رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع آموزشی موشن گرافیک در تبریز در تاریخسه‌شنبه ۳۰ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره جامع آموزشی موشن گرافیک در تبریز

شروع:
دوشنبه ۱ مهر ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ۲۳:۵۹
دوره جامع آموزشی موشن گرافیک در تبریز
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات تکمیلی دوره

نرم افزار قدرتمند افترافکت در صنعت فیلمسازی و ساخت کلیپ نقش ویژه ای دارد که اکثر کلیپ سازان ماهر، از این نرم افزار در زمینه ساخت تصاویر متحرک (واقعی و مصنوعی) استفاده می کنند . بطور کلی افترافکت کاربرد زیادی دارد و صرفا برای ساخت موشن گرافیک نیست اما که یکی از مهمترین کاربردهای آن در زمینه ساخت تصاویر گرافیکی متحرک (موشن گرافیک) می باشد که با حرکت دادن به عناصر ساکن مثل انسان ، آنها را جذاب تر و مفهومی تر می کنیم. یک انسان در حال حرکت و یک مجسمه را در نظر بگیرید، بالطبع انسانی که در حال حرکت هست مفهوم را بهتر می تواند به مخاطب انتقال دهد که متحرک سازی یک کاراکتر، در این نرم افزار ساخته می شود.

 

 

در این دوره آخرین نسخه این نرم افزار یعنی Adobe Effects 2019 آموزش داده می شود و همچنین جدیدترین قابلیت های این نرم افزار که در نسخه جدید اضافه شده است مورد بررسی قرار می گیرد .

اما افترافکت به تنهایی نیاز شما را در ساخت موشن گرافیک برآورده نخواهد کرد !!

برای اینکه در ساخت موشن گرافیک بتوانید کاراکتر و تصاویر برداری طراحی کنید آموزش کلی کار با نرم افزار دیگر ادوب یعنی ایلاستریتور و نرم افزار پریمیر هم برای تدوین و صداگذاری صحنه های ساخته شده ، در این دوره تدریس می شود. در تصویر زیر چند نمونه کاراکتر طراحی شده با ایلاستریتور و متحرک سازی با افترافکت را مشاهده می کنید.

 

      

مراحل ثبت نام

1 - پیش ثبت نام و دریافت بلیت رایگان

2- حضور در جلسه توجیهی

3- تصمیم گیری برای ثبت نام

4- استارت دوره آموزشی

 

 

عزیزان شرکت کننده می توانید سوالات خود را در مورد این دوره آموزشی ، بازار کار و بطور کلی مزایای این دوره یادداشت کرده و در جلسه توجیهی مطرح کنید

 

محل برگزاری:  تبریز - نصف راه - بلوار آذربایجان - نرسیده به چهار راه بهار - روبروی تالار آذربایجان - ساختمان آتا - طبقه سوم - مجموعه درخت

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

041-32847562 ☎️

0921-956-6389 📲

 

 

چرا دوره موشن گرافیک مجموعه درخت؟

برگزارکنندگان

فناوران داده پرداز درخت

فناوران داده پرداز درخت

فناوری اطلاعات

مدرس

حجت بخشی

حجت بخشی

انیماتور و طراح جلوه های ویژه

آدرس:تبریز بلوار آذربایجان