رویداد به پایان رسیده است!
دوره حضوری: دوره آموزشی- کوچینگِ «مسیر سفر زندگی» در تاریخدوشنبه ۱۸ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره حضوری: دوره آموزشی- کوچینگِ «مسیر سفر زندگی»

شروع:
دوشنبه ۱۸ دی ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۸ دی ۹۶ ۲۰:۰۰
دوره حضوری: دوره آموزشی- کوچینگِ «مسیر سفر زندگی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 

 

 

500 هزار تومان تخفیف رونمایی برای 5 نفر اول ثبت‌نام کننده

قهرمان زندگی‌ات باش!

چگونه مسیر قهرمانی در زندگی خود را طی کنیم؟

 

 

 • پیدا کردن موانع اصلی که مانع پیشرفت شما در زندگی شده‌اند 
 • رهایی از احساس سر درگمی، پوچی، و بی هدفی در زندگی
 • رهایی از یکنواختی و کسلی در زندگی
 • شناخت ريشه ترسها و چگونگی عبور از آنها
 • اطلاع از مسائل عمیق ناخوداگاهی
 • دقیقا در کجا گیر کرده‌ام؟ موانع اصلی عدم موفقیت من چیست؟ 
 • چطور زندگی دلخواهم را بسازم؟
 • آیا بین حجم انبوهی دانش مختلف گیر کرده‌اید و سردرگم هستید؟
 • آیا نمی‌دانید دقیقا باید از کجا و چه نقطه‌ای مسیر پیشرفت و تغییر را آغاز کنید؟
 • آیا انگیزه خود را از دست داده‌اید و در زندگی‌تان سرگردان هستید؟
 • احساس سردرگمی دارید؟
 • می‌دانید چه می‌خواهید اما توان انجام و تصمیم برای آن را ندارید؟
 • گرفتن تصمیم برایتان سخت شده است؟
 • دوست دارید جنبه های مختلف زندگی‌تان را همزمان ارتقا بدهید؟
 • شفاف شدن فضای فکری شما
 • و...

 

 

تقریبا 3 ماه دیگر تا آغاز سال جدید و لحظه تحویل سال 97 باقی‌مانده. در لحظات تحویل و ایام عید نوروز انرژی مضاعفی از بهار و آغاز سال جدید می‌گیریم و همچنین آرزوهای سال قبل خود را مرور می‌کنیم. ممکن است شما هم مثل من قول‌هایی به خودتان بدهید، برنامه‌هایی بریزید، دعاهایی کنید و خلاصه یک فکرهایی در سر بپرورانید. اما خب شرایط آب‌وهوا و بهار و آغاز سال و... همه در این حال ما شریک‌اند و باگذشت یکی دو هفته یا شاید یکی دو ماه احتمالاً به همان روند سابق خود بازمی‌گردیم!

 

تا امروز سال 96 را چطور گذراندید؟ آیا حس رضایت درونی دارید؟ آیا با ادامه همین روند، در لحظه تحویل سال 97 حس مثبت و خوبی از خودخواهید داشت یا ممکن است خودتان را درجاهایی شماتت کنید به خاطر اینکه نشد یا نتوانستید به آنچه می‌خواستید در این سال دست پیدا کنید؟

 

برای من این موضوع بارها و بارها پیش آمد. سال‌هایی که می‌گذشت و من بازهم در تحویل سال بعد آن شفافیت ذهنی که می‌خواستم و آن رضایت از خودم وزندگی‌ام را نداشتم. تا اینکه با مدل تحلیلی روان آشنا شدم و واقعاً زندگی‌ام ازاین‌رو به آن رو شد! هم در درونم تغییرات زیادی آغاز شد هم در دستاوردهایم.

آیا می‌خواهید 3 ماه دیگر، در لحظه تحویل سال 97 حس رضایت از خود و دستاوردهایتان داشته باشید؟ و با طعم گَس و تلخ نارضایتی از خود وزندگی خداحافظی کنید؟!

می‌خواهم تمام آنچه که در این مسیر آموختم در دوره‌ای 8 جلسه‌ای با شما به اشتراک بگذارم. دوره «مسیر سفر زندگی» یک دوره آموزشی- کوچینگ هست.

 

کوچینگ به معنی مربیگری است. البته ممکن است یاد ورزش‌های المپیکی بیفتیم! اما کوچ در تجارت، سلامت، روابط و همه ابعاد زندگی وجود دارد. نیمی از زمان هر جلسه را صرف آموزش می‌کنیم. یعنی مطالبی به همه گفته می‌شود، اما در نیمه دوم کلاس روی کارهای گروهی و تک‌نفره کار می‌کنیم و افراد تک‌به‌تک بررسی می‌شوند و دستورالعمل‌های خاص خود را دریافت می‌کنند. چون ممکن است نیاز شما با دیگری متفاوت باشد.

 

نقاط قوت و ضعف شما، مسائل زندگی شما، روحیات شما و... با دیگری متفاوت است و به یک نسخه‌ی شخصی‌تر هم نیاز دارید. و به این شکل سرعت رشد شما در این مسیر بسیار بیشتر می‌شود و نیز باعث می‌شود جلوی اشتباهات تا حد امکان گرفته شود و این در عمر و انرژی شما بسیار صرفه‌جویی ایجاد خواهد کرد. در ضمن در فاصله هر جلسه تا جلسه بعد شما رها نمی‌شوید و کلی کارهای عملی و جالب خواهید داشت که تمام این‌ها در یک گروه تلگرامی ویژه پیگیری خواهد شد.

در عرض 2.5 ماه بذری را می‌کاریم که به یاری خدا تا سال‌ها در زندگی شما محصول دهد.

 

مشخصات دوره حضوری مسیر سفر زندگی:

مخاطب: افرادی که می‌خواهند در زندگی خود رشدی چشمگیر کنند و قهرمان زندگی‌شان شوند.
زمان : 8 جلسه، دوشنبه‌ها ساعت 18 الی 20
شروع دوره: دوشنبه 18 دی ماه 96
محل برگزاری: حوالی میدان ونک (آدرس دقیق برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد)
مبلغ سرمایه‌گذاری: 990 هزارتومان برای 8جلسه آموزش+ جزوه+ کارعملی+ کوچینگ شخصی. با 500 هزارتومان تخفیف رونمایی فقط 490 هزار تومان

 

چرا به بعضی رویاهایمان نمی‌رسیم؟!

همه ما رویاها و اهداف بزرگی داشتیم(و شاید هنوزم داریم)، اما برای خیلی از ما در حد همان رویا باقی مانده و آنقدر درگیر مسائل مختلف در زندگی شده‌ایم که مسیر اصلی را گم کرده‌ایم یا اصلا نمی‌دانیم کجاست! اما چرا؟ مگر قوانین و دستورالعمل‌های موفقیت تا این‌حد چیزهای پیچیده و عجیبی هستند؟! نه! مگر نمی‌دانیم چطور باید موفق شد؟ آری می‌دانیم.

الان کلی کتاب و منابع آموزشی مختلف درباره موفقیت و نحوه موفق‌شدن وجود دارد. راه‌ها و حتی رازهای موفقیتِ بزرگ‌ترین و موفق‌ترین افراد جهان هم در این کتاب‌ها نوشته شده. پس موضوع یا رازی بر ما پوشیده نیست. حال چرا با خواندن اینها، یا گوش دادن به آموزش‌های صوتی و یا حتی رفتن به همایش‌های موفقیت، آن‌طور که می‌خواهیم به موفقیت نمی‌رسیم؟! واقعا چرا؟!

همانطور که می‌دانید وجود ما از دو بخش خودآگاه و ناخوداگاه تشکیل شده است و اتفاقا بخش ناخوداگاه قدرت بسیار بیشتری دارد. کارل گوستاو یونگ روانکاو مشهور سوئیسی که اولین باردرباره مفهوم ناخوداگاه صحبت کرد، آن را در وجود ما به کوه یخ تشبیه کرد:

در ابتدا ما کوهی یخی و باشکوه روی سطح آب می‌بینیم. این نماد بخش خودآگاه روان ماست که در معرض دید خودمان و آدم‌های دیگر است:

اما این تمام کوه یخ نیست و دهها برابر حجم و بزرگی در زیر آب وجود دارد. این بخش عمیق، ریشه‌ای و بزرگ که در زیر آب است، نماد بخش ناهوشیار و ناخوداگاه ماست:

ما در خوداگاه چیزی را می‌دانیم که در کتابی خوانده‌ایم یا در همایشی فهمیده‌ایم، اما بخش‌هایی در ناخوداگاه ما هست که عمیقا با آن مقابله می‌کند! و با آنکه «می‌دانیم» اما «نمی‌توانیم»! یعنی این دانستن به توانستن منجر نمی‌شود.

 

بسیاری از آموزش‌ها، آموزشِ بخش هوشیار و خوداگاه است. مثلا می‌گویند قضاوت نکن! درحالیکه قضاوت کردن یک امر ناخوداگاه است که در چند ثانیه اتفاق می‌اقتد! و ما نمی‌توانیم قضاوت نکنیم. بلکه تنها می‌توانیم قضاوت نهایی خود را به تاخیر بیندازیم.

یا شاید برایتان اتفاق افتاده که کتاب‌ها و آموزش‌هایی درباره هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی خوانده‌اید ولی تاثیر چندانی در زندگی شما نداشته و یا حتی نتوانسته‌اید هدف شغلی، معنوی، مالی و... خود را در زندگی پیدا کنید.

 

در حقیقت در این دوره، قصد نداریم صرفاً بر ‌دانسته‌های شما اضافه کنیم! شما با خریدن یک کتاب و حتی مطالعه رایگان کانال‌های تلگرامی خوب، می‌توانید مطالب زیادی را بدانید و اصلا هم لازم نیست از جای خود تکان بخورید! چه برسد به اینکه به یک دوره بیایید! پس قصد ما چیست؟ قصد ما این است که بر جنبه «توانستن» تمرکز کنیم.

تمرکز بر آن داناییِ که بتواند شما را از سردرگمی درآورد و بفهمید که دقیقا باید روی چه بخشی در زندگی خود فوکوس کنید.

وقتی بدانید مشکل و گیر زندگی‌تان کجاست از اتلاف وقت در موارد غیرمرتبط و حاشیه‌ای جلوگیری خواهید کرد و بازده این دوره را در زندگی خود بارها و بارها خواهید دید.

در ضمن این دوره، فرصت بسیار خوبی است تا در جمعی از افراد شبیه به خود و یا حتی بعضا متفاوت قرار بگیرید و روابط دوستانه و حتی کاری با آنها پایه‌گذاری کنید.

 

قرار گرفتن در فضای آموزشی

حضور در یک فضا، یک جمع و اتمسفر، باعث می‌شود تمام حواس و ذهن ما درگیر شود و احتمالا تاثیر خیلی بیشتری از مطالعه کتاب یا مقالات آموزشی یا گوش دادن ویس‌های آموزشی دارد. اگر جزء کسانی هستید که کمتر در کلاس‌ها و دوره‌های این‌چنینی شرکت کرده‌اید، این فرصت را از دست ندهید و بدانید این دوره می‌تواند نقطه عطف بزرگی در زندگی شما باشد.

 

چرا روی خودمان کار کنیم؟

شما، مهمترین دارایی زندگی خود هستید. شاید تجربه کرده باشید که مدتی روی مسائل بیرونی کار می‌کنیم. مثلا یک برنامه می‌ریزیم با کلی انرژی و انگیزه، برای یادگیری یک ساز، زبان، کسب‌وکار، هدف مالی، ارتقای روابط و... چند هفته خوب پیش ‌می‌رویم اما کم کم دلسرد شده و باز شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد. شاید بهتر باشد چندماهی از کار کردنِ مستقیم روی مسائل بیرونی دست بکشیم و روی «خودمان» کار کنیم.

وقتی خودمان را بالا بکشیم بصورت اتومات کسب‌وکار، روابط، شغل و همه جنبه‌های زندگی ما رشد می‌کند.

 

مدرس دوره کیست؟

 • مرتضی رجب نیا مدیر سایت ارتباط سبز، مشاور و مدرس مهارت‌های ارتباطی.
 • عضو هیئت تحریریه مجله پنجره خلاقیت.
 • نویسنده کتاب «ارتباطات، پررویی نیست!» که در عرض کمتر از یکسال به سومین چاپ رسیده است.
 • نویسنده بیش از 47 مقاله تخصصی در زمینه روابط بین فردی.
 • 10 سال سابقه مشاوره.
 • برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف در حیطه فردی و سازمانی.
 • مدرس دوره شکارچیان خوشبختی، روابط عاطفی، کارگاه‌های نقشه گنج روابط، نوشدن، گفتگوهای حساس
 • و...

و من، مرتضی رجب نیا، می‌خواهم شرایطی که خودم در زندگی‌ام تجربه کردم را با شما به اشتراک بگذارم، نه لزوما مباحث تئوری کتابها را! چیزهایی خواهم گفت که خودم دقیقا تجربه کرده‌ام و اصلا هم شعارگونه و عجیب و سخت نیست.

 

آیا هزینه این دوره کمی گران نیست؟

اگر به آموزش به چشم هزینه نگاه کنیم می‌تواند گران باشد! اما اگر به دید یک سرمایه‌گذاری نگاه کنیم، وقتی رضایت شما از زندگی‌تان چندبرابر شود و وقتی مهارت‌هایتان گسترش یابد، درآمدتان رشد می‌کند، روابط بهتری خواهید داشت و حال خودتان با خودتان خیلی بهتر خواهد شد. و اینها هرکدام بسیار باارزش است. شما با شرکت در این دوره خواهید توانست: میلیون‌ها تومان پول بیشتری در آوردید، روابط بهتری تجربه کردید، زندگی‌تان را سر‌و‌سامان دهید و... و ارزش این‌ها خیلی خیلی بیشتر از مبلغ سرمایه‌گذاری شما در این دوره است!

 

داستانی کوتاه و آموزنده:

موتور کشتی بزرگی خراب شد . مهندسان زیادی تلاش کردند تا مشکل را حل کنند اما هیچکدام موفق نشدند! سرانجام صاحبان کشتی تصمیم گرفتند مردی را که سالها تعمیر کار کشتی بود بیاورند... وی با جعبه ابزار بزرگی آمد و بلافاصله مشغول بررسی دقیق موتور کشتی شد. دو نفر از صاحبان کشتی نیز مشغول تماشای کار او بودند.

مرد از جعبه ابزارش آچار کوچکی بیرون آورد و با آن به آرامی ضربه ای به قسمتی از موتور زد. بلافاصله موتور شروع به کار کرد و درست شد. یک هفته بعد صورتحسابی ده هزار دلاری از آن مرد دریافت کردند. صاحب کشتی با عصبانیت فریاد زد : او واقعا هیچ کاری نکرد! ده هزار دلار برای چه میخواهد بگیرد؟ بنابر این از آن مرد خواستند ریز صورتحساب را برایشان ارسال کند؟ مرد تعمیر کار نیز صورتحساب را اینطور برایشان فرستاد : ضربه زدن با آچار : ۲دلار، تشخیص اینکه ضربه به کجا باید زده شود : ۹۹۹۸ دلار وذیل آن نیز نوشت:

تلاش کردن مهم است اما دانستن اینکه کجای زندگی باید تلاش کرد میتواند همه چیز را تغییر بدهد...

 

تشخیص درست، مسئله خیلی مهمی است. مثلا در مورد بیماری جسمی، وقتی دکتر نتواند درست تشخیص دهد شما از این دکتر به آن دکتر زمان را ازدست می‌دهید و دردتان درمان نمی‌یابد. اما یک تشخیص درست باعث می‌شود روند درمان هم بهتر و هم سریع‌تر طی شود. درباره مسائل روح و روان ما نیز همین مورد مصداق دارد:

در این دوره متوجه مسائلی می‌شوید که باعث خواهد شد از این پس در جای درستی تلاش کنید و در نتیجه تلاش‌های شما چندین برابر نتیجه مالی و معنوی دهد! و نهایتا درآمد و سطح رضایت شما شروع به افزایش خواهد کرد!

 

در این دوره دقیقا روی چه موارد و مسائلی کار می‌کنیم؟

این دوره بر مبنای نظریه‌های پروفسور کارل گوستاو یونگ طراحی شده است. ما برای استفاده بهتر از روح‌ و روان خود نیاز به یادگیری هستیم. مثل وقتی که یک کامپیوتر یا تلویزیون می‌خریم و دفترچه راهنمای آن را برای استفاده‌ی بهتر می‌خوانیم. علم طب و مسائل مربوط به جسم انسان هزاران سال است وجود دارد و پیشرفت زیادی هم داشته.

 

اینکه چطور جسم سالمتری داشته باشیم و اگر بیمار شدیم چه کنیم. روان ما هم به همین شکل نیازمند نگهداری و پرورش است. علم روانشناسی و روانکاوی در دنیا به نسبت علم جوانی است. شاید هیچکس به اندازه پروفسور یونگ روی روان انسان‌ها کار نکرده باشد. او بهترین و عمیق‌ترین تعالیم را در این حوزه ارائه نموده و مدل‌های بسیار خوبی ساخته.

 

برای شناخت هر علمی به یک مدل نیاز داریم تا خودمان را با آن تطبیق دهیم. یکی از بهترین مدل‌های روان انسان، مدل «سفر قهرمانی» است که در آن کهن الگوهای مختلفی توضیح داده می‌شود.

 

«کهن الگو» را می‌توانید به شکل نرم‌افزار کامپیوتر تجسم کنید. ما در کامپیوتر خود نرم‌افزارهای مختلف برای کارهای مختلف داریم. مثلا برنامه word برای نوشتن و ویرایش متن، برنامه فتوشاپ برای کار با عکس، برنامه اکسل برای جداول و حسابداری و... به همین ترتیب در روان ما نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد که شاید ما از وجود برخی از آنها بی‌اطلاعیم.

فرض کنید در کامپیوتر خود فقط برنامه word را داریم و برای کار با عکس یا حتی حسابداری بخواهیم از آن استفاده کنیم! همانطور که می‌دانید کار خیلی سخت خواهد شد. قطعا برای کار با عکس برنامه فتوشاپ خیلی بهتر و قوی‌تر است و برای حسابداری برنامه اکسل. عین همین موضوع در روان ما نیز وجود دارد.

 

زندگی ما و روان ما ابعاد مختلفی دارد و ما در جاهای مختلف نیاز به واکنش‌های مختلفی هستیم. یک‌جا باید قاطع و محکم باشیم، یک‌جا به نرمی و لطافت نیاز داریم، یک‌موقع باید از خودمان حمایت کنیم و گاهی هم باید برای دیگران حامی خوبی باشیم. در مسیر سفر زندگی‌مان به نیروهای مختلفی نیاز داریم تا موفق شویم. مثل همان نرم‌افزارهای کامپیوتری.

 

ولی اتفاقی که معمولا می‌افتد این است که ما فقط در برخی انرژی‌ها خوب هستیم و می‌خواهیم تمام مسیر قهرمانی خود را با همان انرژی طی کنیم! مثل این است که در کامپیوتر بخواهیم همه کارها را با برنامه word انجام دهیم! یا مثلا روی موبایل خود بخواهیم فقط با یک برنامه کار کنیم! ولی معمولا روی هر گوشی موبایلی کلی برنامه هست. بازی، تلگرام، اینستاگرام، ساعت زنگدار، برنامه چک کردن ایمیل و...

 

پس نیاز داریم تا روی روان خود کار کنیم تا نرم‌افزارهای مختلف را فعال کنیم. تمام این برنامه‌ها و انرژی‌ها در هارد ذهنی ما وجود دارد فقط ممکن است هنوز آنها را نصب و فعال نکرده باشیم! کاری که در این دوره می‌خواهیم انجام دهیم همین است. می‌خواهیم طرز استفاده از روان به شما بیاموزیم و ببینیم مشکل شخص شما در مسیر قهرمانی زندگی‌تان چیست؟ از نبودِ کدام نرم‌افزارهای ذهنی دارید لطمه می‌خورید؟ فعال نبودنِ کدام بخش‌های روان شما باعث شده نتوانید آن موفقیت دلخواهتان را به‌دست آورید؟

 

برای این منظور در ابتدای دوره تستی از شما می‌گیریم و در ادامه با آموزش بخش‌های مختلف روان، برای هر فرد روی آن بخشی که ضعیف‌تر است کار می‌کنیم. برای همین نیمی از دوره به‌صورت کوچینگ است چون یک فرمول و نسخه از موفقیت برای همه مناسب نیست. ممکن است نیازهای شما با فرد دیگر تفاوت داشته باشد.

 

 

نظرات برخی شرکت‌کنندگان قبلی بدون هیچ تغییری:

آقای امیرمکری: عالی بود..سپاسگزارم... استاد گرامی باعث افتخارم شد شاگردیتونو کردم . پایدار و برقرار بمانید.

خانم ز محمدی : عالی برای من.

خانم م اکبری: برای من بسیار مفید و موثر بوده تونستم کشف کنم نواقص رفتاریمو .ارتباط درست با دیگران چه درحیطه ی شغلی چه در محیط خانوادگی . برنامه ریزی هدفمند و اینکه مهم تر ازهمه یادگرفتم آشتی کنم با خودم و قدرشناسی خودم رو یادگرفتم امیدوارم که با استمرار تمرین ها ثابت قدم بمونم و پیشرفت کنم تو مسیر زندگیم .سپاس از استاد خوبمون آقای رجب نیا که با صبر و حوصله پاسخگو و راهنمای ما بودن و به شخصه میتونم بگم به بهتر شدن حالم خیلی خیلی کمک کردن.

خانم زارع: عاالي بازدهي صددر صد.

م خوشگفتار: به نظرم دوره خوبی بود. ضمن سپاس از مدرس دوره و خدا قوت به ایشان به نظرم باید در کنار دوره های آنلاین دوره های حضوری هم بعنوان مکمل استفاده شود. ضمنا در به کارگیری مباحث و مفاهیم دوره بایستی جنبه های جامعه شناختی و ارتباطی هم در کنار موضوعات روانشناختی بیشتر دیده شود. موفق باشید.

خانم م یارضوی: دروه شکارچیان خوشبختی به قدری عالی, مفید و جالب بود که حقیقتش منو سورپرایز کرد. چون از یک دوره مجازی چنین انتظاری نداشتم که انقددددددر مفید واقع بشه. هرروز منتظر درس روز و انجام تمرینش بودم و واقعا لذت میبردم. مدرس این دوره بسیار توانمند, خبره, باهوش, با دقت و مجرب بوده. باتشکر از ارتباط سبز.

خانم م استواری: دوره ها عالی بودن واقعا مفید و تکان دهند... لازمه که هر فایل بارها و بارها شنیده بشه. واقعا ازتون ممنونم.

 

روش‌های ثبت نام:

1- بصورت آنلاین و زدن دکمه «سفارش» در پایین یا بالای همین صفحه.

2- ثبت نام آفلاین. واریز مبلغ دوره به شماره کارت:
6221-0610-5948-3166
به نام مرتضی رجب نیا
و تماس با شماره 09378610602

 

راه‌های تماس:

شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱

شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲

آیدی پشتیبانی در تلگرام@ertebatesabz_support

 

 

اگر در این دوره شرکت نکنید چه می‌شود؟ اتفاق خاصی نمی‌افتد! و خیلی‌ها در این دوره‌ها نیستند وزندگی‌شان می‌گذرد. اما افراد کمی هستند که برای موفقیت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه‌گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان تریسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آن‌ها به‌عنوان افراد موفق نام می‌برد. انیشتین می‌گوید: «مسائل ما با همان سطح تفکری که ایجاد شدند حل نمی‌شوند.»

این دوره فرصت بزرگی است برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن که سال‌ها
نتیجه آن را در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود خواهید دید.

 

من به اثربخشی این دوره 100% اعتقاد و ایمان‌دارم و این دوره نیز مانند تمام آموزش‌های ارتباط سبز گارانتی بازگشت وجه 100% دارد و چنانچه در پایان دوره به هر دلیل احساس کردید برایتان مفید نبوده، کافی است اعلام کنید تا بدون پرسیدن هیچ سؤالی و در همان لحظه تمام مبلغ به شما بازگشت داده شود!

در تمام کلاس‌های حضوری و آنلاینِ ما، میزان رضایت مخاطبان بالای 90% بوده!
و بسیاری از مشتریان ما توسط دوستان و آشنایان خود به کلاس‌های ما آمده‌اند.

 

گارانتی بازگشت وجه

طبق روال همیشگی ارتباط سبز و مثل تمام محصولات، این دوره هم، گارانتی بازگشت وجه دارد و چنانچه به هر دلیلی راضی نبودید کل مبلغ پرداختی شما عینا به شما برگردانده می‌شود.
با خیال راحت ثبت نام کنید! معیار فقط نظر شماست و برای بازگرداندن پول هیچ سوالی پرسیده نمی‌شود.

 

مشخصات دوره حضوری مسیر سفر زندگی:

مخاطب: افرادی که می‌خواهند در زندگی خود رشدی چشمگیر کنند و قهرمان زندگی‌شان شوند.
زمان : 8 جلسه، دوشنبه‌ها ساعت 18 الی 20
شروع دوره: دوشنبه 18 دی ماه 96
محل برگزاری: حوالی میدان ونک (آدرس دقیق برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد)
مبلغ سرمایه‌گذاری: 990 هزارتومان برای 8جلسه آموزش+ جزوه+ کارعملی+ کوچینگ شخصی. با 500 هزارتومان تخفیف رونمایی فقط 490 هزار تومان

  

سخنرانان

مرتضی رجب نیا

مرتضی رجب نیا

روانکاو تحلیلی

برگزارکنندگان

ارتباط سبز

ارتباط سبز

ارتباط سبز اختصاصی‌ترین و جدیدترین مهارتهای خودشناسی و ارتباطی را آموزش می‌دهد.
شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱
شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲
آیدی پشتیبانی در تلگرام: @ertebatesabz_supportسوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ پیش‌نیازی لازم نیست.
چرا روی خودمان کار کنیم؟
شما، مهمترین دارایی زندگی خود هستید. شاید تجربه کرده باشید که مدتی روی مسائل بیرونی کار می‌کنیم. مثلا یک برنامه می‌ریزیم با کلی انرژی و انگیزه، برای یادگیری یک ساز، زبان، کسب‌وکار، هدف مالی، ارتقای روابط و... چند هفته خوب پیش ‌می‌رویم اما کم کم دلسرد شده و باز شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد. شاید بهتر باشد چندماهی از کار کردنِ مستقیم روی مسائل بیرونی دست بکشیم و روی «خودمان» کار کنیم. وقتی خودمان را بالا بکشیم بصورت اتومات کسب‌وکار، روابط، شغل و همه جنبه‌های زندگی ما رشد می‌کند.
هزینه دوره کمی گران نیست؟
اگر به آموزش به چشم هزینه نگاه کنیم می‌تواند گران باشد! اما اگر به دید یک سرمایه‌گذاری نگاه کنیم، وقتی رضایت شما از زندگی‌تان چندبرابر شود و وقتی مهارت‌هایتان گسترش یابد، درآمدتان رشد می‌کند، روابط بهتری خواهید داشت و حال خودتان با خودتان خیلی بهتر خواهد شد. و اینها هرکدام بسیار باارزش است. شما با شرکت در این دوره خواهید توانست: میلیون‌ها تومان پول بیشتری در آوردید، روابط بهتری تجربه کردید، زندگی‌تان را سر‌و‌سامان دهید و... و ارزش این‌ها خیلی خیلی بیشتر از مبلغ سرمایه‌گذاری شما در این دوره است!
در این دوره دقیقا روی چه موارد و مسائلی کار می‌کنیم؟
این دوره بر مبنای نظریه‌های پروفسور کارل گوستاو یونگ طراحی شده است. ما برای استفاده بهتر از روح‌ و روان خود نیاز به یادگیری هستیم. مثل وقتی که یک کامپیوتر یا تلویزیون می‌خریم و دفترچه راهنمای آن را برای استفاده‌ی بهتر می‌خوانیم. علم طب و مسائل مربوط به جسم انسان هزاران سال است وجود دارد و پیشرفت زیادی هم داشته. اینکه چطور جسم سالمتری داشته باشیم و اگر بیمار شدیم چه کنیم. روان ما هم به همین شکل نیازمند نگهداری و پرورش است. علم روانشناسی و روانکاوی در دنیا به نسبت علم جوانی است. شاید هیچکس به اندازه پروفسور یونگ روی روان انسان‌ها کار نکرده باشد. او بهترین و عمیق‌ترین تعالیم را در این حوزه ارائه نموده و مدل‌های بسیار خوبی ساخته. برای شناخت هر علمی به یک مدل نیاز داریم تا خودمان را با آن تطبیق دهیم. یکی از بهترین مدل‌های روان انسان، مدل «سفر قهرمانی» است که در آن کهن الگوهای مختلفی توضیح داده می‌شود. «کهن الگو» را می‌توانید به شکل نرم‌افزار کامپیوتر تجسم کنید. ما در کامپیوتر خود نرم‌افزارهای مختلف برای کارهای مختلف داریم. مثلا برنامه word برای نوشتن و ویرایش متن، برنامه فتوشاپ برای کار با عکس، برنامه اکسل برای جداول و حسابداری و... به همین ترتیب در روان ما نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد که شاید ما از وجود برخی از آنها بی‌اطلاعیم. فرض کنید در کامپیوتر خود فقط برنامه word را داریم و برای کار با عکس یا حتی حسابداری بخواهیم از آن استفاده کنیم! همانطور که می‌دانید کار خیلی سخت خواهد شد. قطعا برای کار با عکس برنامه فتوشاپ خیلی بهتر و قوی‌تر است و برای حسابداری برنامه اکسل. عین همین موضوع در روان ما نیز وجود دارد. زندگی ما و روان ما ابعاد مختلفی دارد و ما در جاهای مختلف نیاز به واکنش‌های مختلفی هستیم. یک‌جا باید قاطع و محکم باشیم، یک‌جا به نرمی و لطافت نیاز داریم، یک‌موقع باید از خودمان حمایت کنیم و گاهی هم باید برای دیگران حامی خوبی باشیم. در مسیر سفر زندگی‌مان به نیروهای مختلفی نیاز داریم تا موفق شویم. مثل همان نرم‌افزارهای کامپیوتری. ولی اتفاقی که معمولا می‌افتد این است که ما فقط در برخی انرژی‌ها خوب هستیم و می‌خواهیم تمام مسیر قهرمانی خود را با همان انرژی طی کنیم! مثل این است که در کامپیوتر بخواهیم همه کارها را با برنامه word انجام دهیم! یا مثلا روی موبایل خود بخواهیم فقط با یک برنامه کار کنیم! ولی معمولا روی هر گوشی موبایلی کلی برنامه هست. بازی، تلگرام، اینستاگرام، ساعت زنگدار، برنامه چک کردن ایمیل و... پس نیاز داریم تا روی روان خود کار کنیم تا نرم‌افزارهای مختلف را فعال کنیم. تمام این برنامه‌ها و انرژی‌ها در هارد ذهنی ما وجود دارد فقط ممکن است هنوز آنها را نصب و فعال نکرده باشیم! کاری که در این دوره می‌خواهیم انجام دهیم همین است. می‌خواهیم طرز استفاده از روان به شما بیاموزیم و ببینیم مشکل شخص شما در مسیر قهرمانی زندگی‌تان چیست؟ از نبودِ کدام نرم‌افزارهای ذهنی دارید لطمه می‌خورید؟ فعال نبودنِ کدام بخش‌های روان شما باعث شده نتوانید آن موفقیت دلخواهتان را به‌دست آورید؟ برای این منظور در ابتدای دوره تستی از شما می‌گیریم و در ادامه با آموزش بخش‌های مختلف روان، برای هر فرد روی آن بخشی که ضعیف‌تر است کار می‌کنیم. برای همین نیمی از دوره به‌صورت کوچینگ است چون یک فرمول و نسخه از موفقیت برای همه مناسب نیست. ممکن است نیازهای شما با فرد دیگر تفاوت داشته باشد.
آیا می‌توان شهریه را بصورت اقساط پرداخت کرد؟
بله. شما می‌توانید با پرداخت نیمی از شهریه، ثبت نام خود را انجام دهید و مابقی را تا قبل از جلسه چهارم پرداخت نمایید. واریز مبلغ دوره به شماره کارت: 6221-0610-5948-3166 به نام مرتضی رجب نیا و تماس با شماره 09378610602  
ایا این دوره برای من کاربردی و راه گشا خواهد بود؟
من به اثربخشی این دوره 100% اعتقاد و ایمان‌دارم و این دوره نیز مانند تمام آموزش‌های ارتباط سبز گارانتی بازگشت وجه 100% دارد و چنانچه در پایان دوره به هر دلیل احساس کردید برایتان مفید نبوده، کافی است اعلام کنید تا بدون پرسیدن هیچ سؤالی و در همان لحظه تمام مبلغ به شما بازگشت داده شود!
کوچینگ یعنی چه؟
کوچینگ به معنی مربیگری است. البته ممکن است یاد ورزش‌های المپیکی بیفتیم! اما کوچ در تجارت، سلامت، روابط و همه ابعاد زندگی وجود دارد. نیمی از زمان هر جلسه را صرف آموزش می‌کنیم. یعنی مطالبی به همه گفته می‌شود، اما در نیمه دوم کلاس روی کارهای گروهی و تک‌نفره کار می‌کنیم و افراد تک‌به‌تک بررسی می‌شوند و دستورالعمل‌های خاص خود را دریافت می‌کنند. چون ممکن است نیاز شما با دیگری متفاوت باشد. نقاط قوت و ضعف شما، مسائل زندگی شما، روحیات شما و... با دیگری متفاوت است و به یک نسخه‌ی شخصی‌تر هم نیاز دارید. و به این شکل سرعت رشد شما در این مسیر بسیار بیشتر می‌شود و نیز باعث می‌شود جلوی اشتباهات تا حد امکان گرفته شود و این در عمر و انرژی شما بسیار صرفه‌جویی ایجاد خواهد کرد. در ضمن در فاصله هر جلسه تا جلسه بعد شما رها نمی‌شوید و کلی کارهای عملی و جالب خواهید داشت که تمام این‌ها در یک گروه تلگرامی ویژه پیگیری خواهد شد.