دوره راه رهایی

شروع رویداد
شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ ۱۷:۲۰
پایان رویداد
شنبه ۱۵ آبان ۹۵ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره راه رهایی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۵۳۰۲۱۲۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

راه رهایی  

هر چند که مسیر طبیعی زندگی، مسیر انتخاب های ما است و پیوسته در حال انتخاب و انتخاب و انتخاب هستیم. اما قوانینی در نظم طبیعت وجود دارد که حاکمان اصلی زندگی ما هستند و به ظاهر مانع رسیدن ما به خواسته هایمان و آرامشی که انتظارش را می کشیم هستند. این قوانین برای ما غریبه نیستند و ما هر روز بارها و بارها با آنها برخورد داریم. برخی از ما این قوانین را قبول داریم و برخی منکر آنها هستیم و حتی آنها را خرافه می دانیم. ولی چه بخواهیم و چه نخواهیم، چه قبول داشته باشیم و چه قیول نداشته باشیم، هستند.

   یک نکته واقعی، اینکه عدم اطلاع ما از قانون، مانع اجرای انها در زندگی ما نمی شود. برای مثال: ما چه قبول داشته باشیم و چه قبول نداشته باشیم که چیزی به نام جاذبه اجرام وجود دارد، این قانون وجود داشته و در تمام کهکشانها کار خود را می کند. یا اینکه، هر عملی را عکس العملی است. قوانین طبیعت نیز همینطور هستند و صد البته بازدارنده نیستند، بلکه عدم آگاهی ما از این قوانین موجب عدم استفاده یا استفاده نا صحیح ما از آنها می شود.

   پس، ما می توانیم با شناخت قوانینی همچون قانون بازتاب، قانون جذب، قانون قصد، قانون عدم وابستگی به نتیجه وهمچنین تولد و مرگ،استفاده از آنها در جهت رسیدن به آرامش، خیر و برکت در جهت خود و دیگران و همچنین رسیدن به خواسته هایمان استفاده ببریم. این قوانین، همانهایی هستند که طبیعت برای آفرینش هر چیزی در بعد مادی " هر آنچه که می بینیم،  می شنویم، بو می کنیم، لمس و یا مزه می کنیم" از آنها سود می جوید.

   هر گاه به شناخت این قوانین برسید، این توانایی را بدست می آورید که با سهولت و بی تکاپو ثروت نامحدود بیافرینید و در هر کاری موفقیت و آرامش را تجربه کنید.

   دوره رهایی دوره 10 جلسه ای برای پیدا کردن شناخت نسبت به موارد مذکور بوده و شرکت کنندگان در دوره در صورت داشتن صداقت با خودشان می توانند با داشتن نگاهی به قوانین طبیعت، انتخابهایشان را شکل جدیدی داده و از این قوانین بهرمند گردند.

   روزهای زیبایی را برایتان آرزومندم.

س.امیر افسر


آدرس:تهران میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه مهدیزاده، پلاک 1، طبقه 2