رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در تاریخجمعه ۲۹ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار

شروع:
جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ ۱۵:۰۰
مکان: تهران
دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

مخاطبین دوره: دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در ایران شامل سه کارگاه تخصصی یک روزه می باشد. این دوره مناسب کارآفرینان ، کارمندان ، دانشجویان ، صاحبین مشاغل ، برنامه نویسان و عزیزانی است که می‌خواهند کسب و کاری سودآور و موفق را خلق نمایند. شما در این دوره دانش و بینش لازم برای به نتیجه رساندن ایده‌تان را کسب خواهید کرد. این دوره فرصت ویژه‌ای برای کارمندان و دانشجویان عزیز ایجاد نموده تا از جایگاه شغلی خود فراتر رفته و وضعیت مالی بهتری را بدست آورند. با کسب دانش پیاده‌سازی قدم به قدم کسب و کارتان از اتلاف زمان و سرمایه خود جلوگیری نمایید.
مبلغ ثبت نام: این دوره شامل سه کارگاه یک روزه می باشد. که هزینه شرکت در هر کارگاه + بسته آموزشی + فایل صوتی کارگاه + ارائه مدرک معتبر بین المللی همراه + پذیرایی + نهار مجموعه 290,000 تومان است.

تخفیف ویژه: شما می توانید در یک کارگاه یا کل دوره ثبت نام نمایید. در صورت ثبت نام کامل دوره ۲۰% تخفیف ویژه ارائه می شود.

مدرک: در پایان هر کارگاه گواهینامه بین المللی ANCCP ایتالیا به شرکت کنندگان محترم ارائه می گردد.

" راه اندازی قدم به قدم کسب و کارهای آنلاین " عنوان اولین کارگاه این دوره می باشد که طی آن با مفاهیم و نکات کلیدی راه‌اندازی یک کسب و کار موفق و سودآور آشنا شده و نحوه‌ی تدوین طرح کسب و کار را می‌آموزید، سپس مراحل پیاده‌سازی یک کسب و کار آنلاین را آموخته و علل موفقیت و شکست کسب‌و‌کارهای ایرانی را بررسی خواهیم کرد.

اما همان طور که می دانید خلق یک کسب و کار با طراحی یک سایت یا تاسیس یک شرکت شروع می‌شود و برای به موفقیت رساندن آن نیاز به علم بازاریابی و تبلیغات خواهیم داشت. نحوه‌ی حضور شما در بازار است که به کسب و کار شما معنا می بخشد. از این رو کارگاه دوم با عنوان " تبلیغات و بازاریابی نوین " و با تمرکز بر مباحث دیجیتال مارکتینگ سکوی پرتابی برای موفقیت و رشد کسب و کار شما خواهد بود.

در این کارگاه ما قصد نداریم مطالب بدیهی و تکراری را بازگو کنیم! قطعا بسیاری از شما دوستان عزیز در اینستاگرام، تلگرام و ... عضو هستید و فعالیت‌های تبلیغاتی را انجام داده اید، اما نتیجه مطلوب را بدست نیاورده اید، این کارگاه با آموزش نکات کلیدی و مفهومی تبلیغات شما را اثر بخش خواهید کرد.
دوستانی که به دنبال افزایش مخاطب و فروش هستند و قصد دارند فعالیت‌شان را در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی گسترش دهند، تکنیک‌ها و نکات این دوره نقشی حیاتی در توسعه و پیشرفت کسب و کارشان خواهد داشت.

در نهایت فعالیت های تبلیغاتی منجر به ایجاد ارتباطاتی با مشتریان بالقوه شما می شود و این بسیار مهم است که در یک جلسه‌ حضوری و یا تماس‌های تلفنی شما برنده‌ی مذاکره باشید. از این رو در سومین کارگاه به موضوع " زبان بدن و اصول مذاکره " خواهیم پرداخت. به این امید که دوستان عزیز با استفاده از مطالب ، نکات و مهارت های گفته شده به موفقیت های بیشماری در مسیر کسب و کارشان دست یابند.

سرفصل های هر کارگاه: شما می توانید با دانلود فایل PDF سرفصل های هر کارگاه را به تفکیک مطالعه نمایید.

دانلود pdf سرفصل ها

جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید.

آدرس:تهران تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - خیابان توانیر - خیابان نظامی گنجوی - بالاتر از سفارت بلغارستان - سالن کنفرانس سرای محله نظامی گنجوی