دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۷۸۰۶۸۱ - ۲۲۷۹۱۴۵۴-
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران مکالمه هاي موقعيتي

 

 

دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران

مکالمه هاي موقعيتي

با رویکرد کاربردی و مهارتی

 

مهم نيست در چه سطحي از زبان انگليسي هستيد . . .


 

یکی از پر طرفدارترین و پر کاربردترین زبان های دنیا در  خصوص ارتباطات، امور بازرگانی و تجاری، امور سیاسی و فرهنگی و سایر موارد،زبان انگلیسی می باشد که از قرن بیستم میلادی علاوه بر کشور انگلستان در بخش های مختلفی از جهان رواج پیدا کرده است و امروزه به دلیل اینکه عمدتا یادگیری آن آسان تر از  سایرین می باشد، به عنوان زبان بین المللی در کل جهان، گویش اصلی در بسیاری از کشورها و هم چنین زبان دوم یا میانجی در برخی دیگراز کشورها استفاده می شود.

 

توانایی صحبت کردن به یک زبان دیگر یکی از مهارت هایی است که امروزه مورد نیاز اکثر افراد یک جامعه است و در کشور ایران نیز نیاز به چنین مهارتی هر روز بیش از دیروز نمایان می شود. از آنجایی که بخش زیادی از جمعیت کشور ایران را جوانان تشکیل می دهند با توجه به تغییراتی که در نحوه ی زندگی و تعامل افراد با یکدیگر، روش های کاری و ارتباطی به وجود آمده است، تسلط به زبان انگلیسی کاملا ضروری است. بنابراین وجود تعداد زیادی از منابع برای آموزش زبان انگلیسی حاکی از اهمیت و کاربرد آن در زندگی امروزی دارد. یادگیری آن موجب می گردد تا ارتباطات، توسعه یافته و به راحتی بتوان با مردم سایر نقاط دنیا ارتباط بر قرار کرد. هم چنین در یادگیری علم و گسترش مطالعات علمی نیز بسیار سودمند می باشد زیرا اکثر منابع معتبر علمی به این زبان ترجمه و در دسترس دانشجویان قرار داده می شود. با یادگیری زبان انگلیسی شما می توانید از یک ابزار مشترک و معتبر برای برقراری ارتباط استفاده نمایید. هم چنین این زبان به صورت گسترده ای در دنیای مجازی اینترنت کاربرد دارد.      نزدیک به یک دهه است که مجتمع آموزشی و مهارتی بن ژیوار (بنیان زندگی) با مجوز رسمی از سوی سازمان آموزش            فنی و حرفه ای کل کشور ،فعالیت خود در راستای رسالت «مبدل ساختن هر ایرانی به یک شهروند جهانی از طریق ارائه آموزش های حرفه ای و مهارت گرایانه» را با جدیت در پیش  گرفته است.

این مجتمع از سه زیر مجموعه  تخصصی به شرح زیر تشکیل می گردد:

 • آکادمی معماری و طراحی داخلی؛ آموزشگاه ممتاز و نمونه تخصصی و جامع طراحی و معماری داخلی ایران، برگزار کننده دوره های جامع و بین المللی در حوزه معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی،مدیریت تکنولوژی ساختمان و طراحی ایرانی
 • آکادمی کسب و کار: اولین آکادمي کسب و کار رسمی ایران تحت نظارت سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور، برگزار کننده دوره های جامع و بین المللی بلند مدت و کوتاه مدت در حوزه مدیریت، کارآفرینی و کسب و کار در مقاطع BBA ،Mini MBA ، MBA و DBA
 • آکادمی زبان های خارجی: اولین و تنها آکادمي زبان های خارجی تخصصی ایران ویژه بزرگسالان، مدیران و کارآفرینان، برگزارکننده دوره های تخصصی زبان

مجتمع آموزشی بن ژیوار تحت نظارت سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور و مورد تأييد سازمان جهاني کار (ILO)  فعالیت نموده و چندين سال به عنوان مجتمع آموزشی نمونه و ممتاز از سوي سازمان آموزش فني و حرفه اي ايران انتخاب گردیده است. تمایزهای کلیدی مجتمع آموزشی بن ژیوار را می توان به شرح زیر برشمرد:

 • ارائه محتوای آموزشی کاملا حرفه ای و مهارتی با رویکرد کاربردی و عملیاتی بر اساس استانداردهای فني و حرفه اي و منطبق با استانداردهای سطح بالا و حرفه ای بین المللی مورد تایید ILO
 • برخورداری از هیئت های علمی و دپارتمان های تخصصی علمی و آموزشی با حضور اساتید برجسته و سرشناس داخلی و بین المللی
 • برخورداری از زیرساخت های سطح بالا و لوکس آموزشی شامل بیش از 1000 متر فضای آموزشی در بهترین نقطه تهران، پارکینگ اختصاصی، محیط VIP ویژه مدیران و کارآفرینان، امکانات تخصصی آموزشی حرفه ای و مهارتی
 • دارا بودن مدارس تخصصی و حرفه ای با هدف توانمندسازی
 • نظام آموزشی عملکرد محور
 • همکاری مستمر با صنایع و شرکت ها
 • دینامیک بودن محتوای آموزشی متناسب با محیط کسب و کار
 • تدوین استانداردها و محتوای آموزشی حرفه ای متناسب با نیاز سازمان ها و شرکت ها
 • ارائه گواهينامه مهارتي معتبر با اعتبار داخلی و بین المللی سطح بالا (مورد پذیرش ایران و کشورهاي عضو ILO)

علاوه بر مدارس تخصصی، مجتمع آموزشی و مهارتی بن ژیوار واحدهای تخصصی و حرفه ای را جهت برآورده ساختن نیازهای سازمان ها، شرکت ها و فعالان اقتصادی و کارآفرینان ایجاد نموده و به سازمان ها و شرکت های متعددی در بخش های دولتی و خصوصی خدمات رسانی می نماید. از جمله مهمترین واحدهای اجرایی مجتمع آموزشی و مهارتی بن ژیوار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلینیک کسب و کار بن ژیوار: با بهره گیری از بیش از 40 مشاور حرفه ای و تخصصی، خدمات مشاوره اجرایی خود در حوزه مدیریت، کارآفرینی و کسب و کار را در حوزه های تخصصی به  گروه های صنعتی، تولیدی و خدماتی ارائه          می نماید.
 • دکو بن ژیوار: با بهره گیری از تیمی حرفه ای و خلاق در حوزه معماری و طراحی داخلی، خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون محیط های اداری،مسکونی،تجاری و غرفه های نمایشگاهی ارائه می نماید.
 • انتشارات بن ژیوار: به عنوان یک موسسه انتشاراتی با مجوز رسمی چاپ و نشر کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،کتب تخصصی در زمینه رشته های تخصصی مدارس بن ژیوار را تدوین و منتشر می نماید

مجتمع آموزشی بن ژیوار به عنوان اولین و تنها موسسه آموزشی دارنده استاندارد بین المللی مسئولیت اجتماعی  ISO26000  و همچنین به عنوان دارنده استاندارد های بین المللی آموزشی ISO 10015 و IWA2 ، خود را متعهد به انجام مسئولیت های محوله در قبال تمامی ذینفعان و همچنین ارائه محتوا، خدمات و روش های آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و اجرایی سطح بالا و بین المللی  می داند.

 

آکادمي زبان هاي خارجي بن ژيوار، اولین آکادمي تخصصي در زمينه آموزش تخصصي زبان هاي خارجي ویژه بزرگسالان است که مطابق با استانداردهای سطح بالای آموزشي بر اساس استاندارد ( CEFR  ) اتحاديه اروپا و با بهره گیری از امکانات و                زیرساخت های سطح بالا و لوکس، به ارائه دوره های مهارتی، کاربردی زبان هاي خارجي به مدیران، کارآفرینان، راهبران و کارشناسان کشورمان می پردازد.

جهت آشنایی با دوره ها، برنامه ها و استانداردهای آموزشی آکادمی زبان هاي خارجي بن ژیوار می توانید به نشانی www.bonzhivar.com مراجعه نموده و یا از محتوا و برنامه های آموزشی متنوع آن در کانال رسمی این مدرسه در تلگرام به شناسه @Bonzhivarls بازدید فرمایید.

دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران مکالمه هاي موقعيتي در صدد است تا نسبت به موارد زیر اقدام نماید:

 • قواعد زبان را به طور عميق و دروني آموزش می دهد تا یادگیری قواعد زبان به صورت ناخودآگاه صورت گیرد.

  – استفاده از زمان بندي تصاعدي براي به حافظه سپردن كلمات و جملات؛ در اين متد مطالب به صورت حساب شده اي تكرار مي گردند تا هماهنگ با الگوي حافظه انسان به خاطر سپرده شوند (بر پايه لايتنر)

  – اصل پيش بيني (پرسش از زبان آموز بر مبناي مطالب يادگرفته شده جديد)

  – برنامه بر پايه يادگيري زنده: قرار دادن زبان آموز در موقعيت هاي واقعي و روزمره براي آموختن مطالب و تمرين آنها  شبيه شرايطي كه فرد در كشور مورد نظر، حضور فيزيكي دارد.

 

 • هر زبان يك هسته كلامي دارد كه با آموختن مجموعه لغات هسته آن كه بيشترين كاربرد را در زبان دارند، تا ۸۰% زبان را مي توان آموخت و صحبت كرد بدون آنكه ذهن را با تعداد زيادي كلمات با كاربرد كم پر كرد.

 

 • استفاده از کتاب هاي درسي و روش هاي سنتي آموزش زبان را به حداقل می رساند. (Paperless Method )

به دلیل محتوای حرفه ای ، کاربردی و مهارتی این دوره، شاید بتوان گفت، هر فردی با هر سطح از دانش و هر شغلی          می تواند در «دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران -  مکالمه هاي موقعيتي» شرکت کرده و از مهارت ها و دانش فراگرفته شده در آن، در مسیر توسعه، رشد و سودآوری فردی، شغلی و کسب و کار خود به بهترین شکل بهره برداری نماید.

در عین حال، گروه های شغلی و حرفه ای زیر با توجه به تشکيل کلاس ها ي 6 نفره  می توانند بیشترین بهره برداری را از این دوره نمایند:

 • مدیران سازمان ها و شرکت های بين المللي
 • مدیران و کارشناسان بازرگانی شرکت هاي بين المللي
 • مدیران و کارشناسان روابط عمومي

 

 دوره حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران -  مکالمه هاي موقعيتي در قالب 90 ساعت آموزشی و پروژه ،در سه بخش به شرح زیر برگزار می گردد:

الف) دوره ي عمومي – کارگاه ( 30 ساعت )

ب )دوره ي پيشرفته – کارگاه ( 30 ساعت )

ج ) دوره ي تکميلي - کارگاه ( 30 ساعت )

دوره کلاسی و کارگاهی در دو سیستم عادي 3 ساعت در هفته و يا فشرده 6 ساعت در هفته و بر اساس تقویم آموزشی ارائه شده برای دوره برگزار خواهد گردید.

 

در پایان دوره گواهي حرفه ای زبان انگليسي ويژه مديران -  مکالمه هاي موقعيتي با قید 90 ساعت آموزشی ارايه ميگردد.


شهریه دوره: 22.000.000 ریال (10% تحفیف ویژه برای دانشپذیران مجتمع آموزشی بن ژیوار و اعضاء خانواده بن ژيوار)

شرایط پرداخت: 50% در زمان ثبت نام، الباقی در قالب دو قسط در طی مدت برگزاری دوره

 

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند از طرق زیر اقدام نمایند:

 • مراجعه حضوری به محل مجتمع آموزشی بن ژیوار
 • تماس تلفنی از طریق شماره های 22792597 و 22780681 و 22791454 ودریافت مشاوره جهت ثبت نام

 

پيوست 1 – رئوس مطالب دوره عمومي

 1. INTRODUCTIONS AND SMALL TALK

 

 1. AROUND TOWN

Dialogue 2-1: Ordering a Meal

Dialogue 2-2: At the Doctor’s Office

Dialogue 2-3: Asking Directions

Dialogue 2-4: Calling for Help

Dialogue 2-5: At the Supermarket

Dialogue 2-6: Running Errands

Dialogue 2-7: At the Post Office

Dialogue 2-8: Catching Up After Class

Dialogue 2-9: Shopping

Dialogue 2-10: Transportation

 

 1. PASTIMES AND ACTIVITIES

 

  پيوست 2 – رئوس مطالب دوره پيشرفته

 


Office Basics
Late or No Show
Computer Related
Email
Explanations and   Presentations
Meetings
Phone Calls
Talking to Coworkers
Talking to the Boss
Talking to Subordinates
Business Trips
Offices and Cubicles
Review Process
Quitting or Leaving Work

 

 

 

 

 

1. Before the meeting
2. Canceling a Meeting
3. During the Meeting
4. After the Meeting
5. General Statements

 

 

 

آدرس:تهران تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، پلاک 12، مجتمع آموزشی بن ژیوار، طبقه دوم