دوره شخصیت شناسی پیشرفته + ۱ ماه + ۱۶ ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک

شروع:
چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ ۱۵:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ۱۹:۰۰
دوره شخصیت شناسی پیشرفته + ۱ ماه + ۱۶ ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک
برگزارکننده‌ی رویداد
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

توضیحات

دوره شخصیت شناسی پیشرفته

 

انسانها همواره در گروه های مختلف دسته بندی میشوند. گاها به رفتار متفاوتی از شخصیت متفاوت پی میبریم و اکثرا فکر میکنیم که چه دلیلی موجب بروز چنین رفتاری از این فرد شده است. اما جالب است بدانید که تا به حال ده ها گروه برای دوره شخصیت شناسی پیشرفته تعریف شده است که هریک به معرفی رفتارهای هرشخص در شرایط یکسان پرداخته اند. دوره شخصیت شناسی پیشرفته دقیقا همین است. این که انسانهای مختلف در شرایط مشابه چه رفتاری را نشان میدهند که این بیانگر تیپ شخصیتی آن فرد است. در دوره شخصیت شناسی پیشرفته محور صحبت های ما این خواهد بود که انسانها در چه گروه هایی قرار دارند و چه رفتاری از آنها پیش بینی میشود

 

شخصیت شناسی

 

چه فایده ای داره برامون؟

حال سوال اصلی این است که به فرض شخصیت طرف مقابل را تشخیص دادیم. حالا چه فایده ای دارد؟! شما اگر بدانید طرف مقابل میخواهد از چه برگه ای در رابطه با شما استفاده کند، در ابتدا میتوانید حرکت بعدی او را تشخیص داده و با هدف اصلی خود در صحبت و رابطه، همخوانی داده و طوری رفتار کنید که طرف مقابل شما به میل خودتان رفتار کند. گاها میتوانید با تشخیص به موقع رفتار بعدی طرف مقابل، از یک فاجعه جلوگیری کرده و یا اشتیاق او را متوجه شوید. به این گونه طرف مقابل را مانند موم در دست خود دارید و میتوانید خواسته های خود را محقق کنید. دوره شخصیت شناسی پیشرفته

به عنوان مثال در رابطه با همسر خود متوجه میشوید که او عاشق نظم و امنیت رابطه است. طبیعتا از آن به بعد در صحبت های خود مدام به امنیت اشاره میکنید و میدانید که نقطه اتکای طرف مقابل شما امنیت موضوع است. پس از موضع ریسک صحبت نخواهید کرد. یا اینکه در مذاکره ای متوجه میشوید که طرف مقابل به اقتدار عملکرد شما بسیار اهمیت میدهد. پس باید از موضع قدرت با او صحبت کرده و از احتمالات حرف نزنید. تمام اینها به قدم اول بازمیگردد. اینکه او را بشناسید و مطابق میل او رفتار کنید. توجه کنید که نمیخواهیم نقش بازی کنیم و سعی خواهیم کرد که پازل شخصیتی او را تکمیل کنیم. تمام زندگی این است.

 

حالا وقتشه...

 

ما در دوره شخصیت شناسی پیشرفته ۴ جلسه ای که از چهارشنبه ۰۱ خرداد ماه به مدت ۴ جلسه در ۴ هفته هر چهار شنبه هاساعت ۱۵ الی ۱۹ بعدازظهر برگزار میگردد به شما می آموزیم که چطور بتوانید شخصیت اطرافیان خود را در مدت کوتاهی شناخته و بر اساس نیازهای شخصیتی او رفتار کرده تا پازل شخصیت او را تکمیل کنید.

در دوره شخصیت شناسی پیشرفته ۳ مدل شخصیت شناسی را به صورت کاملا حرفه ای بررسی خواهیم کرد. در ابتدا شخصیت شناسی بر اساس الگوی MBTI یا همان مایرز بریگز را بررسی کرده و در ادامه شخصیت شناسی بر اساس اشکال هندسی و در انتها نئو را بررسی کرده و به تشریح کامل آنها میپردازیم و به شما خواهیم گفت با هرکس با هر تیپ شخصیتی چگونه رفتار کنید که پازل شخصیتی او را تکمیل کنید.

 

لینک مسیریابی : (بر روی لینک زیر کلیک نمایید)


باشگاه کارآفرینی تیوان (طرشت شمالی، بلوار شهید تیموری، بالاتر از مترو شریف، پلاک ۱۸۰)

 

درباره مصطفی طاهری


من مصطفی طاهری کارشناس مدیریت صنعتی، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار و مدرک کارآفرینی از دانشگاه صنعتی شریف، مدرس دومین دوره شخصیت شناسی پیشرفته هستم. تاکنون اثار زیادی (نظیر: کمتر بیشتر است، میفروشمت، منِ بهتر و...) را منتشر کرده ام و جدیدترین آن کتاب باهوش هیجانی است. سال 97 آموزش حرفه ای را آغاز کرده و به بیش از 1000 نفر آموزش حضوری داده ام. افراد زیادی نیز آموزش های غیرحضوری ما را دنبال کرده و میکنند. اکنون این دوره حرفه ای برای شما محیا شده تا خود را آماده یک سال هیجان انگیز کنید. پس درنگ نکنید و همین حالا ثبت نام کنید!!

گارانتی بازگشت وجه

 

سایر اطلاعات و دوره ها:

مدرس

مصطفی طاهری

مصطفی طاهری

نویسنده و کارآفرین از دانشگاه شریف

برگزارکنندگان

عصر خلاقیت

عصر خلاقیت

آدرس:تهران بلوار تیموری، پلاک 180، پژوهشکده انرژی دانشگاه صنعتی شریف