دوره جامع آموزش شبیه سازی با نرم افزار Arena

شروع:
پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
دوره جامع آموزش شبیه سازی با نرم افزار Arena
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

در این دوره ما میخوایم شبیه سازی پیشامد های گسسته رو به کمک نرم افزار Arena آموزش بدیم. این دوره مختص کسایی هستش که با مفهوم شبیه سازی آشنایی دارن و میخوان به صورت کاربردی ازش استفاده بکنن. هدف از این آموزش درک پیشامدهای اطرافمون و پیاده سازی درست اونا توی نرم افزار ارنا هستش.

اهمیت این دوره از جایی نشات میگیره که با توجه به مقالات منتشر شده در زمینه بهینه سازی، وجود متغیر های احتمالی در اکثر مسائل به چشم می خوره. همچنین تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان و مدیریت ریسک جز موضوعات مهمی هستش که امروزه هم در محافل آکادمیک و هم در صنایع متنوع مورد توجه قرار میگیره. در چنین شرایطی آشنایی با تکنیک شبیه سازی پیشامدهای گسسته و نرم افزار Arena حکم مجهز بودن به صلاحی قدرتمند در زمینه بهینه سازی سیستمهای احتمالی و تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان را داره.

 

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟

با توجه به رشد روز افزون دانشجوهای فارغ التحصیل در رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی و اشباع شدن فیلدهای شغلی مختلف مرتبط با این رشته ها، میشه گفت تنها فیلدی که به دلیل تسلط نداشتن،کلاسمتش نمیرن همین شبیه سازی هستش. طی سال های گذشته این فیلد یکی از پول ساز ترین شغل ها توی ایران بوده. به صورتی که حتی آماتورها دارن با انجام پروژه های خیلی ساده توی خونه درآمدزایی میکنن. با توجه به کم بودن کارشناس های مسلط به این نرم افزار، شهرداری مناطق مختلف برای پیاده سازی پروژه های مختلفش مثل پمپ بنزین با کارشناس ها  قراردادهای چندین ساله و بزرگ میبنده. پس اگر شمام به دنبال کسب درامد به شیوه نوین هستید توصیه میکنم حتما توی این دوره شرکت کنید.

سرفصل کلی دوره

توی این سه ساعت ما سعی میکنیم تمام مباحث زیر رو پوشش بدیم:

  • آموزش زمانسنجی به روش های مختلف
  • آموزش نرم افزار ارنا
  • پیاده سازی چندین مثال واقعی
  • آموزش پیدا کردن فرصت های شغلی
  • رفع اشکال
  • معرفی گروه خصوصی جهت رفع اشکال و پرسیدن سوالاتتون تا هروقت که بخواین

سخنران

سید سینا حسینی

سید سینا حسینی

برگزارکنندگان

گروه آموزشی خیام

گروه آموزشی خیام

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
ما از پایه و صفر شروع میکنیم ولی اگر به مباحث شبیه سازی تسلط دارید که چه بهتر
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
بهتره لپ تاپ همراهتون باشه و نرم افزار ارنا ورژن 14 رو روش نصب کرده باشید،اگر به هر دلیلی براتون مقدور نیست نگران نباشید،جای نگرانی نیست چون ما براش راهکار در نظر گرفتیم
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی نیست
اگر ثبت نام کردم و از دوره راضی نبودم چی؟
من به کاربردی بودن دوره 100% اطمینان دارم و زمان زیادی برای آماده سازی محتوی، مثال ها و تمرین ها صرف کردم. هدف از همه ان کارها رضایت شما و یک تجربه خوب از آموزش دیدنه. پس اگر به هر دلیلی نتونستم جوابگوی اعتماد شما باشم، کوچکترین کاری که میشه کرد عودت کامل وجه به شماست بدون هیچ سوالی
هنوز سوال دارم از کجا میتونم بپرسم؟
اگر سوالی دارید میتونید توی کانال گروه آموزشی خیام عضو بشید و با ما در ارتباط باشید.@khayyamgroup

اگر تا اینجا اومدید پایین دست خالی بر نگردید

میتونید زمان معرفی خودتون و امضا کردن جلوی اسمتون با نوشتن کلمه ی "خیام" کتاب ترجمه شده ی شبیه سازی رو از ما هدیه بگیرید.

آدرس:تهران تهران، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران