دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۶ خرداد ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۷ خرداد ۹۵ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتبریز
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
و ۷۵۶۰-۰۲۶-۰۹۱۲ و ۸۲۷۳-۸۸۹-۰۹۳۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

اولین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان
6 و 7خرداد ماه سال 1395 - تبریز


سرفصل های اولین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان:

استرس و ترس از سخنرانی، روش های مدیریت استرس

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان، شما اولا فرمول SCARY-R رو یاد میگیرین. تو این فرمول به شیوه ای کاملا علمی و عملی با دلایل استرس سخنرانی آَشنا میشین و ثانیا تو فرمول I3PI روش های کاملا کاربردی رو برای مدیریت این استرس و ترس یاد میگیرین. روش هایی که میتونین با استفاده از اونا اولا ترس و استرس خودتونو مدیریت کنین و ثانیا هیجان خودتونو بالاتر ببرین و با انرژی و هیجان خودتون مخاطب هاتونو جذب سخنرانیتون کنین.

تکنیک های جلب توجه مخاطب از ابتدا تا انتهای سخنرانی

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان، شما با مباحث پیشرفته فرمول STRESS-R آشنا میشین. تو این فرمول شما با بیش از 12 فاکتور مهم در سخنرانی آشنا میشین. 12 فاکتوری که هر سخنرانی باید اونارو رعایت کنه تا بتونه به موفقیت دست پیدا کنه. یکی از این فاکتورها، تن صدا هستش. تو این فرمول به شما میگیم که چطوری باید صدای خودتونو گرم کنین، چطوری به تن صدای خودتون جذابیت بدین، چطوری تاثیرگذاری صداتونو افزایش بدین، و از چه تن صدایی استفاده کنین که مخاطب های شما، از اول تا آخر سخنرانی فقط به حرفاتون توجه کنن.

نحوه انتخاب موضوع، یکپارچه سازی و آماده سازی محتوی برای موضوع انتخاب شده

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان شما فرمول 5P رو یاد میگیرین. فرمولی که به شما میگه چطوری باید برای سخنرانی های خودتون موضوع انتخاب کنین، چطوری در موضوع انتخاب شده تحقیق انجام بدین که مطالبتون معتبر باشه، چطوری تحقیقات خودتونو تبدیل به دانش قابل استفاده بکنین، چطوری بر روی دانش خودتون تسلط بیشتری داشته باشین، چطوری دانش خودتونو به مخاطب بگین که مخاطب هاتون هم از مطالب شما خوششون بیاد و هم شما رو به عنوان برترین فرد اون حوزه قبول کنن. و در نهایت شما تو فرمول 5P یاد میگیرین که چطوری باید دانش خودتون رو تبدیل به درآمد کنین.

بیان محتوی به روش ستاره های سخنرانی جهان

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان، شما فرمول STARS-CTA رو یاد میگیرین. تو این فرمول به شما میگیم که سخنرانی خودتونو با چه حرفایی شروع بکنین تا مخاطب هاتون از همون ابتدا با تموم وجود به شما توجه کنن. چیکار باید بکنین تا مخاطب هاتون تا آخر سخنرانی سر جای خودشون میخ کوب بشن و به حرفای شما توجه کنن و نکته برداری کنن. چه چیزهایی رو باید چاشنی محتوای خودتون بکنین تا مخاطب هاتون مطالب شما رو خیلی بهتر درک کنن. و در نهایت چه کاری باید انجام بدین تا مخاطب هاتونو برای همیشه تبدیل به مشتری کنین.

برقراری ارتباط با مخاطب و رمز تاثیرگذاری بر روی مخاطب

تو این دوره شما با فرمول CUP آشنا میشین و 12 عاملی که شما رو تو دل و فکر مخاطب ثبت می کنه رو یاد میگیرین. با اطمینان کامل میگم که اگه شما به این 12 عامل توجه کنین و اونارو وارد سخنرانیتون کنین، میتونین بر روی مخاطب هاتون بیشترین تاثیرگذاری رو داشته باشین.

بیان داستان و خاطره با استفاده از روش هالیوودی:

تو دوره جامع سخنرانی و فن بیان شما با فرمول CSC آشنا میشین و به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرین که چطوری تو 8 مرحله، به روش هالیوودی داستان بگین. یعنی طوری خاطرات و تجربه هاتونو بگین که مخاطب نتونه چشمشو از شما برداره.

نحوه تاثیرگذاری و تغییر افکار مخاطب

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان، ما استراتژی هایی رو به شما میگیم که میتونین با استفاده از اونا، مطالبتونو به صورت کامل شفاف سازی کنین. و دقیقا اون چیزی که تو ذهنتون هست رو به مخاطب انتقال بدین تا به این ترتیب بتونین بر روی مخاطب تاثیرگذار باشین و افکار، نگرش و رفتار مخاطبتونو تغییر بدین.

کسب درآمد از راه سخنرانی

خیلی از افراد با اینکه خیلی از موارد بالارو میدونن، اما نمیتونن اون دانش خودشونو تبدیل به درآمد کنن. و کسی که درآمد کافی نداشته باشه، نمیتونه بر روی کارش سرمایه گذاری کنه و در نتیجه به احتمال زیاد نمیتونه موفقیت خودشو بیشتر کنه.

تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان، شما با 9 روش آشنا میشین که میتونین با استفاده از اونا، دانش و مهارت خودتونو تبدیل به درآمد کنین و با کار کردن تو موضوعی که واقعا دوس دارین، به درآمدی که مد نظرتون هست دست پیدا کنین....

همه اینا فقط یه گوشه از مطالبی هستن که شما تو این دوره دو روزه یاد میگیرین. البته بعد از این کارگاه دو روزه، ارتباط ما با دوستان قطع نمیشه. و به مدت 12 هفته، شما از طریق کانال خصوصی تلگرام که مخصوص اعضای اولین دوره جامع هستش، هم میتونین از مطالب ویژه ای که به صورت هفتگی برای شما حاضر میشه استفاده کنین. و هم میتونین سوالات خودتونو بپرسین و مشکلات خودتونو مطرح کنین تا تیم مرجع آموزش سخنرانی و فن بیان، شما رو تو این مسیر راهنمایی بکنه.

مشکل:

خوب متاسفانه کارگاه ها و سمینارهایی که تو حوزه سخنرانی و فن بیان، برگذار میشه این روزا زیاد شده. و برای همین احتمالا شما هم جزء افرادی هستین که از سرمایه گذاری کردن تو اینجور سمینارها و کارگاه ها میترسین. برای اینکه این ترس شما از بین بره، و شما با اطمینان کامل بتونین تو این دوره شرکت کنین، ازتون می خوام به تفاوت هایی که این دوره با دوره های مشابه داره توجه کنین. و ثانیا به قیمت گذاری این دوره ها توجه کنین! چون قیمت دوره هایی که برگذار میشه، در مقایسه با کیفیت مطالب اون دوره ها واقعا دور از انتظاره! مثلا یکی از همکاران برای یک دوره 200 نفره، مبلغی که در نظر گرفته بودن، حدود 300 هزار تومن بود! یا بعضی از دوستان مبلغی که برای یک دوره در نظر گرفتن، بالای یک میلیون تومن هستش! خوب با این حساب به نظر شما قیمت دوره ای که مرجع آموزش سخنرانی و فن بیان برگذار میکنه چقدر باید باشه؟ اگه بخوایم با اونا مقایسه کنیم، قیمت دوره ما، احتمالا باید بالای دو میلیون باشه!!! اما خوب، قیمتی که ما برای این محصول در نظر گرفتیم، فقط و فقط 197 هزار تومن هستش! فقط و فقط 197 هزار تومن. البته باید بگم که قیمت اصلی دوره 797 هزار تومن تو حالت معمولی هستش!

اما برای اینکه بتونم از شما دوست خوبم به خاطر اعتماد به نفسی که تو این مدت خیلی کوتاه به من دادین تشکر و قدردانی بکنم، مبلغ این دوره رو خیلی خیلی پایین تر در نظر گرفتم و شما برای اولین دوره فقط و فقط مبلغ 197 هزار تومن سرمایه گذاری می کنین. باز تاکید می کنم، دوره های بعدی ما، با قیمت اصلی خودش، یعنی 797 هزار تومن برگذار میشه.

پس اگه واقعا دوس دارین مهارت ارتباطی خودتونو بهتر و بهتر کنین، همین الان بر روی لینک زیر کلیک کنین، و تو دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان شرکت کنین.

یادتون باشه، فرصتی که تو بازی زندگی برای من و شما وجود داره، خیلی خیلی محدوده. و ما باید قدر فرصت هایی که سر راه زندگیمون قرار میگیرن رو قشنگ بدونیم.

پس اولا قدر این فرصت رو بدونین و ثانیا تو هر لحظه از زندگیتون سعی کنین، با تموم وجود زندگی کنین. با تموم وجود دوست داشته باشین. و با تموم وجود تغییر کنین، همین امروز...

نظر برخی از عزیزان درباره حامد مردان پور

Davoud Bahra دکتر داوود بهرا - شهردار منطقه یک تبریزمهارت سخنرانی و فن بیان، یکی از مهارت های واجب در دنیای امروزی به حساب می آید. و واقعا جای قدردانی دارد که حامد مردان پور، این مهارت رو در این حد حرفه ای یاد گرفته و به مردم یاد میدهد.
Ramin Rasti مهندس رامین راستی - مجری محبوب صدا و سیمای آذربایجان شرقیبه نظر بنده این پکیج یکی از بهترین پکیج های آموزش مهارت ارتباط جمعی است. تمام چیزهایی که یک سخنران باید بداند و بلد باشد در این پکیج به صورت کامل آورده شده است. و بنده باور دارم که با استفاده از این پکیج کم نظیر و حتی بی نظیر، هر کسی می تواند فعل توانستن را در زمینه سخنرانی و مهارت های ارتباط جمعی صرف کند.
سید جواد باقری - یکی از قضات برتر آذربایجان شرقی این جوان، علارغم سن کم خود، با بیان فوق العاده ای که دارد می تواند شاهکار خلق کند و همه را تحت تاثیر جذابیت و شیوایی کلامش نماید. فکر نمی کنم در کل کشور، فردی توانمند تر از این جوان در زمینه آموزش مهارت سخنرانی و فن بیان وجود داشته باشد.
مهندس بهروز پاکخیال - مدیر مالی دانشگاه آزاد تبریز - واحد باسمنج تقریبا نصف عمر خود را در دانشگاه می گذرانم و همواره با اساتید و دانشجوها ارتباط دارم. یکی از مشکلات بسیار بسیار بزرگی که وجود دارد، مشکل مهارت تدریس اساتید است. چون بیشتر اساتید کشور فقط مدرک دارند و در مورد مهارت آن ها نمیتوان ادعای بزرگی داشت. به نظر من این مجموعه می تواند به تمام اساتید کمک کند تا اولا کار استادی را بهتر درک کنند و ثانیا مهارت ارتباطی خود را افزایش دهند. فکر می کنم با این کار، هم وضعیت آموزشی ما بهتر می شود و هم وضعیت اجتماعی ما.


آدرس:تبریز چهار راه عباسی - بلوار توانیر - آمفی تئاتر فرهنگسرای شهید بهشتی