کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام با تخفیف ویژه
-
رایگان

اساتید دوره

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۳۰۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۷:۳۰

سوالات متداول

دوره پیش‌نیاز مشخصی ندارد اما افرادی که در مبانی و مفاهیم ریاضیات، جبر خطی، آمار و احتمالات تسلط بیشتری دارند، شروع راحت‌تری را نسبت به دیگران تجربه خواهند کرد و در طول دوره نیز با چالش‌های کمتری روبرو خواهند شد. هرچند که اساتید در طی این مسیر نیز مفاهیم مقدماتی و اولیه و هر آنچه که نیازمند شما باشد را پوشش خواهند داد. همچنین افرادی که پیشتر دانش برنامه‌نویسی را در خود تقویت کرده‌اند، در این دوره با چالش‌های کمتری روبرو خواهند بود.
کلیه متخصصین، تحلیلگران، مهندسان و مشاوران که قصد رشد و توسعه کسب‌وکاری مبتنی بر داده را خواهند داشت کلیه مدیران و کارشناسان فنی واحدهای سازمانی (نظیر: واحدهای برنامه‌ریزی، فناوری، هوشمند سازی، سیستم‌ها و …) کلیه علاقه‌مندان که می‌خواهند بدانند چگونه می‌توان از انبوه اطلاعات بدون ساختار، پاسخ سؤال‌های کسب‌وکار را پیدا کرد کلیه علاقه‌مندان به تحلیل‌های پیشرفته داده‌های کسب‌وکار و هوشمند سازی کسب‌وکار که قصد ارتقا خود را دارند کلیه علاقه‌مندان به یادگیری علم‌داده که قصد حرفه‌ای گری در این حوزه را دارند کلیه علاقه‌مندان به پیش‌بینی وضعیت آینده کسب‌وکار کلیه علاقه‌مندان به تحلیل کلان داده‌ها کلیه دانشجویان، پژوهشگران و فعالان حوزه علم‌داده و کلیه افرادی که قصد ایجاد تحولی داده‍محور را در زندگی و یا کسب‌وکار خود دارند
دوره حرفه‌ای علم‌داده به درد افرادی با ویژگی‌های زیر نمی‌خورد: افرادی که از کدزنی رنج می‌برند افرادی که بشدت درگیر هستند و زمان کافی برای یادگیری ندارند افرادی که علاقه خاصی به علم‌داده ندارند افرادی که نمی‌خواهند از علم‌داده، درآمدزایی کنند افرادی که از مقابله با داده‌های بزرگ در هراس‌اند افرادی که پیشرفت شغلی و افزایش سطح دانش برنامه‌نویسی در راستای علم‌داده برایشان هیچ اهمیتی ندارد
دوره جامع علم‌ داده در مدت زمان 14 ماه و (۵۰) + ۳۰۰ ساعت برگزار خواهد شد
این کد فقط به صورت آنلاین برگزار می‌گردد. روز‌های یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16:30 الی 20:30.
علم‌داده، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و دیگر سرفصل‌های مشابه همگی عناوینی هستند که هرکدام، خود شامل یک مقطع تحصیلی دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور می‌باشد. در این دوره سعی شده تا با استفاده تلفیقی از اساتیدی مجرب چه در عرصه صنعت و چه در دنیای آکادمیک، بهترین پکیج جهت حرفه‌ای گری در علم‌داده به علاقه‌مندان اعطا شود تا مخاطبین در کمترین زمان ممکن، مجموعه‌ای از مهارت‌های مختلف پیرامون علم‌داده را فراگیرند و در کسب‌وکار خود بیشترین استفاده را نمایند. بدیهی است که در انتهای دوره، با فراگیری دانش علم‌داده‌ها و با استفاده از مهارت‌های اخذشده، نیازمند آن خواهید بود تا درگیر پروژه‌های مختلف علم‌داده و در صنایع متفاوت شوید و دیدگاه داده-محور خود را مستحکم نمایید. در انتهای این دوره شما به یک متخصص علم‌داده بدون سابقه کار (نه دانشمند ارشد داده، و نه مدیر علم‌داده) خواهید شد. موفقیت در این حوزه، نیازمند تلاش، کوشش و پشتکار بسیار فراوان و تجربه‌ای بالا به‌واسطه اخذ پروژه‌های علم‌داده مختلف است. در پایان دوره، یک مسیر بلندمدتی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که شما را در صنعت علم‌داده با استفاده از ابزارها و روش‌هایی که آموخته‌اید، پخته‌تر خواهد کرد.
از این دو زبان برنامه‌نویسی مطرح جهت به‌کارگیری مفاهیم تخصصی علم‌داده در دوره بهره‌مند می‌شوید و کلیه نیازهای شما در مسیر تبدیل به یک دانشمند داده پوشش داده خواهد شد. شایان‌ذکر است که جهت فعالیت‌های اضافه بر سازمان و برای عده‌ای خاص، منابع آموزشی درخور و پیشرفته نیز معرفی خواهند شد.
بله! در صورت رشد و پیشرفت چشمگیری در حوزه علم‌داده می‌توانید در فرصت‌های شغلی خارج از کشور نیز خودی نشان دهید. موقعیت‌های شغلی پیرامون علم‌داده چه داخل کشور و چه خارج، یکی از پرتقاضاترین نیازهای سازمان‌ها در عصر حاضر است.
به دانش‌پذیرانی که دروس و پروژه پایانی را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک معتبر، قابل ترجمه و دو زبانه دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.
به افرادی که پروژه پایانی را تصویب و اجرایی نمایند، گواهی مخصوص اعطا خواهد شد.
بله! امکان پرداخت شهریه در ۴ قسط مجزا فراهم است. برای استفاده از شرایط اقساط، به منظور ثبت اسم شما در لیست داوطلبین دوره، پس از پرداخت قسط اول از طریق سایت، می‌بایست چک‌ها حداکثر تا یک هفته قبل از شروع کلاس‌ها به مسئول مربوطه تحویل گردد. در غیر این صورت دانشگاه هیچ مسئولیتی درقبال ثبت نام شما ندارد.
در ابتدا متذکر شویم، هرگونه تخفیفی با هماهنگی مسئول ثبت نام بر روی چک آخر (به جز تخفیف ثبت نام زود هنگام، که به صورت اتوماتیک از طریق سایت) اعمال می‌شود. پرداختی‌ها در ۴ قسط (تا زمان تخفیف زود هنگام) به شرح ذیل می باشد: قسط اول -> ۳.۵ (در صورت ثبت نام زود هنگام ۲.۱۵) از طریق درگاه سایت قسط دوم -> ۳.۵ از طریق چک قسط سوم -> ۳.۵ از طریق چک قسط چهارم -> ۳ از طریق چک
چک‌ها می‌بایست در وجه مرکز آموزش‌های حرفه ای مدیران و کارکنان دانشگاه تهران باشد. چک‌های دریافتی می‌توانند به نام ثبت‌نام کننده نباشد. جهت اطلاعات بیشتر با مسئول ثبت نام دوره ها در ارتباط باشید. خانم صادقی 09377516759
بله! ولی اولویت دوره با افرادی است که کل دوره را ثبت‌نام کنند و در صورت وجود ظرفیت این اقدام صورت می‌پذیرد.
بله! سازمان متقاضی درخواست رسمی خود را از طریق ایمیل utbperm@gmail.com با ذکر لینک های ارتباطی ارسال نماید. این امکان نیز فراهم است که سرفصل ها، محتوای دوره، مدرسان دوره، شیوه برگزاری، مدت دوره و هرگونه تغییرات دیگر متناسب با نیاز سازمان متقاضی و طی مذاکرات فی مابین دانشگاه تهران و کارفرما بروزرسانی گردد.
برای جابجایی از کدی به کد دیگر، درصورت موافقت کمیته راهبری مبلغ ۱۰ درصد از هزینه دوره مقصد بجهت برنامه ریزی و مدیریت اجرایی درنظر گرفته خواهد شد.
بله! برای دوره جامع ۴ نوع تخفیف در نظر گرفته شده‌ است: تخفیف زود هنگام: ۱۰ درصد تخفیف دانشجویی: ۱۰ درصد تخفیف گروهی (از ۳ نفر به بالا): ۱۰ درصد تخفیف پرداخت کامل: ۱۰ درصد توجه کنید: حداکثر دو تخفیف قابل استفاده است.
از طریق آیدی تلگرامی t.me/UTPERM_Admin و یا شماره تلفن‌ ۰۹۳۷۷۵۱۶۷۵۹ می‌توانید مطرح کنید.
۱۲۰۲
دنبال کننده
۸
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آیدی تلگرامی زیر در ارتباط باشید :   BPERM_ADMIN@...

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

جامع‌ترین دوره آنلاین علم‌داده کشور!

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه تهران
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

دوره کاربردی و پروژه محور علم داده در پایتون

 • آنلاین
 • از ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • مینا ربطی
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره آنلاین/حضوری هکر قانونمند CEHv11

 • آنلاین
 • از ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی
یک‌شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره‌های تخصصی زبیکس در نمایندگی رسمی Zabbix

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین