کاور
یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸:۰۰

دوره جامع اسپیکینگ ایلتس

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


🔴 سلام، شما حتی اگر زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری خود اکتساب کرده باشید احتمالاً در قسمت اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره بالایی کسب نمیکنید مگر اینکه تکنیک های آزمون، مدیریت زمان و انواع سوال ها را بلد باشید.
تصور کنید که من از شما می خواهم با اطلاعات خودتان و به زبان فارسی پاسخ سوال های زیر را بدهید.
۱. آیا به نظر شما مدارس در ایران باید مختلط یا جدا باشند؟
۲. به نظر شما رژیم غذایی مردم از ۲۰ سال گذشته تا الان چه تغییری کرده است؟
۳. بهترین سفری که رفتید کجا بود با چه کسی بود چه زمانی رفتید هوا چطور بود و چرا فکر میکنید آن سفر بهترین سفر عمر شما بود؟

🔴 به سه سوال بالا دقت کنید سوال ۱ و ۲ از پارت ۳ آزمون اسپیکینگ شما انتخاب شده اند و سوال ۳ از پارت ۲ اسپیکینگ شما در آن یک دقیقه وقت برای فکر کردن و دو دقیقه وقت برای صحبت کردن دارید. شما زبان فارسی را به عنوان زبان مادری خود فرا گرفته اید اما سوال این است که آیا می توانید این سوال ها را در زمان معین با کلمات ساختارها و اصطلاحات بسیار عالی پاسخ دهید؟ به نظر من خیر مگر آنکه خود را برای آنها آماده کنید.

🔴 این آماده سازی دقیقاً کاری است که ما در دوره اسپیکینگ آیلتس خود انجام می دهیم. قرار نیست که ما به شما مکالمه درس بدهیم ما یک قدم فراتر می رویم و در کنار مکالمه به شما تکنیک های جواب دادن به سوال ها را نیز آموزش می دهیم. در این دوره بسیار کاربردی و جامع، ما اشتباهات رایج ایرانی ها در بحث تلفظ، کلمات چالش برانگیزی که استرس و بازگو کردن آن ها دشوار ند، فراز و فرودهای تن در صحبت کردن، نحوه تولید صداهای مختلف زبان انگلیسی توسط سیستم صوتی انسان ها، انواع سوالات پارت ۱، ۲ و ۳، بیست موضوع منتخب پرتکرار اسپیکینگ و هر چیز که شما در آزمون به آن نیاز داشته باشید را آموزش داده ایم.

🔴 اما من، شایان بهجتی، از شما می خواهم که صرفاً و فقط به حرف ما اکتفا نکنید. شعار ما این است ما حرف خود را در زمین میزنیم پس از جلسه اول را میهمان ما باشید، در زمین حرفهای ما را گوش دهید، و خود تصمیم بگیرید. 

🔴 برای مثال در پارت ۲ که به شما یک کیو کارت داده می شود و شما می بایست ۲ دقیقه صحبت کنید تکنیک ای ارائه می دهیم که به شما کمک می کند در عین حال که تمامی سوال ها را پاسخ می دهید مدیریت زمان ۲ دقیقه ای خود را نیز انجام دهید. این تکنیک ها که به بسیاری از آنها در جلسه اول پرداخته شده است به شما این قابلیت را می‌دهند که به صورت اتوماتیک صحبت کنید. پس از چند تمرین، این تکنیک ها در ذهن شما نهادینه می شود و در روز امتحان به صورت ناخودآگاه سوال ها را پاسخ می دهید و از جواب دادن سوال ها نهایت لذت را می برید.

سخنرانان

شایان بهجتی
شایان بهجتی
مدیر و موسس اموزشگاه کوکی

برگزارکنندگان

اموزشگاه کوکی
اموزشگاه کوکی
دپارتمان زبان انگلیسی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه شما
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
قلم و کاغذ
بلیت پرینت شود یا خیر؟
به عنوان یادگاری؟بله

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه زبان کوکی (CLA)

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! ? ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توسط شایان بهجتی کلوچه (آره واقعا اسمش کلوچست) مدیریت می شدیم. ولی 2 ساله که به خاطر تلاشامون آموزشگاه داریم. 6 تا استادیم و تخصصی کا

رویداد های برگزارشده۴۹
رویداد های فعال۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۷۰ نفر
  • شروع: یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۹:۳۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است