کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام با تخفیف ویژه
-
رایگان

اساتید دوره

امیر رضا تجلی
امیر رضا تجلی
بیش از 6 سال سابقه فعالیت علم ‌داده / کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران
محمدرضا محتاط
محمدرضا محتاط
مدیر پروژه و مشاور ارشد علم داده / عضو کمیسیون علوم داده و هوش مصنوعی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
محسن مهدی نیا
محسن مهدی نیا
دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار دانشگاه تهران / بیش از 10 سال سابقه در تحلیل رفتار مشتری در شرکت سامسونگ
سعید روحانی
سعید روحانی
عضو هیات علمی و معاون پژوهشی دانشکده مدیریت داشنگاه تهران / دکتری مهندسی سیستم
علی بزرگی امیری
علی بزرگی امیری
عضو هیات علمی و رئیس مرکز مطالعات مهندسی فرآیند و مدیریت منابع و مرکز آموزش مدیران و کارکنان دانشگاه تهران
وحید امیری
وحید امیری
کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات / مشاور و مدرس کلان داده در سازمان های مختلف
علی سعیدی
علی سعیدی
دکتری مدیریت فناوری اطلاعات / مدیر پروژه های هوشمندسازی کسب و کار
علیرضا اخوان
علیرضا اخوان
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر / مدیر فنی مجموعه دانش بنیان شناسا
علی کمندی
علی کمندی
عضو هیات علمی دانشگاه تهران / متخصص مدیریت و حاکمیت داده
محسن یزدی نژاد
محسن یزدی نژاد
کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه خوارزمی / بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه علم داده
علیرضا بادامچی
علیرضا بادامچی

برگزارکنندگان

مرکز مطالعات دانشگاه تهران
مرکز مطالعات دانشگاه تهران

مرکز مطالعات مهندسی فرآیند کسب و کار و مدیریت منابع، یک مرکز طراحی استراتژیک و هویت‌سازی است که با هدف کلی توسعه پژوهش و فناوری با توجه به اهمیت راهکار‌های دانایی محور و تحول آفرین در توانمند سازی و ارتقاء سازمان‌های دولتی، خصوصی، صنعتی و خدماتی با ارائه ایده‌های راهبردی و نوآورانه و انجام مطالعات و پژوهش‌های هدفمند گام بر‌‌می‌دارد.

مرکز مطالعات جزء مراکز پژوهشی تقاضا محور دانشگاه تهران می‌باشد و تیم منحصر به فرد آن شامل مهندسین و مدیران باتجربه، دانشجویان نخبه و توانمند و همچنین اساتید فعال دانشگاه تهران و دیگر دانشگاه‌های تراز اول کشور است.

چالش روزانه‌ی این مرکز، داشتن آگاهی‌های بروز و ارتقای مداوم در سطوح مختلف خدمات صنعتی-مدیریتی فرآیند‌های کسب و کار در جهت ارزش نهادن به سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف است.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۳۰۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۷:۳۰

سوالات متداول

دوره پیش‌نیاز مشخصی ندارد اما افرادی که در مبانی و مفاهیم ریاضیات، جبر خطی، آمار و احتمالات تسلط بیشتری دارند، شروع راحت‌تری را نسبت به دیگران تجربه خواهند کرد و در طول دوره نیز با چالش‌های کمتری روبرو خواهند شد. هرچند که اساتید در طی این مسیر نیز مفاهیم مقدماتی و اولیه و هر آنچه که نیازمند شما باشد را پوشش خواهند داد. همچنین افرادی که پیشتر دانش برنامه‌نویسی را در خود تقویت کرده‌اند، در این دوره با چالش‌های کمتری روبرو خواهند بود.
کلیه متخصصین، تحلیلگران، مهندسان و مشاوران که قصد رشد و توسعه کسب‌وکاری مبتنی بر داده را خواهند داشت کلیه مدیران و کارشناسان فنی واحدهای سازمانی (نظیر: واحدهای برنامه‌ریزی، فناوری، هوشمند سازی، سیستم‌ها و …) کلیه علاقه‌مندان که می‌خواهند بدانند چگونه می‌توان از انبوه اطلاعات بدون ساختار، پاسخ سؤال‌های کسب‌وکار را پیدا کرد کلیه علاقه‌مندان به تحلیل‌های پیشرفته داده‌های کسب‌وکار و هوشمند سازی کسب‌وکار که قصد ارتقا خود را دارند کلیه علاقه‌مندان به یادگیری علم‌داده که قصد حرفه‌ای گری در این حوزه را دارند کلیه علاقه‌مندان به پیش‌بینی وضعیت آینده کسب‌وکار کلیه علاقه‌مندان به تحلیل کلان داده‌ها کلیه دانشجویان، پژوهشگران و فعالان حوزه علم‌داده و کلیه افرادی که قصد ایجاد تحولی داده‍محور را در زندگی و یا کسب‌وکار خود دارند
دوره حرفه‌ای علم‌داده به درد افرادی با ویژگی‌های زیر نمی‌خورد: افرادی که از کدزنی رنج می‌برند افرادی که بشدت درگیر هستند و زمان کافی برای یادگیری ندارند افرادی که علاقه خاصی به علم‌داده ندارند افرادی که نمی‌خواهند از علم‌داده، درآمدزایی کنند افرادی که از مقابله با داده‌های بزرگ در هراس‌اند افرادی که پیشرفت شغلی و افزایش سطح دانش برنامه‌نویسی در راستای علم‌داده برایشان هیچ اهمیتی ندارد
دوره جامع علم‌ داده در مدت زمان 14 ماه و (۵۰) + ۳۰۰ ساعت برگزار خواهد شد
این کد فقط به صورت آنلاین برگزار می‌گردد. روز‌های یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16:30 الی 20:30.
علم‌داده، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و دیگر سرفصل‌های مشابه همگی عناوینی هستند که هرکدام، خود شامل یک مقطع تحصیلی دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور می‌باشد. در این دوره سعی شده تا با استفاده تلفیقی از اساتیدی مجرب چه در عرصه صنعت و چه در دنیای آکادمیک، بهترین پکیج جهت حرفه‌ای گری در علم‌داده به علاقه‌مندان اعطا شود تا مخاطبین در کمترین زمان ممکن، مجموعه‌ای از مهارت‌های مختلف پیرامون علم‌داده را فراگیرند و در کسب‌وکار خود بیشترین استفاده را نمایند. بدیهی است که در انتهای دوره، با فراگیری دانش علم‌داده‌ها و با استفاده از مهارت‌های اخذشده، نیازمند آن خواهید بود تا درگیر پروژه‌های مختلف علم‌داده و در صنایع متفاوت شوید و دیدگاه داده-محور خود را مستحکم نمایید. در انتهای این دوره شما به یک متخصص علم‌داده بدون سابقه کار (نه دانشمند ارشد داده، و نه مدیر علم‌داده) خواهید شد. موفقیت در این حوزه، نیازمند تلاش، کوشش و پشتکار بسیار فراوان و تجربه‌ای بالا به‌واسطه اخذ پروژه‌های علم‌داده مختلف است. در پایان دوره، یک مسیر بلندمدتی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که شما را در صنعت علم‌داده با استفاده از ابزارها و روش‌هایی که آموخته‌اید، پخته‌تر خواهد کرد.
از این دو زبان برنامه‌نویسی مطرح جهت به‌کارگیری مفاهیم تخصصی علم‌داده در دوره بهره‌مند می‌شوید و کلیه نیازهای شما در مسیر تبدیل به یک دانشمند داده پوشش داده خواهد شد. شایان‌ذکر است که جهت فعالیت‌های اضافه بر سازمان و برای عده‌ای خاص، منابع آموزشی درخور و پیشرفته نیز معرفی خواهند شد.
بله! در صورت رشد و پیشرفت چشمگیری در حوزه علم‌داده می‌توانید در فرصت‌های شغلی خارج از کشور نیز خودی نشان دهید. موقعیت‌های شغلی پیرامون علم‌داده چه داخل کشور و چه خارج، یکی از پرتقاضاترین نیازهای سازمان‌ها در عصر حاضر است.
به دانش‌پذیرانی که دروس و پروژه پایانی را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک معتبر، قابل ترجمه و دو زبانه دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.
به افرادی که پروژه پایانی را تصویب و اجرایی نمایند، گواهی مخصوص اعطا خواهد شد.
بله! امکان پرداخت شهریه در ۴ قسط مجزا فراهم است. برای استفاده از شرایط اقساط، به منظور ثبت اسم شما در لیست داوطلبین دوره، پس از پرداخت قسط اول از طریق سایت، می‌بایست چک‌ها حداکثر تا یک هفته قبل از شروع کلاس‌ها به مسئول مربوطه تحویل گردد. در غیر این صورت دانشگاه هیچ مسئولیتی درقبال ثبت نام شما ندارد.
در ابتدا متذکر شویم، هرگونه تخفیفی با هماهنگی مسئول ثبت نام بر روی چک آخر (به جز تخفیف ثبت نام زود هنگام، که به صورت اتوماتیک از طریق سایت) اعمال می‌شود. پرداختی‌ها در ۴ قسط (تا زمان تخفیف زود هنگام) به شرح ذیل می باشد: قسط اول -> ۳.۵ (در صورت ثبت نام زود هنگام ۲.۱۵) از طریق درگاه سایت قسط دوم -> ۳.۵ از طریق چک قسط سوم -> ۳.۵ از طریق چک قسط چهارم -> ۳ از طریق چک
چک‌ها می‌بایست در وجه مرکز آموزش‌های حرفه ای مدیران و کارکنان دانشگاه تهران باشد. چک‌های دریافتی می‌توانند به نام ثبت‌نام کننده نباشد. جهت اطلاعات بیشتر با مسئول ثبت نام دوره ها در ارتباط باشید. خانم صادقی 09377516759
بله! ولی اولویت دوره با افرادی است که کل دوره را ثبت‌نام کنند و در صورت وجود ظرفیت این اقدام صورت می‌پذیرد.
بله! سازمان متقاضی درخواست رسمی خود را از طریق ایمیل utbperm@gmail.com با ذکر لینک های ارتباطی ارسال نماید. این امکان نیز فراهم است که سرفصل ها، محتوای دوره، مدرسان دوره، شیوه برگزاری، مدت دوره و هرگونه تغییرات دیگر متناسب با نیاز سازمان متقاضی و طی مذاکرات فی مابین دانشگاه تهران و کارفرما بروزرسانی گردد.
برای جابجایی از کدی به کد دیگر، درصورت موافقت کمیته راهبری مبلغ ۱۰ درصد از هزینه دوره مقصد بجهت برنامه ریزی و مدیریت اجرایی درنظر گرفته خواهد شد.
بله! برای دوره جامع ۴ نوع تخفیف در نظر گرفته شده‌ است: تخفیف زود هنگام: ۱۰ درصد تخفیف دانشجویی: ۱۰ درصد تخفیف گروهی (از ۳ نفر به بالا): ۱۰ درصد تخفیف پرداخت کامل: ۱۰ درصد توجه کنید: حداکثر دو تخفیف قابل استفاده است.
از طریق آیدی تلگرامی t.me/UTPERM_Admin و یا شماره تلفن‌ ۰۹۳۷۷۵۱۶۷۵۹ می‌توانید مطرح کنید.
۱۰۲۹
دنبال کننده
۸
کل رویدادها
۲
رویداد فعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آیدی تلگرامی زیر در ارتباط باشید :   BPERM_ADMIN@...

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

دوره تحلیل داده در بازارهای مالی دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز مطالعات مهندسی فرآیند و مدیریت منابع دانشگاه تهران
پنج‌شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

دوره آموزش آنلاین نرم افزار AutoCAD

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • کانون دانش‌آموختگان دانشکده مهندسی راه‌آهن
پنج‌شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

دوره آنلاین هکر قانونمند CEHv11

 • آنلاین
 • ۸۸۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی
شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

کارگاه نقشه خوانی

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران