رویداد به پایان رسیده است!
دوره خبرگی در کسب و کار با سخنرانی تونی رابینز آمستردام، هلند - ۳۰ خرداد تا ۳ تیر ماه ۱۳۹۸ در تاریخدوشنبه ۳ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره خبرگی در کسب و کار با سخنرانی تونی رابینز آمستردام، هلند - ۳۰ خرداد تا ۳ تیر ماه ۱۳۹۸

شروع:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۳ تیر ۹۸ ۲۳:۰۰
مکان: تهران
دوره خبرگی در کسب و کار با سخنرانی تونی رابینز آمستردام، هلند - ۳۰ خرداد تا ۳ تیر ماه ۱۳۹۸
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

- آیا می خواهید درآمد خود را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهید؟ 

- آیا  نسبت به آینده کسب و کار خود نامطمئن هستید؟

-آیا به دنبال استراتژی های ایجاد رشد تصاعدی در کسب و کار خود هستید؟

- آیا می خواهید کسب و کار شما میراث شما باشد؟

 

دوره تخصصی خبرگی در کسب و کار، نقطه اوج تمام آنچه آنتونی رابینز طی 40 سال مشاوره به خبره ترین سازمان ها و رهبران کسب و کار دنیا آموخته و جذب کرده، است. این برنامه در جهت توانمندسازی شما از طریق برنامه های پیشرفته، مهارت ها و استراتژی های لازم برای ایجاد مزیت های کسب و کار بی نظیر به ویژه در دوران متغیر و بحرانی اقتصادی کنونی طراحی شده است.

 

در برنامه خبرگی در کسب و کار، شرکت هایی به ارزش میلیاردها دلار ایجاد می شوند. با حضور در این دوره به چگونگی به کارگیری این استراتژی ها در کسب و کار خود پی ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

توضیحات

روز اول

در این روز با استفاده از «7 نیروی خبرگی در کسب و کار» که توسط آنتونی رابینز برای کمک به شرکت ها و برندهای مختلف مانند شرکت و برند شما طراحی شده است، خواهید آموخت که چگونه از طریق ایجاد تحول، بهبود و افزایش ارزش افزوده مداوم از شکست کسب و کار خود جلوگیری کنید. وی رویکردهای نوآورانه ای را که پیشگامان صنعت مانند Apple، Zappos، American Express و Facebook برای دستیابی به نتایج کلان استفاده کرده اند، به صورت راهبردی تجزیه خواهد کرد.

پایه و اساس رشد همه کسب و کارها، ایجاد یک نقشه است نه یک برنامه. پرسش پنج سؤال کلیدی طراحی شده توسط وی به شما کمک می کند که نقشه کسب و کار خود را خلق کنید. این نقشه در حالی که به شما قابلیت انعطاف در پیش بینی و رویارویی با هر تغییر را می دهد، شما را از جایی که هستید، به سمت جایی که می خواهید باشید هدایت خواهد کرد. زمانی که بتوانید از نوآوری در کسب و کار خود در جهت سازگاری موفق با شرایط متغیر استفاده کنید، کسب و کارتان بهتر رشد خواهد کرد.

 

روز دوم

دریابید که چگونه می توانید با ایجاد ارزش در صنعت خود متمایز شوید

تخصص ارائه دهید و از ارسال پیام های خسته کننده ای که به مشتریانتان کمک نمی کنند، بپرهیزید. این امر میزان مشتریان ناراضی را که به ارتباط با شما علاقه مند نیستند، به شدت کاهش می دهد. آخرین نقطه ارتباط بسیار مهم است چرا که هزینه حفظ مشتریان قدیمی بین 5 تا 25درصد از هزینه جلب مشتری جدید کمتر است.

به همین دلیل در روز دوم دوره خبرگی در کسب و کار، آنتونی به شما نشان خواهد داد که چگونه از مشتریان فعلی خود درآمد بیشتری کسب کنید. او همچنین به بررسی نوآوری های لازم جهت دستیابی به نیازهای مشتریان بهتر از دیگر رقبای بازار خواهد پرداخت.

نوآوری صرفا نباید پر زرق و برق بلکه حتما باید راهبردی باشد. زمانی که روش هایی منحصر به فرد برای رفع نیازهای مشتریان خود بهتر از رقبای بازار یافتید، به بررسی سه روش کلیدی لازم جهت رشد کسب و کار خود خواهید پرداخت و برنامه 10-10-10 متناسب با کسب و کارتان را طراحی خواهید کرد.

 

روز سوم

روز سوم به اینکه شما چگونه می توانید به رشد خارق العاده ای در کسب و کار خود دست بیابید، خواهید پرداخت. برخلاف باور اکثر افراد، این امر با ایجاد تغییرات عظیمی رخ نمی دهد بلکه با ایجاد تنظیماتی دقیق اتفاق می افتد. در واقع اگر به قدرت توسعه و بهینه سازی تیم، فرآیندها و بخش مالی خود پی ببرید، زمانی که دیگران ریسک های بزرگ در کارشان انجام می دهند، شما می توانید کسب و کار خود را به طور متداوم رشد دهید. علاوه بر این در روز سوم، فرآیندهای بازاریابی و زنجیره فروش خود را ارزیابی و بررسی خواهید کرد که این امر به شما کمک می کند که با ایجاد تغییراتی کوچک اما موثر، دستاوردهایی عظیم کسب کنید.

در روز سوم شما دریچه کاملا جدیدی برای کسب و کار خود کشف کرده و می توانید گذشته، حال و آینده کسب و کار خود را به وضوح بررسی کنید و با در دست داشتن اطلاعات صحیح، به درک نوینی درخصوص کسب و کارتان خواهید رسید. با استفاده از این اطلاعات قابل اطمینان می توانید برای آینده کسب و کار خود تصمیماتی آگاهانه اتخاذ کرده و از افتادن در دام هایی که می توانند شما را از بین ببرند، در امان باشید.

 

روز چهارم

صندوق های امن مالی و سرمایه گذاری در زمینه های مختلف از مهم ترین تصمیمات شما در کسب و کار هستند. در روز چهارم دوره خبرگی در کسب و کار، آنتونی به شما کمک خواهد کرد تا از آینده خود در برابر کسادی امور مالی و کسب و کار محافظت کنید.

معنای فراغت مالی برای افراد مختلف متفاوت است. موفقیت می تواند برای شما به معنای کسب  میزان درآمدی باشد که بتواند هزینه های ماهانه تان را پوشش دهد و نگران پرداخت اقساط وام مسکن، شهریه دانشگاه فرزندانتان و حتی حقوق بازنشستگی نباشید. یا ممکن است هدف شما مانند هدف آنتونی، که خریداری مجموعه استراحتگاه پنج ستاره در جزیره فیجی برای تجدید کردن بود، جاه طلبانه تر باشد. در هر دو صورت، اگر هدف خود را به صورت دقیق تعیین نکنید و در جهت دستیابی به آن گام برندارید، درست مانند این است که از نردبانی که به جایی تکیه داده نشده است بالا بروید. به همین دلیل، در روز چهارم نگاهی عمیق تر به چگونگی دستیابی به اهداف شخصی تان خواهیم داشت.

 

روز پنجم

بنا به گفته آنتونی، طرز تفکر و باورهای رهبر سازمان، تفاوت بین موفقیت و شکست را مشخص می کند. موفقیتی که تنها یک بار رخ دهد و مجددا تکرار نشود، با برآورده کردن خواسته ها و نیازهای مشتریان به طور دائمی متفاوت است. برای موفق بودن در کسب و کار، رهبر سازمان باید موانع ذهنی خود را از بین ببرد.

همه ما وقتی اوضاع رو به راه نیست، به داستان پردازی در ذهن خود می پردازیم و این داستان درباره مشکلاتی است که ما مقصر آن نیستیم و از کنترل ما خارج است. برای اینکه رهبر صنعت خود باشید، باید به خبره شدن در مهارت ها و ابزارهای لازم متعهد باشید. امروز باید تصمیم بگیرید که چگونه کسب و کار خود را با تغییر به کسب و کاری که می خواهید، ادامه می دهید.

در روز پنجم، با آموزشی درجه یک خواهید آموخت که چگونه با روانشناسی خود را پاکسازی کنید. همچنین می آموزید که چگونه خودتان شخصا کنترل آینده کسب و کارتان را به دست بگیرید. 

سخنرانان

راسل برانسن

راسل برانسن

بنیانگذار شرکت کلیک فانلز

در طی 10 سال گذشته، راسل بیش از 1 میلیون فالور کارآفرین پیدا کرده و بیش از صدها هزار نسخه از کتاب معرف او درباره اصل مشهور قیف فروش، تابحال بفروش رفته است. او یکی از بنیانگذاران شرکت نرم افزاری کلیک فانلز است که به دهها هزار کارآفرین کمک کرده تا پیام خود را به بازار ارسال کنند.

جف کوکران

جف کوکران

یکی از برترین متخصصین حوزه مذاکره

جف کوکران تجربه مذاکرات موفقیت آمیز از جمله مذاکره با کشاورزان مشغول به زراعت در مزارع کشاورزی تا عقد قراردادهای ورزشکاران صاحب نام را در کارنامه خود دارد. او یکی از بهترین سخنرانان فنون مذاکره بوده که به همین دلیل تونی رابینز وی را در دوره خبرگی در کسب و کار با خود همراه کرده است.

تیم ریسترر

تیم ریسترر

متخصص در زمینه فروش و بازاریابی

تیم ریسترر مدیرکل راهبردی و تحقیقات شرکت معظم Corporate Vision و یکی از متخصصان پیشرو در زمینه فروش بوده که به شرکتهای مختلف در جهت ایجاد پیام اقناع کننده ای که بتواند آنها را از رقبای خود متمایز کند مشاوره میدهد. او همچنین نویسنده 3 کتاب با عناوین: 3 مکالمه با ارزش، مکالماتی که در فروش پیچیده برنده میشوند و مدیریت پیام مشتری میباشد

کیت کانینگهام

کیت کانینگهام

بنیانگذار و مدیرعامل شرکت اسکوربرد

صرف نظر از اینکه کیت یکی از سرشناس ترین اساتید دوره خبرگی در کسب و کارست، او فردی متخصص در زمینه کمک به صاحبان کسب و کار، برای ارتقا شرکتهای تازه تاسیس به شرکتهای پردرآمد و با رشد فوق العاده میباشد.

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز

کارآفرین و استراتژیست شماره یک جهان در زمینه زندگی و کسب و کار

- کارآفرین و استراتژیست شماره یک جهان در زمینه زندگی و کسب و کار
- نویسنده شش کتاب از پرفروش ترین کتب جهان از جمله Money: Master the Game و UNSHAKEABLE: Your Financial Freedom Playbook
- خالق برترین برنامه های توسعه فردی و کسب و کار
- بنیانگذار و سهامدار در بیش از 30 شرکت بزرگ جهان در صنایع مختلف از فناوری (واقعیت مجازی) و ورزش (لیگ برتر فوتبال) گرفته تا رویداد و کنفرانس
- یکی از شش رهبر برتر کسب و کار جهان در زمینه آموزش کارآفرینی از قول American Express
- یکی از 200 مربی برتر کسب و کار جهان به قول Harvard Business Review
- یکی از 50 نام برتر در لیست 100 فرد قدرتمند در حوزه سرمایه گذاری جهانی در مجله Worth

آنتونی رابینز کارآفرین، پر فروش ترین نویسنده، انسان خیر و استراتژیست شماره 1 جهانی در زمینه زندگی و کسب و کار می باشد. وی نویسنده 6 کتاب از پرفروش ترین کتب جهان، از جمله پرفروش ترین کتب اخیر "UNSHAKEABLE: Your Financial Freedom Playbook" و "Money: Master the Game" از قول نیویورک تایمز می باشد. رابینز بیش از 50 میلیون نفر از صد کشور جهان را با برنامه های صوتی، تصویری و آموزشی زندگی خود، توانمند کرده است. وی برترین برنامه توسعه شخصی کسب و کار حرفه ای را تاکنون خلق کرده و بیشتر از 4 میلیون نفر در سمینارهای وی شرکت کرده اند.
تونی رابینز یک بنیانگذار یا شریک در بیش از سی شرکت در صنایع مختلف، از فناوری (واقعیت مجازی) و ورزش (لیگ برتر فوتبال) تا رویداد و ضیافت، از جمله بهترین اسپا و محل استراحت در جزایر فیجی می باشد. این شرکت ها فروش سالیانه 5 میلیارد دلار را با هم ترکیب کرده اند.
Accenture به او عنوان یکی از 50 نابغه برتر کسب و کار در جهان را داده است، نشریه کسب و کار هاروارد او را به عنوان یکی از 200مربی برتر کسب و کار معرفی کرده و امریکن اکسپرس (American Express) از وی به عنوان یکی از 6 رهبر برتر کسب و کار جهان در زمینه آموزش مشتریان کارآفرین یاد کرده است. مقاله روی جلد مجله "فورچون (Fortune)" او را "نجواگر مدیر عامل" نامیده و اخیرا به عنوان یکی از 50 نام برتر در لیست "100 فرد قدرتمند در حوزه سرمایه جهانی" در مجله "وورث (Worth)" مطرح شده است.
جزئیات دوره
در این برنامه پیشگامانه، شما در کنار آنتونی رابینز و دیگر متخصصان کسب و کار و کارآفرینان پیشرو به منظور مدل سازی، تقلید و اعمال بهترین روش های کسب و کار آنان برای ایجاد رشد بی سابقه و موفقیت دراز مدت در کسب و کار خود، فعالیت خواهید کرد.
"قوی ترین و هوشمندترین گونه ها نیستند که زنده می مانند، بلکه آنهایی که با تغییرات سریعتر سازگار می شوند." چارلز داروین
یاد بگیرید و به صورت استثنایی رشد کنید
• ابزار و استراتژی هایی که می توانید برای رشد 100٪ کسب و کار خود استفاده کنید و سودآوری خود را در عرض 12 ماه آینده 50٪ افزایش دهید را در این دوره دریافت کنید! این فقط یک قول نیست، شرکت کنندگان قبلی در این دوره، بارها و بارها این کار را انجام داده اند.
• عوامل بحرانی کنونی تاثیرگذار بر کسب و کار خود را شناسایی کنید.
• یک روش سیستماتیک برای کشف و حل هر مسئله کسب و کار که هنوز توسط شما و تیم شما حل نشده است یاد بگیرید. با نگاه کردن به کسب و کار خود از دریچه یک فیلتر جدید، شما در می یابید که چه چیزی باید ابتدا برطرف شود و برای ایجاد یک نیروی فزاینده و بیشینه کردن موفقیت خود رویکرد خود را چگونه دریافت، طبقه بندی و مرتب نمایید.
آینده کسب و کار خود را دوباره تعریف کنید.
• بدانید کسب و کار شما دقیقا در چه موقعیتی قرار دارد - نه جایی که شما فکر می کنید قرار دارد. مزایای رقابتی که در ابتدا شما را وارد کسب و کار کرده اند و سبب موفقیت شما شده اند، قطعا در ادامه مسیر پایدار نخواهند بود.
• به طور دقیق بررسی کنید که کسب و کار شما در چه موقعیتی بوده است، امروز کجا قرار دارد، در آینده به چه سمت حرکت خواهدکرد.
• استراتژی های غیرقابل تخریب در برابر نوسانات اقتصادی تدوین کرده و به آنها را بکار گیرید. زمانی به ازای هر 50 فروشنده 1000 خریدار وجود داشت؛ در شرایط اقتصادی متغییر کنونی نزدیک به 300 خریدار به ازای هر 50 فروشنده وجود دارد. با وجود خریداران کمتر، باید بدانید که چگونه از کسب و کار خود محافظت کرده و از تحولات اقتصادی به عنوان فرصت برای تغییر بازار به نفع خود استفاده کنید.
توسعه و بهینه سازی
• تأثیر "مرحله حیات" سازمان خود را درک کنید. سازمان ها، مانند موجودات زنده، دارای مراحل حیات هستند - آنها متولد می شوند، رشد می کنند، به بلوغ می رسند و می میرند. تنها با درک موقعیت کسب و کار خود در این چرخه، می توانید پیشاپیش، چالش های اجتناب ناپذیری که کسب و کارتان با آنها مواجه خواهد شد را پیش بینی نموده، خود را برای رویارویی و از بین بردن آنها آماده کنید.
• چشم اندازی قدرتمند برای کسب و کار خود طراحی کنید. سازمان شما صرف نظر از اینکه تا چه حد موفق یا سودآور است، بدون چشم اندازی ملزوم برای آینده، رشد نخواهد کرد. چشم اندازی وسیع که برای الهام بخشی و احیای مجدد شور و نبوغی که دلیل شکل گیری کسب و کارتان در آغاز بوده است، را طراحی نموده و به روشهای مقابله با هر چالش کسب و کار دست خواهید یافت.
• روشهای بازاریابی خود را با نوآوری هایی که دورنمای کسب و کار شما را متحول کند، ارتقا دهید. از این روشها، فرآیند سه مرحله ای برای سرعت بخشیدن به افزایش سودآوری خالص، استراتژی های پیشرفته و اثبات شده جهت افزایش حضور دیجیتال به حداکثر و سیستم متحول کننده سازمانی از طریق درکی ساده از واقعیت کسب و کار را میتوان ذکر کرد.

دوره تخصصی خبرگی در کسب و کار، نقطه اوج تمام آنچه آنتونی رابینز طی 40 سال مشاوره به خبره ترین سازمان ها و رهبران کسب و کار دنیا آموخته و جذب کرده، است. این برنامه در جهت توانمندسازی شما از طریق برنامه های پیشرفته، مهارت ها و استراتژی های لازم برای ایجاد مزیت های کسب و کار بی نظیر به ویژه در دوران متغیر و بحرانی اقتصادی کنونی طراحی شده است.

آدرس:تهران AFAS Live,Amsterdam,Netherlands