کاور
چهارشنبه ۸ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

کارگاه روش تدریس فارسی (مقطع دبستان)

  • ۱۷۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • علوم انسانی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

مدرس کارگاه

دکتر معصومه نجفی پازوکی
دکتر معصومه نجفی پازوکی
معاونت آموزش ابتدایی و عضو هیئت علمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش

درباره دوره


هدف فعالیت‌های آموزشی، رشد آگاهی و توانایی‌های بالقوه انسان است. با توجه به گستردگی و پوشش وسیع فعالیت‌های نظام آموزشی، لازم است که در طراحی و اجرای فعالیت‌های آن از مطلوب‌ترین شیوه‌ها استفاده کرد تا کیفیت آموزشی ارتقا یابد . کنترل پیشرفت تعداد زیادی از ‌دانش‌آموزان در کلاس و هم‌چنین دانستن اینکه آیا ‌آن‌ها مفاهیمی که ما  تدریس ‌می‌کنیم را ‌می‌فهمند کار بسیار سختی است . بنابراین، انتخاب روش تدریس مناسب که بتواند هم باعث یادگیریِ ‌دانش‌آموزان شود و هم معلم به وسیله آن بتواند پیشرفت تحصیلی ‌دانش‌آموزان را کنترل کند، از اهمیت زیادی برخوردار است . از سویی دیگر همگام با پیشرفت و توسعه علوم و فناوری شاهد دگرگونی‌هایی در فلسفه، محتوا و روش‌های آموزشی هستیم. رویکردهای سنتی و تصور انتقال دانش توسط معلم به مخاطبان، جای خود را به رویکردهای نوینی داده است. به همین علت، بهترین سرمایه‌گذاری در آموزش‌وپرورش توجه بیشتر به شیوه‌های نوین آموزشی است.


سر فصل ها


- زبان آموزی 

- رویکرد کل نگر در زبان آموزی 

- سناریوی خواندن و نوشتن با ارائه بسته آموزشی

 


آیین نامه


1.  شرکت در دوره، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر می‌باشد.

2.  انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب نمایید.

3.  اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال کرامت به نشانی https://ble.ir/keraamat_ir، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

  تذکر مهم: توجه داشته باشید که تا پایان مهلت ثبت نام برای شما پیامک تایید ثبت نام ارسال میگردد. فقط در صورتی که پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال نشد از ساعت ۱۳ تا ۱۶ با شماره ۸۸۳۶۵۳۳۵ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت خود را جهت بررسی اعلام فرمایید. در غیر این صورت منتظر بمانید تا بقیه مراحل دوره از طریق پیامک اطلاع رسانی گردد.


نکته ها


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 21 مرداد ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی http://ble.im/mohamadjavad در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد.

3. این دوره به صورت مجازی(ضبط شده) می باشد و آنلاین نمی باشد.

4. طول دوره دو هفته و نیم می باشد و تا 7 شهریور ماه اتمام می یابد.

5. کد تخفیف ویژه اعضای دوره کرامت اعطا می گردد.


گواهی دوره


-      اعطاء گواهی  از مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق(علیه السلام)، پس از ارزیابی شرکت کنندگان.

 

آدرس

تهران شهرک غرب - بلوار دریا - روبروی بوستان دلاوران _ نبش خیابان موج - مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق (ع) - طبقه سوم - مرکز تربیت مربی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۲
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۳۰ نفر
  • شروع: چهارشنبه ۸ مرداد ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است