رویداد به پایان رسیده است!
دوره دیجیتال مارکتینگ در تاریخ یکشنبه ۳۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۰۸:۰۰

دوره دیجیتال مارکتینگ

  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  • اصفهان
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دیجیتال مارکتینگ اشکال و راه‌های‌مختلف دارد:

طراحی سایت، مدیریت محتوای آن و به روز رسانی
بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)
وبلاگ‌ها
بنرهای اینترنتی تبلیغاتی
محتوای ویدئویی آنلاین
پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغاتی (PPC)
تبلیغات ایمیلی
بازاریابی و مدیریت شبکه‌هایاجتماعی (فیس‌بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام و ... )
بازاریابی تلفن همراه و ...
 

 

 
 
 

آیا می‌دانستید بهترین و بالاترین بازدهی در بازاریابی اینترنتی را می‌توانید چگونه بدست آورید؟
اگر کسب و کار اینترنتی دارید یا صاحب یک وب سایت هستید و یا می‌خواهید یک وب سایت راه‌اندازی کنید، مهم‌ترین موضوع برای شما به‌عنوانمدیر وب سایت آشنایی با اصول بازاریابی اینترنتی است.

چالش کسب‌وکارهای فعال در زمینه تجارت الکترونیک تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری است. با این فرض که شما محصول یا خدماتی عالی که مورد نیاز مردم هست، ارائه می‌کنید یکی از بهترین راه‌ها برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری این است که اطمینان حاصل کنید بازدیدکنندگان سایت شما به‌سرعت و آسانی می‌توانند آنچه به دنبالش هستند را پیدا و سپس آن را خریداری کنند.
حال، کسب‌وکارهای آنلاین چگونه می‌توانند کاری کنند که روند کار مشتری تا حد ممکن خوشایند و سودمند باشد؟ در ادامه به برخی از نکاتی که توسط صاحبان کسب‌وکارهای الکترونیک و متخصصان تجربه کاربری (UX) ارائه‌شده‌اند :

 

 

 
 

1. مردم را برای بازدید از سایت تان منتظر نگذارید. مطالعات نشان می‌دهد‌: "چهل درصد خریداران، سایتی که بارگذاری آن بیش از سه ثانیه طول بکشد را ترک می‌کنند و یک تأخیریک‌ثانیه‌ای در زمان پاسخ‌دهی صفحه می‌تواند میزان تبدیل را تا هفت درصد کاهش دهد."
 

 

2. درک کنید که مردم اطلاعات را چگونه می‌خوانند یا اسکن می‌کنند. قسمت‌های مهم هر صفحه را در سمت چپ بالا و پایین قرار دهید، بازدیدکنندگان، صفحات را با یک الگوی "F" شکل اسکن می‌کنند. لذا توجه آن‌ها را با سربرگ یا عناوین [قدرتمند] جلب کرده و صفحه‌بندی را بر همین اساس انجام دهید. البته این نکته در زبان فارسی بر اساس یک الگوی "F" برعکس می‌باشد بنابراین قسمت‌های مهم هر صفحه را در سمت راست بالا و پائین قرار دهید."
 

 

3. یافتن محصولات را آسان سازید. درباره مصرف‌کنندگان تحقیق کنید تا متوجه شوید کدام دسته از محصولات اهمیت بیشتری برای مردم دارد. پس از آن، زیرمجموعه‌های محصولات را به‌طور منطقی ایجاد کنید، به‌نحوی‌که مردم بتوانند چیزی که می‌خواهند را به‌آسانی پیدا کنند.
 

 

4. طرح‌بندی صفحه‌های محصولات خود را ساده کنید.طرح‌بندی شما باید مرتب و شیک باشد. موارد اساسی مانند: (کد محصول، قیمت، توضیح مختصر، گزینه‌های رنگ، اندازه، گالری تصویر، ویدیو و خلاصه رتبه دهی کاربران به محصول/لینک به نظر مشتریان) را در نیمه بالایی صفحه قرار دهید و از بقیه صفحه برای ارائه جزئیات بیشتر مانند نقد و بررسی، رتبه محصول و گزینه‌های ارسال استفاده کنید."
 

 

 

5. از رنگ‌ها به شکل کنترل‌شده استفاده کنید. رنگ‌ها برای تهییج عواطف و افزودن تأکید بسیار سودمند هستند. بااین‌وجود، استفاده از رنگ‌های متعدد باعث تضعیف نتایج موردنظر شما خواهد شد. سعی کنید تنوع رنگی را تقریباً بهسهرنگمحدودکنید. بهترینکارایناستکهازرنگ‌هایبرندخودبههمراهفام‌هایمختلفآن استفاده کنید و در کل وب‌سایت همین رویه را حفظ کنید."
 
 
 

بازاریابی دیجیتال هوشمندانه می‌تواند به معرفی کسب‌وکار شما در دنیای مجازی کمک کند. سعی کنید از این شمشیر برنده به شیوه صحیح استفاده کنید تا با هزینه کم، به سود بیشتری برسید.

آدرس

اصفهان خیابان میر، خیابان مصلی، بعداز چهارراه دهش، شماره 74، سازمان مدیریت صنعتی اصفهان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سازمان مدیریت صنعتی اصفهان

سازمان مدیریت صنعتی اصفهان سازمان مديريت صنعتی، با پشتوانه بيش از 50 سال حضور موثر در فضای اقتصادی و اجتماعی كشور ماموريت خود را كمك به توسعه ظرفيت مديريت و تحول و بهسازی سازمان ها و دستيابی به اهداف توسعه اقتصادی و اجتماعی كشور از طریق مشاوره، آموزش

رویداد های برگزارشده۳۹
رویداد های فعال۲