رویداد به پایان رسیده است!
اولین دوره جامع راه اندازی کسب و کار موفق در هفت روز با ۲۴گام در تاریخجمعه ۱۷ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین دوره جامع راه اندازی کسب و کار موفق در هفت روز با ۲۴گام

شروع:
چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۱۷ آذر ۹۶ ۲۰:۰۰
اولین دوره جامع راه اندازی کسب و کار موفق در هفت روز با ۲۴گام
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

اولین دوره جامع راه اندازی کسب و کار در 7 روز

رویکردی نوین در آموزش کارآفرینی متناسب با شرایط بازار ایران

آقا بحث کارآفرینی داغه! شما هم می خواهید کارآفرین بشید!…. آره …دوست دارید ! …لطفا جو زده نشید…کارآفرینی رو دوست دارید نه…ولی یه سئوال مهم ، آیا اصلا شما توانمندی کارآفرینی رو دارید؟  تا چه حد …اصلا بهتره که کارآفرین بشید یا داخل شرکتی که درآن استخدام هستید کارآفرینی کنید؟ ما به شما این آگاهی رو در این دوره میدیم که در وادی کارآفرینی چند چندین ! 
در این  7 روز کلی چیز ها رو با هم بصورت عملی و کاربردی یاد میگیریم ! کارآفرینی را از کارآفرینان بیاموزید ، وقت خودتون رو هدر ندید و سعی کنید واقع بین بشید، در دوره  به ارایه مفاهیم کاربردی و ۱۰۰ درصد عملی کارآفرینی با رویکرد بازار ایران می پردازیم !
ایده ای داری؟ چطور این ایده رو به محصول می خوای تبدیل کنی؟ چطوری تیم باید تیم تشکیل بدی؟ آیا شریک بگیرم ، نگیرم؟ چطور افراد مناسب رو انتخاب کنی ؟ اصلا تو کارآفرین هستی یا نه؟ فرصت ها کجا هستن ؟ از کجا این فرصت ها رو بایدشناسایی کنی ؟ اصلا تو آدم خلاقی هستی ؟ دلت میخواد فضا نوردی کنی؟ببین مفاهیم بازاریابی ، اون هم کاربردیهاش خیلی بدردت میخورن ها؟حوصله کلاس نداری ! آقا اگر هم تیمی هات دورت زدن چی کار میخوای بکنی؟ چطور میخوای سرمایه گذار جذب کنی ؟ اصلا جذب بکنی یا نه؟خوبه که  یه چند تا نمونه عملی فرآیند کارآفرینی رو با هم مرور کنیم (اونم نه  نمونه خارجی ، بلکه  نمونه داخلی) ، این Business Model Canvas به ظاهر ساده است ؟ ولی باید نکات مهمی رو در موردش بدونی ! مدیریت پروژه های کارآفرینی رو بلدی؟
آقا نمیشه یه نقشه راه به ما بدی که گام به گام فرآیند کارآفرینی رو طی کنیم ( میخوام حد اقل ریسک داشته باشم و اشتباه نکنم)
در این دوره ویژه و بی نظیر همه این دغدغه ها رو بررسی خواهیم کرد ! 

مدرس دوره : مهندس حسین اکبرپور

 مهندس حسین اکبرپور کارشناس ارشد اقتصاد از دانشگاه شیراز است ، مهندس اکبرپور یکی از مربیان ارشد کارآفرینی است و تجربه آموزش دوره های مختلف کارآفرینی با متد آموزشی گام به گام و متد بین المللی SYIB را دارد.او برخلاف خیلی از اساتید کارآفرینی معتقد است که یک استاد و مربی کارآفرینی باید خودش حتما تجربه کارآفرینی داشته باشد ! او ، اولین تجربه کارآفرینی خودش را با تاسیس یک کارگاه تولید ملزومات اداری آغاز کرد. اکبرپور به تازگی دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار در 7 روز با ۲۴ گام را متناسب با نیازهای جامعه کارآفرینی ایران طراحی و تدوین نموده. در طراحی این دوره از جدید ترین متد آموزش کارآفرینی استفاده نموده است.

 • روش برگزاری این دوره چیه؟ ( آیا محتوای دوره کاربردیه؟!)
  صد در صد ! ما کارگاه را به معنی واقعی کارگاه برگذار می کنیم ، در این دوره کلی کار تیمی ، بازی ، کار عملی و تمرین خواهیم داشت ! متد اصلی ما در تمامی کارگاه ها یادگیری از طریق عمل یا Learn By Doing است .محتوای دوره با توجه به نیاز های بازار ایران تهیه شده است!
 • این چند روز خسته نمی شیم؟
  دوره بگونه ای طراحی شده که شما به هیچ وجه احساس خستگی نکنید ! بازی های طراحی شده ، پروژه ها ، همگی و همگی به شما در انتقال مفاهیم آموزشی و نهادینه شدن آنها کمک خواهند کرد! این چند روز با هم زندگی خواهیم کرد !
 • قیمتش چنده ؟ یعنی تخفیف هم داره؟
  ۲۵نفر اول با تخفیف ویژه هر نفر ۱۲۵۰۰۰ تومان 
 • ۲۵ نفر دوم با تخفیف خرید زود هنگام ۱۵۰۰۰۰تومان
 • این دوره بدردتون نمیخوره اگر :
  حوصله کار گروهی ندارین !دوست دارین همش بشینین و چرت بزنید !دنبال مدرک گرفتن هستین
 • پیش نیازهای دوره :
  علاقه ، عشق ، انگیزه برای پیشرفت
 • دیگه چی !
  جزوه دوره بهتون داده میشه !
  دفتر و خودکار برای نوت برداری بهتون داده میشه !
  یه یادگاری خوب هم داریم براتون.
  درضمن از تخفیف 15 درصدی سایر دوره های موسسه فکربرتر نیز برخوردار میشین

سخنرانان

مهندس حسین اکبرپور

مهندس حسین اکبرپور

مدیر عامل شتابدهنده کسب و کار فکربرتر

برگزارکنندگان

موسسه فکربرتر

موسسه فکربرتر

شتابدهنده کسب و کار

آدرس:شیراز شیراز خیابان اردیبهشت برج آی تی طبقه 5 واحد 59 دفتر مرکزی موسسه شتابدهنده کسب و کار فکر برتر