کاور
شنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۸:۰۰

دوره جامع آنلاین دیجیتال مارکتینگ موسسه توسعه

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
تهیه بلیت برای این رویداد از روز دوشنبه ۲۴ شهریور ساعت ۰۸:۰۰ تا روز جمعه ۱۱ مهر ساعت ۱۸:۰۰ امکان‌پذیر است.

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


صفر تا 100 بازاریابی دیجیتال


۴۰ میلیارد تومن!!! این رقم حجم فروش روزانه بازار آنلاین خرده فروشی کشور است. به گزارش دیجیکالا این تنها ۲ درصد از حجم کل این بازار است و به لطف پدیده کرونا و گذر زمان، اندازه این بازار به سرعت در حال افزایش است. پس در آینده، شاهد افزایش حضور برندها و کسب و کارهای مختلف در دنیای دیجیتال و اینترنت خواهیم بود.

لازمه حیات این نوع از کسب و کارها، دانش بازاریابی دیجیتال و نیروهای متخصص دیجیتال مارکتر است. اما دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه در آن متخصص شویم؟ تا انتهای این مقاله تعریف جامعی از دیجیتال مارکتینگ، موقعیت شغلی آن و مسیر آموزشی از مقدمه تا پیشرفته را بررسی می کنیم، پس همراه ما باشید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

قبل از تعریف، همین اول بگوییم که از دو جنبه میشه بازاریابی دیجیتالی رو بررسی کرد:

  • نگاه اصولی
  • نگاه تکنیکال

از منظر اصولی، بازاریابی دیجیتال بخشی از دنیای بازاریابی است. پس انجام هر گونه عملیات بازاریابی در فضای دیجیتال نیازمند داشتن بینش به اصول و مدل های بازاریابی است. در واقع تمامی فعالیت های بازاریابی در فضای دیجیتال را بازاریابی دیجیتال میگوییم.

اما از منظر تکنیکال دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روش ها و تکنیک هاست که به ترتیب بررسی میکنیم.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی

هر چیزی که در نقطه تماس بین کسب و کار و مخاطب به نمایش گذاشته می شود، محتواست. چه متن و مقاله باشد چه تصویر یا ویدئو! اگر به کمک این محتوا پاسخ سوال های مخاطبانمان را بدهیم، به مرور زمان دایره مخاطبینمان را افزایش داده ایم و حتی آن ها را به مشتری تبدیل کرده ایم. این فرایند به بازاریابی محتوایی معروف است که البته نیازمند استراتژی دقیق و پیاده سازی تکنیک های مختلفی است. متخصص این عملیات هم کارشناس محتوا یا کارشناس بازاریابی محتوایی است.

شروع دوره جامع دیجیتال مارکتینگ موسسه توسعه با موضوع بازاریابی محتوایی شروع می شود، چرا که بیشتر فعالیت هایی که در دیگر بخش های عملیات بازاریابی دیجیتال انجام می شود، به کمک محتواست.

نکته جذاب این بخش، کارگاه تولید محتوای آسان در انتهای این بخش است و به کمک آن، توانایی تولید محتوای گرافیکی، ویدئویی و پادکست به دانشجویان آموزش داده می شود.

بهینه سازی موتور های جستجو و سئو

بهینه سازی موتورهای جست و جو یا سئو

اولین اقدام کاربران اینترنتی برای یافتن پاسخ پرسش هایشان، جست و جو است. بعد از سرچ، موتورهای جست و جو مانند گوگل و بینگ هستند که پاسخ های مرتبط را به آنها معرفی می کنند. به مجموعه عملیات هایی که باعث شود موتورهای جست و جو، وبسایت یا دیگر بسترهای دیجیتالی کسب و کارمان را بهتر شناسایی و معرفی کنند، بهینه سازی موتورهای جست و جو می گویند. متخصص این مجموعه عملیات ها کارشناس سئو یا سئومستر نام دارد.

آموزش سئو گام بعدی دوره جامع دیجیتال مارکتینگ موسسه توسعه است. چرا که حجم بسیار گسترده ای از فرایند های دیجیتال مارکتینگ معطوف به سئو است. در نتیجه حجم بالایی از ساعات دوره به بررسی فرایندهای سئو و آموزش عملی و تکنیک های آن پرداخته می شود.

تبلیغات در فضای مجازی

تبلیغات در فضای دیجیتال

تبلیغات عنصر جدانشدنی هر کسب و کار است. دنیای دیجیتالی نیز از این قاعده مستثنی نیست و حضور در این فضا نیازمند تبلیغات است. انواع مختلفی از تبلیغات در فضای دیجیتال وجود دارد، تبلیغات موتورهای جست و جو، تبلیغات بنری، تبلیغات درون اپلیکیشن و... . البته برخلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات در فضای دیجیتال ارزان تر و بسیار هدفمند تر است.

کاربا پلتفرم های تبلیغاتی، ابزارهای تخصصی گوگل و دیگر بسترهای معتبر تبلیغاتی، موضوع آموزشی این بخش است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

یکی از مزایا کلیدی بازاریابی دیجیتال، امکان برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبین و گرفتن بازخورد های آنهاست. فضای مجازی یکی از بسترهای محبوب این ارتباط است. اطلاع رسانی به مخاطبین، همراهی با آنها و تبلیغات ارزانِ کسب و کار از مزایای حضور در فضای مجازی است. اما حضور در این فضا نیازمند راهبرد هدفمند و متداوم است. آشنایی با الگوریتم های هر یک از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و... از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کارشناسان شبکه های اجتماعی، وظیفه رشد و دیده شدن کسب و کار در این فضا و برقراری روابط عمومی کسب و کار با مخاطبین را دارند.

در این بخش از دوره جامع دیجیتال مارکتینگ، نحوه رشد و فعالیت در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و لینکدین را آموزش می دهیم.

اساتید

شهرزاد اسفرجانی
شهرزاد اسفرجانی
مدرس برندینگ
دکتر علیرضا شیخ
دکتر علیرضا شیخ
مدرس مارکتینگ
کیوان کریمی پور
کیوان کریمی پور
مدرس بازاریابی محتوایی
حامد قربانی
حامد قربانی
مدرس سئو 2020
هاتف تالویی
هاتف تالویی
مدرس گوگل ادوردز
سینا رضانواز
سینا رضانواز
مدرس سوشال مدیا
مهدی تاج الدینی
مهدی تاج الدینی
مدرس اتوماسیون بازاریابی
آیدین کاظمی
آیدین کاظمی
مدرس مدیریت محصول
مسعود انصاری
مسعود انصاری
مدرس طراحی کمپین تبلیغاتی
مسعود انصاری
مسعود انصاری
مدرس کاربرد علم داده در بازاریابی
سینا قاسمی
سینا قاسمی
مدرس طراحی سایت وردپرس

سوالات متداول

چرا باید بـرای یادگیری بازاریابی دیجیتال، هزینه کنم؟
اگر این دوره بتواند درآمد شما را ۲۰۰% یا حتی ۱۵۰% افزایش دهد، آیا ارزش مبلغی که هزینه کرده‌اید را نداشته است؟ فراموش نکنید که ثروت در جهان امروز، دانش و مهارت انسان است. دانش و مهارت است که آیندۀ شما را تضمین می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد که رشد کنید. پس اگر به نظرتان قیمت این دوره بالاست، به ارزشی فکر کنید که در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. به این فکر کنید که قرار است دانش و تجربه ما را داشته باشید. قطعاً زمان شما ارزشی بسیار بیشتر از هزینه این دوره دارد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا چاله‌ها و موانع مسیر خود را بشناسید، آزمون و خطای کمتری داشته باشید و سریع‌تر به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.
دوره از چه زمانی شروع می شود؟
دوره اول از ۱۲ مهر ۹۹ در دو روز شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار می شود و دوره های آتی نیز مانند دوره اول در دو روز با فاصله در هفته و در ساعات عصر برگزار می شود.
آیا این دوره پیش نیاز دارد؟
خیر؛ هر آنچه در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز داشته باشید از ابتدا تا انتها خواهید آموخت.
آیا در پایان دوره گواهینامه دریافت می‌شود؟
بله؛ گواهینامه موسسه توسعه که مورد تایید وزارت علوم است دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت درخواست می‌توانید گواهینامه به زبان انگلیسی را هم دریافت نمایید.
چطور متوجه شوم که این دوره مناسب من است؟
شرکت در این دوره می‌تواند در دو مسیر به شما کمک کند. اول اینکه می‌توانید از آموخته‌های خود برای راه‌اندازی یک کسب و کار و رشد آن استفاده کنید. دوم اینکه امکان استخدام شدن به عنوان مسئول بازاریابی دیجیتال شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. توجه داشته باشید که اکثر کسب و کارها در دنیای امروزی نیاز به چنین نیرویی دارند و مهم‌تر از آن، حقوق یک بازاریاب دیجیتال معمولاً به رقم قابل توجهی می‌رسد.
آیا مثال ها و تمرین های عملی وجود دارد؟
بله؛ علاوه بر ۱۲۰+ ساعت آموزش، ۳۰ ساعت دیگر به انجام تمرین و پروژه تخصیص داده شده است.
سوالی دارم که در این لیست نیست. چطور میتوانم پاسخم را دریافت کنم؟
کافی است با شماره ثابت ۹۱۳۰۲۰۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و با کارشناسان موسسه توسعه گفتگو کنید.

چرا باید بازاریابی دیجیتال را بیاموزیم؟


درآمد یک دیجیتال مارکتر

درآمد یک دیجیتال مارکتر؟!
کسب و کارها هر روزه به دنیای دیجیتال می پیوندند. این یعنی نیاز ویژه به نیروی متخصص دیجیتال مارکتر، چرا که کسب و کار را باید حول بازاریابی طراحی کرد، نه بازاریابی را حول کسب و کار. از این رو نیروهای دیجیتال مارکتر، نیاز اولیه برای راه اندازی و هدایت کسب و کارها در دنیای دیجیتال و اینترنتی اند.

آمارها نشان می دهد که یک بازاریاب دیجیتال در ایران بسته به تجربه و تخصص، درآمدی در حدود ۳ الی ۱۰ میلیون تومان در ماه دارد. البته این ارقام برای شرایط کارمندی است. نیروهای دیجیتال مارکتر که در قالب مشاور و کارشناس ارشد این حوزه فعالیت می کنند، سقف درآمدی بسیار بالاتری را نیز تجربه می کنند. در نهایت اگر به عنوان مدیر یک کسب و کار به کمک دیجیتال مارکتینگ وارد فضای آنلاین شوید، افزایش سود چندین برابری را تجربه خواهید کرد که در بازار سنتی ممکن نیست.

برای مثال طبق گزارش دیجیکالا، یک کارگاه صنایع دستی به فروش ۸۵ میلیون تومان در آذر ماه ۹۸ دست یافت که این اتفاق به کمک فرایند های دیجیتال مارکتینگی رقم خورده است. به طور کلی به کمک فروش اینترنتی محصولات یا خدمات، درآمدهای چشم گیری نصیب صاحبان کسب و کار می شود.

متخصص بازاریابی دیجیتال

چگونه متخصص بازاریابی دیجیتال شویم؟!
مسیر آموزشی تخصص دیجیتال مارکتینگ از راه جست و جو می گذرد. سرچ و تحقیق، اساس بازاریابی دیجیتال است. یک نیروی دیجیتال مارکتر باید تحقیق و سرچ را جزءِ امور روزانه خود قرار دهد چرا که ابزار و تکنیک های این شغل هر روزه بروز می شود. در کنار تحقیق و جست و جو، آموزش تخصصی، همه جانبه و بروز قدم اولیه برای ورود به این فضای شغلی است. در نهایت تمرین عملی و اجرای پروژه، شرط دیگر تخصص در این زمینه است.

یک نیروی دیجیتال مارکتر که این مسیر آموزشی را انتخاب کند، پس از گذراندن ۳ سال به یک نیروی سینیور (متخصص) تبدیل می شود. پس چه بهتر که همین امروز شروع به کسب مهارتی جدید، کارآمد و مورد نیاز دنیای امروز و فردای کسب و کار کنیم.

موسسه آموزشی عالی آزاد توسعه

چرا دوره جامع آنلاین توسعه
در این دوره آموزشی که با توجه به نیاز روز به صورت آنلاین برگزار می شود، تمامی جنبه های دیجیتال مارکتینگ چه از نظر اصولی و پایه ای بازاریابی و چه از لحاظ تخصصی و ابزار محور بررسی و آموزش داده می شود. دوره جامع دیجیتال مارکتینگ با اصول بازاریابی و تبلیغات به بیان اساتید با تجربه و پیشکسوت تبلیغات ایران شروع می شود. این بخش نیازمند آموزش توسط افراد با سابقه در دنیای بازاریابی دارد. کسانی که در بازار تبلیغات ایران و دیگر کشورها فعالیت کردهاند. از این رو دوره آموزشی حاضر با کلام خانم شهرزاد اسفرجانی، ملقب به شهرزاد، قصه گوی برندهای ایرانی با سابقه ۴۰ ساله در حوزه تبلیغات و ارتباطات یکپارچه بازاریابی، شروع می شود. شهرزاد اسفرجانی، مشاور خلاق ارتباطات و تبلیغات با تخصص برنامه ریزی برند و بازاریابی است. او با تجربه ای عمیق و با اندوخته ای غنی از دانش تبلیغات و ارتباطات، نامی آشنا و مؤثر در بازار حرفه ای و پیچیده‌ امروز ایران است. او راوی داستان های به یادماندنی برندهای تیزهوشی است که به راز قدرت ارتباطات در راهبری اهداف خود پی برده اند. برندهایی چون لیپتون، سیگنال، تتراپک، روغن موتور کاسترول، زعفران سحرخیز، فومن شیمی و چای گلستان، از قهرمانان داستان های او هستند.

سپس همراه دکتر علیرضا شیخ عضو هیئت علمی دانشگاه امیر کبیر هستیم. دکتر شیخ فارغ التحصیل از دانشگاه لستر انگلستان و مدیر درمان کالاست. دانش آکادمیک و تخصصی در کنار تجربه عملی در راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی، نقطه قوت دکتر شیخ است که در ابتدای دوره، آموزش و انتقال تجربه ایشان، مسیر روشنی از کسب مهارت در دیجیتال مارکتینگ را برای دانشجویان فراهم می کند.
در ادامه همراه جمعی از نخبگان و نیروهای فعال و نامی کشور در این حوزه هستیم که راهبری برندهای مطرحی همچون شبکه هوشمند تبلیغات تپسل، نماوا، تگرو، شبکه تبلیغاتی میدیا اد، آژانس HDM، شیپور، علی بابا، جاباما و بسیاری از برندهای نامی دیگر را بر عهده دارند.
موسسه توسعه با بیش از ۱۰ سال سابقه در برگزاری دوره های تخصصی و آنلاین، تضمین بهترین کیفیت اجرایی و علمی دوره را میدهد.
پشتیانی آنلاین و سریع در تمام طول دوره و حتی بعد از آن همراه دانشجویان است.
آموزش پروژه محور از مقدماتی تا پیشرفته دستور کار مسیر آموزشی است.
در نهایت مدرک رسمی موسسه توسعه با تاییدیه وزارت علوم و تحقیقات به دانشجویان اعطا می شود.


مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

زمان‌بندی کلاس ها

هفته اول
هفته دوم
هفته سوم
هفته چهارم
هفته پنجم
هفته ششم
هفته هفتم
هفتم هشتم
هفته نهم
هفته دهم
هفته یازدهم
هفته دوازدهم
هفته سیزدهم
هفته چهاردهم
هفته پانزدهم
هفته شانزدهم
هفته هفدهم
عنوانشروعپایان
اصول برندینگشنبه ۱۲ مهر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱۲ مهر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
اصول مارکتینگسه شنبه ۱۵ مهر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۵ مهر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
اصول مارکتینگشنبه ۱۹ مهر ۹۹ ساعت ۱۶:۰۰شنبه ۱۹ مهر ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
اصول مارکتینگسه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ ساعت ۱۶:۰۰سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
بازاریابی محتواییسه شنبه ۲۹ مهر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲۹ مهر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
بازاریابی محتواییشنبه ۳ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۳ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
بازاریابی محتواییسه شنبه ۶ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۶ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
سئو 2020شنبه ۱۰ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱۰ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
سئو 2020شنبه ۱۷ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱۷ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
سئو 2020سه شنبه ۲۰ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲۰ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
سئو 2020شنبه ۲۴ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۲۴ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
گوگل ادوردزسه شنبه ۲۷ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲۷ آبان ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
گوگل ادوردزشنبه ۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
گوگل ادوردزسه شنبه ۴ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۴ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
گوگل ادوردزشنبه ۸ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۸ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
سوشال مدیاسه شنبه ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
سوشال مدیاشنبه ۱۵ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱۵ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
اتوماسیون بازاریابیسه شنبه ۱۸ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۸ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
اتوماسیون بازایابیشنبه ۲۲ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۲۲ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
بازایابی چابکسه شنبه ۲۵ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲۵ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
بازاریابی چابکشنبه ۲۹ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۲۹ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
بازاریابی چابکسه شنبه ۲ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
طراحی کمپین تبلیغاتیشنبه ۶ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۶ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
طراحی کمپین تبلیغاتیسه شنبه ۹ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۹ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
طراحی کمپین تبلیغاتیشنبه ۱۳ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۱۳ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
کاربرد علم داده در بازاریابیسه شنبه ۱۶ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۶ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
کاربرد علم داده در بازاریابیشنبه ۲۰ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۲۰ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
کاربرد علم داده در بازاریابیسه شنبه ۲۳ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۲۳ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
کاربرد علم داده در بازاریابیشنبه ۲۷ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۲۷ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
طراحی سایت وردپرسسه شنبه ۳۰ دی ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۳۰ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
عنوانشروعپایان
طراحی سایت وردپرسشنبه ۴ بهمن ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰شنبه ۴ بهمن ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
طراحی سایت وردپرسسه شنبه ۷ بهمن ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰سه شنبه ۷ بهمن ۹۹ ساعت ۲۲:۰۰

برگزارکنندگان

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه
موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

موسسه توسعه در یک نگاه موسسه آموزش عالی آزاد توسعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید برجسته در دانشگاه و صنعت فعالیت خود را از سال 1388 با عنوان مرکز دوره های تکمیلی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع آغاز کرد و در ادامه از سال 1390  با عنوان موسسه آموزش عالی آ

رویداد های برگزارشده۱۸۲
رویداد های فعال۰
  • شروع: شنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۷ بهمن ساعت ۲۲:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم