رویداد به پایان رسیده است!
دوره دوم آموزش مجازی معلم تراز انقلاب اسلامی ( کرامت 2 ) در تاریخ جمعه ۱۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
کاور
شنبه ۲۳ شهریور

دوره دوم آموزش مجازی معلم تراز انقلاب اسلامی ( کرامت 2 )

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نکته مهم


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 23 شهریور ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی http://ble.im/karamat در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد. 


سرفصل های دوره 
مبانی، اصول و ویژگی های تربیت عقلانی
مدیریت بازی به مثابه مهمترین ابزار تربیت کودکان
ویژگی‌ها و راهبردهای تربیت دختران
مبانی، اصول و ویژگی های تربیت ولایی
شیوه‌های آموزش و تربیت جنسی کودکان
مدیریت قوانین به مثابه مهمترین ابزار تربیت مقطع ابتدایی
مبانی، اصول و ویژگی های تربیت تمدنی
مبانی، اصول و ویژگی های تربیت فطری
مبانی، اصول و روشهای انسان شناسی تربیت بر اساس رویکرد شهید مطهری
مبانی، اصول و ویژگی های تربیت قرآنی
کتابشناسی کتاب کودک و نوجوان

 


برنامه دوره


مباحث این سطح  در قالب ویدیوهای  قابل دانلود در حدود ۴۰ ساعت آموزشی ارائه می گردد. 

روز 23 شهریور ماه لینک کانال اختصاصی اعضای این دوره در پیام رسان بله از طریق پیامک ارسال خواهد شد و راهنمایی در ابتدای مباحث کانال نسبت به نحوه دستیابی به محتوای دوره ارائه می گردد.

هر هفته روزهای دوشنبه محتوای تصویری و صوتی از مباحث اساتید و در حدود 3  ساعت فیلم و صوت مجازی سازی شده، در سامانه آموزش مجازی کرامت بارگذاری خواهد گردید و همه اعضای دوره می توانند هر زمان در طول هفته، فایل ها را دریافت کنند و ببینند و بشنوند. 

هر هفته روزهای دوشنبه آزمونکی از مباحث ارائه شده توسط استاد در آن هفته برگزار می گردد که اعضای دوره هر زمان در طول هفته فرصت دارند تا در هر یک از این آزمونک ها شرکت کنند.

آزمون جامعی به صورت تستی در پایان دوره برگزار خواهد شد که همه اعضای دوره یک هفته فرصت دارند تا هر زمان برای ایشان مقدور بود در این آزمون شرکت کنند.

در پایان دوره ، گواهی دیجیتال برای همه اعضایی که نمره حداقل 60 از 100 نمره را کسب کنند، صادر می گردد.

نمره اعضا در گواهی پایان دوره به صورت کیفی و به شرح ذیل ثبت خواهد شد.

نمره از 60 تا 79 با عبارت "خوب" درج می گردد.

نمره از 80 تا 89 با عبارت "خیلی خوب" درج می گردد.

نمره از 90 تا 100 با عبارت "عالی" درج می گردد.

 


آیین نامه دوره


1.   لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2.   شرکت در دوره، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد.

3.   صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4.   در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در دوره پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.   انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان شرکت در دوره اطمینان کسب نمایید.

6.   اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.   در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat_majazi و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.


گواهی پایان دوره


گواهی پایان دوره توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام به افرادی که نمره حداقل 60 درصد کل  نمره را کسب کنند تقدیم می گردد.

توجه داشته باشید که گواهی این دوره به صورت دیجیتال صادر گردیده و به آدرس ایمیل ثبت شده در سامانه آموزش مجازی کرامت ارسال می گردد.

 

هزینه پرداخت شده توسط 3 نفر برتر دوره به ایشان عودت می گردد.

آدرس: تهران شهرک غرب- بلوار دریا-روبروی پارک دلاوران-نبش خیابان موج-پلاک 98