کاور
"دوره جامع گرامر صفر تا صد" در تاریخ دوشنبه ۶ بهمن ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
-
رایگان
تمام شد

توضیحات

🔴 اگر داری این متن رو میخونی یعنی با من و کار من آشنایی داری. من شایان بهجتی هستم و آموزش خودم رو در بستر ایوند با دوره های ریشه شناسی شروع کردم که حتماً حداقل یکبار در دوره من شرکت کردی. بعد از این که لغات رو به بچه ها آموزش دادم، با هم یاد گرفتیم که چطور این لغات رو کنار هم بگذاریم و رایتینگ های سطح بالای آیلتس رو بنویسیم. بعد از نوشتن و تکنیک های اون، سراغ اسپیکینگ آیلتس رفتیم و هر سه پارت به بچه ها آموزش داده شد. در آخر هم پنج جلسه به لیسنینگ و پنج جلسه به ریدینگ پرداختیم و دوره آیلتس مون با اسم دوره جامع ۵۰ جلسه‌ای ۱۰۰ روزه کامل شد. جلسه اول رایگان همه این دوره ها هم در سایت ما قرار داره که میتونید ببینید و با ما بیشتر آشنا بشی. 

🔴 اتمام دوره های آیلتس من مصادف با شروع دوره های زبان عمومی منه. خیلی از شاگردان گفتن که آموزش های من فقط برای آیلتس و بچه های سطح بالاست. بنابراین تصمیم گرفتم که دوره بعدی رو برای بچه‌هایی تهیه کنم که میخوان جمله سازی اصولی رو از سطح پایه شروع کنن. در دوره جامع گرامر صفر تا صد قرار با هم یاد بگیریم که چطوری کلمات عبارات و جمله ها رو بزاریم کنار هم و جملات ترکیبی و پیچیده در زمانهای مختلف و حالات مختلف بسازیم.

🔴 اگر کمی منو بشناسی میدونی که من همیشه جلسه اول دوره هام رو رایگان میذارم به دو دلیل: یک چون از کار خودم مطمئنم. مطمئنم که با دیدن جلسه اول متوجه میشید که روش درست آموزش یعنی چی و دو اینکه به نظر من حق مسلم زبان‌آموزان هست که در ابتدا با مدرس خودشون آشنا بشن و ببینن که آیا می تونن به راحتی از معلم خودشون یاد بگیرن یا خیر. من نمیخوام که شما به هیچ وجه از نظر زمانی، انرژی و هزینه ای متحمل کمترین ریسکی بشید پس جلسات اول رو به صورت رایگان حضور داشته باشید و خودتون تصمیم بگیرید. تازه، دو جلسه اول این دوره رو رایگان قرار دادم که که حالشو ببرید 💪.

🔴 در این دوره ۱۰ جلسه‌ای من تمامی گرامر های زبان انگلیسی را به شما آموزش خواهم داد. انواع زمان ها، تطابق فعل و فاعل، اشتباهات رایج، علایم نشانه گذاری، نقل قول، مجهول، جمع و مفرد، اسم و ضمیر، و هر چیزی که فکرشو بکنید! 

🔴 جلسات رایگان رو ببینید، خودتون تصمیم بگیرید

سخنرانان

شایان بهجتی
شایان بهجتی
مدیر و موسس اموزشگاه کوکی

برگزارکنندگان

اموزشگاه کوکی
اموزشگاه کوکی
دپارتمان زبان انگلیسی

سوالات متداول

عشق و علاقه
قلم و کاغذ
به عنوان یادگاری بله

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه زبان کوکی (CLA)

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! ? ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توسط شایان بهجتی کلوچه (آره واقعا اسمش کلوچست) مدیریت می شدیم. ولی 2 ساله که به خاطر تلاشامون آموزشگاه داریم. 6 تا استادیم و تخصصی کا

رویداد های برگزارشده۶۶
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۸۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۴ اردیبهشت

دوره تخصصی هوش مصنوعی (مجازی)

 • آنلاین
 • از ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تحقیقات
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت

دوره لیسنینگ ریدینگ ایلتس

 • آنلاین
 • رایگان
 • آموزشگاه زبان کوکی (CLA)
چهارشنبه ۸ اردیبهشت

تقویت مهارت نگارش انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۱۲,۵۰۰ تومان
 • ادوکا
تا ۱ مهر

انگلیسی و آیلتس آنلاین

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • گوهر لواسانی