آماده کنید. مخصوصا اگر نمره دانشگاهی پایینی دارید نمره بالا در آزمون GRE نقطه ضعف شما را تا حدود زیادی جبران خواهد کرد.

علاوه بر کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند آن دسته از افراد که به یادگیری زبان انگلیسی در سطح بالا علاقمند هستند میتوانند از یادگیری مباحث آزمون GRE لذت ببرند.

با توجه به اینکه در تدریس GRE کمتر مرکز معتبری میتوان یافت که با فضای آزمون و مطالب مورد نیاز به حد کافی آشنا باشد، لذا گروه مهاجرت تحصیلی اپلای پلاس اقدام به برگزاری دوره جامع آمادگی برای آزمون GRE کرده است تا دانشجویان عزیز بتوانند با خیال راحت مطالب جامع مورد نیاز را یاد بگیرند و خود را برای آزمون آماده کنند.

 

دوره حاضر به مدت هفت هفته و در هشت جلسه سه و نیم ساعته برگزار خواهد شد. شش جلسه از این هشت جلسه مربوط به آموزش هست که هر سه بخش آزمون یعنی استدلال زبانی (وربال)، استدلال ریاضی (کوانت) و نوشتن تحلیلی را شامل میشود. در این جلسات کلمات جدید به همراه حل چندین سوال از بخش‌های وربال و ریاضی به همراه تمرین نوشتن متن برای بخش تحلیلی و بررسی نوشته‌هایی که نمره کامل گرفته اند صورت خواهد گرفت. جلسه هفتم آزمون شبیه‌سازی برگزار خواهد شد و در جلسه آخر مروری بر آموزش‌ها با توجه به نتایج آزمون و نقاط قوت و ضعف دانشجویان صورت میگیرد. به همراه داشتن لپ‌تاپ برای برخی جلسات الزامی است.

 


زمان بندی دوره


جلسه اول: پنج شنبه 22 فروردین ساعت 16 تا 19:30

جلسه دوم : پنج شنبه29 فروردین ساعت 16 تا 19:30

جلسه سوم: پنج شنبه 5 اردیبهشت ساعت 16 تا 19:30

جلسه چهارم: پنج شنبه 12 اردیبهشت ساعت 16 تا 19:30

جلسه پنجم: پنج شنبه 19 اردیبهشت ساعت 16 تا 19:30

جلسه ششم: پنج شنبه 26 ارپیبهشت ساعت 16 تا 19:30

جلسه هفتم: پنج شنبه 2 خرداد ساعت 16 تا 19:30

 

 


درباره مدرس


سید سهیل حسینی، فارغ‌التحصیل مهندسی برق از دانشگاه تهران و دانشگاه شریف است. نمرات وی در آزمون GRE به صورت زیر است :

·        نمره‌ی وربال 159 از 170

·        کوانت 169 از 170

·        رایتینگ 4 از 6

وی در سال 2017 مجری برگزاری دوره‌های تفکر نقادانه به زبان انگلیسی در دانشگاه تهران بوده است. در سال های 2017 و 2018 تدریس دوره‌های GRE در کتابخانه ملی و باغ کتاب را بر عهده داشته و سه سال پیاپی در سال‌های 2015، 2016 و 2017 مجری سری مناظرات دانشجویی در هند، چین و روسیه بوده است.

برگزارکنندگان

اپلای پلاس
اپلای پلاس
گروه مهاجرت تحصیلی

آدرس: تهران آدرس دفتر تقاطع ستارخان و باقرخان پلاک 127 طبقه 5 واحد دوازده. آدرس دقیق محل برگزاری چند روز مانده به دوره اعلان خواهد شد.