ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت دوره جامع عکاسی دیجیتال
-
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

دوره جامع عکاسی دیجیتال چیست؟
 

دوره جامع عکاسی دیجیتال یک دوره کامل و جامع می باشد که دانشجو با شرکت در آن می تواند صفر تا صد مهارت های مربوط به عکاسی دیجیتال را بدست آورد و به راحتی وارد بازار کار این رشته شود و کسب درآمد کند.

 
چرا باید مهارت های عکاسی دیجیتال را یادبگیرم؟
 

عکاسی ممکن است برای بسیاری از ما با یک عشق و یا انگیزه‌ کاملاً شخصی آغاز شده باشد و ثبت اولین عکس ها هر چند آماتور، لذت ‌بخش و انگیزش آفرین است. اما عکاسی در کنار هنر، یک حرفه و صنعت کاربردی و بسیار درآمدزا است.امروزه اکثر شرکت ها و افراد ترجیح می دهند کار عکاسی خود را به یک فرد حرفه ای بدهند و اگر شما بتوانید مهارت های کامل عکاسی دیجیتال را بدست آوردید می توانید درآمد زیادی از کار خود داشته باشید.

 
 

با شرکت در دوره جامع عکاسی دیجیتال چه مهارت هایی بدست می آوردم؟
 

شناخت صفر تا صد عکاسی آرزوی هر هنرجویی است که علاقه دارد در این زمینه مهارت کسب کرده و به عنوان یک عکاس حرفه ای فعالیت کند. از آشنایی با تاریخچه عکاسی گرفته تا شناخت عملکرد دوربین عکاسی، ثبت تصویر و خلق فضایی منحصر به فرد تا تولید یک آلبوم دیجیتال، هر کدام مراحل لذت بخشی دارد که اشتیاق شما را برای یادگیری دو چندان می کند.

دوره عکاسی جامع دیجیتال مبتنی بر اصول و قواعد استاندارد جهانی برگزار می شود. شما با شرکت در این دوره می توانید تسلط کافی بر تمام مهارت های عکاسی پیدا کنید و از تجربیات اساتید با تجربه آکادمی دیدنگار برای افزایش مهارت و درآمد خود استفاده کنید.

ما در دوره جامع عکاسی دیجیتال به ‌صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی به شما آموزش خواهیم داد :
 

چگونه مهارت‌ های خود در عکاسی را به سطح حرفه‌ ای ارتقاء دهید.
اصول پایه و حرفه ‌ای عکاسی را به ‌صورت علمی و به ‌روز فرا بگیرید.
با تاریخچه و سیر پیشرفت عکاسی آشنا شوید.
انواع دوربین‌ های دیجیتال و عملکرد آنها را بشناسید و بتوانید از حداکثر توان آنها بهره ‌مند گردید.
با انواع لنزها و عملکرد آنها در سبک ‌ها و موقعیت ‌های مختلف عکاسی آشنا شوید.
ژانرها و سبک ‌های مختلف عکاسی را فرا بگیرید و از آنها کسب درآمد داشته باشید.
استاندارد های عکاسی در مهمترین سرفصل‌ ها مانند عمق میدان، سرعت شاتر، دیافراگم، ترکیب بندی و نقاط طلایی را به درستی درک کرده و در عکس‌ های خود منعکس کنید.
با خلاقانه ‌ترین تکنیک ‌های کاربردی در عکاسی آشنا شوید.
روش‌ های کاربردی و تجاری نشر و به اشتراک گذاری عکس‌ های خود در اینترنت را فرا بگیرید.
تاثیر نور در عکاسی را به ‌صورت عملی و علمی فرا بگیرید.
با فرآیند آماده‌ سازی نهایی عکس و اصول به‌روز صنعت چاپ عکس آشنا شوید.
 

سخنرانان

افشین اصفهانی
افشین اصفهانی
مربی آموزشی
علیرضا شریفی
علیرضا شریفی
مربی آموزشی

سوالات متداول

در این دوره ما به قواعد عکاسی از صفر می پردازیم و هرکس با هر دوربینی می تواند در آن شرکت کند اما پایه آموزش ها بر اساس دوربین های حرفه ای می باشد که برای عکاسی در استودیو مورد نیاز است اما در صورتی که دوربین نداشته باشید می توانید در استودیو از دوربین آموزشگاه استفاده کنید.
بله در این دوره ما به تمام قواعد عکاسی از پایه می پردازیم و تکنیک های نورپردازی و ثبت عکس در فضای باز هم آموزش داده می شود؛ همچنین دو جلسه از کلاس ها در فضای باز و بصورت عملی به نورپردازی و عکاسی در این فضا اختصاص دارد.
بله در این دوره قواعد و تکنیک های عکاسی رو از پایه آموزش می بینید که قطعا عکاسی در هر شاخه ای به آن نیاز دارد و در کنارش4 الی 5 جلسه در استودیوی دیدنگار به آموزش عملی عکاسی در فضای استودیو، استفاده از فلاش ها و انواع شکل دهنده های نوری پرداخته می شود.
بله در این دوره ما از صفر به قواعد عکاسی و کار با دوربین می پردازیم و بعد از دوره شما توانایی کار با دوربین خود، نورپردازی و عکاسی در فضای باز و استودیو را دارید.
خیر در این دوره با توجه به تمرینات ارائه شده توسط اساتید در کلاس ها و بعد بازبینی عکس ها در کلاس و رفع اشکالات به شما نحوه ی چگونه دیدن در عکاسی آموزش داده می شود.
ما نمی دانیم اطاعات مقدماتی عکاسی شما به چه میزان است اما می توانیم در صورت نیاز برای شما زمان مشاوره ای با یکی از اساتید دوره تعیین کنیم تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید اما بصورت کلی از آنجایی که این دوره بصورت کاملا آکادمیک ارائه می شود اگر صرفا بصورت عملی آموزش دیده اید حتما اطاعات مفیدی برای شما خواهد داشت.
اینکه شما حتما عکاس می شوید یا خیر تا حد بسیار زیادی به برنامه ریزی و تلاش خودتان بستگی دارد اما اگر سوالتان را این گونه مطرح کنیم که ” آیا این دوره برای ورود من به دنیای عکاسی کافی است؟” باید بگوییم بله؛ این دوره تمام موارد اساسی برای ورود شما به دنیای عکاسی را شامل می شود و تمرینات و ژوژمان دوره به گونه ای طراحی شده که شما تجربیات مختلفی را انجام دهید و بتوانید عکاسی در شاخه های گوناگون را تجربه کنید.
این دوره هم شامل تئوری های مورد نیاز شما به عنوان عکاس و هم شامل آموزش ها و تمرینات عملی در فضای باز و استودیو است.
در جواب سوال شما باید بگویم در هنر هیچ صد مطلقی وجود ندارد و همواره تمامی هنرمندان و اساتید در تلاش هستند تا موارد جدید تری را بیاموزند، شما در این دوره می توانید صفر تا صد مواردلازم برای ورود به دنیای عکاسی را بیاموزید و از اینجا به بعد تلاش و تجربیات متعدد شماست که باعث رشد و موفقیت روز به روز شما می شود.
شما بعد از این دوره توانایی عکاسی در استودیو و فضای باز را دارید و اطاعاتی در خصوص عکاسی در شاخه های مختلف عکاسی دریافت می کنید، اما بعد از این دوره اگر بخواهید در یک شاخه تخصصی مسیر عکاسی خود را دنبال کنید با توجه به نیازتان می توانید از ورکشاپ ها و دوره های تخصصی آن شاخه از عکاسی استفاده کنید.
برای تمامی علاقه مندان به هنر عکاسی که می خواهند عکاسی را بصورت آکادمیک و از پایه فرا بگیرند.
بله حتما، اگر عکاسی را صرفا بصورت عملی آموخته اید این دوره می تواند با ارائه نکات ریز به حرفه ای شدن شما در دنیای عکاسی کمک کند.
بله این دوره مناسب تمامی دوستانی که می خواهند عکاسی را از صفر شروع کنند و حتما بعد از دوره توانایی عکاسی خواهید داشت، البته به شرط انجام تمرینات کلاسی که از سمت اساتید مطرح می شود.
قطعا هر هنرجویی وابسته به میزان دانش قبلی خود از دوره دریافت هایی داشته و در طول دوره تغییراتی در عکس های خود دارد که از سمت اساتید به همان نسبت مورد ارزیابی قرار می گیرد.
شما برای شروع این دوره می توانید از هر دوربین دیجیتالی استفاده کنید و با مشورت اساتید و پس از شناخت تفاوت دوربین ها و امکانات مورد نیاز خودتان نسبت به خرید دوربین مناسب اقدام نمایید.
بله تایمی برای تمرین عکاسی در استودیو برای شما در نظر گرفته شده که می توانید در این زمان بصورت شخصی یا گروهی به تمرین عکاسی بپردازید.
بله آموزشگاه در این خصوص برنامه هایی دارد که این ارتباط مابین هنرجویان و اساتید حفظ و با برپایی دورهمی ها و تورهای آموزشی دوباره کنار هم جمع شوند.
بله شما در این دوره خواهید آموخت که چطور عکس های خوبی بگیرید و احتماال بعد از دوره نگاه ویژه تری به عکاسی پیدا کنید و تبدیل به بخشی از زندگیتان شود.
خیر ممکن است شما بصورت خودآموز عکاسی را فرا بگیرید یا در کنارش کتاب مطالعه کنید ، اما این دوره می تواند به شما کمک کند تا عکاسی را بصورت پایه ای و صحیح بیاموزید و از تجربیات کسانی که پیش از شما در دنیای عکاسی فعالیت داشته اند بهره ببرید تا عکس های بهتری بگیریدو با راهنمایی اساتید مسیر بهتری در دنیای عکاسی را انتخاب کنید و موفق تر عمل کنید.
ما همواره در تلاشیم که تئوری هایی که صرفا مورد نیاز هنرجویان است را به آنها ارائه دهیم و کلیه هنرجویان از جلسه اول موظف به انجام تمرینات عملی و ارائه عکس ها سر کلاس می باشند و این عکس ها در کلاس با حضور هنرجویان و استاد مورد برسی قرار می گیرد تا هنرجویان بطور ملموس رشد خود در مسیر عکاسی را احساس کنند. این نکته هم بگوییم که در این دوره شما جلسات عکاسی عملی در استودیو و فضای باز هم دارید که کاملا عملی عکاسی را تجربه کنید.

ویدیو از آپارات

عکاسی تبلیغاتی در آموزشگاه دیدنگار

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

دیدنگار(didnegar)

آموزشگاه فنی حرفه ای عکاسی دیدنگار دوره جامع عکاسی دیجیتال: عکاسی ممکن است برای بسیاری از ما با یک عشق و یا انگیزه‌ کاملاً شخصی آغاز شده باشد و ثبت اولین عکس ها هر چند آماتور، لذت ‌بخش و انگیزش آفرین است. اما عکاسی در کنار هنر، یک حرفه و صنعت کاربردی

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران تهران-خ انقلاب-خ بهار جنوبی-برج اداری و تجاری بهار-طبقه 2 اداری واحد 540

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

دوره آنلاین عکاسی پایه

 • آنلاین
 • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز عکاسی پرشیا
پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

محفل شعر ایما

 • آنلاین
 • ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • سجاد سامانی
یک‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

پشت پرده ی ساخت یک دیواره ی سنگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • اردوان آنوش
تا ۲۵ اسفند

مجموعه کارگاه های پیشگیری از جرایم سایبری

 • آنلاین
 • رایگان
 • پلیس فتا