رویداد به پایان رسیده است!
دوره( شگفت انگیز) آموزش دیجیتال مارکتینگ حتی بیشتر 0 تا 100 در کنار کارآموزی در تاریخدوشنبه ۱۳ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره( شگفت انگیز) آموزش دیجیتال مارکتینگ حتی بیشتر 0 تا 100 در کنار کارآموزی

شروع:
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ۱۷:۰۰
دوره( شگفت انگیز) آموزش دیجیتال مارکتینگ حتی بیشتر 0 تا 100 در کنار کارآموزی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

داستان دوره:

بگذرید اصلا برایتان بگویم که چطور این دوره به ذهنم رسید، از اول سال 1397 تا همین الان که دارین این متن را می‌خوانید چندین و چندبار، چندین و چندجا برای جذاب دیجیتال مارکتر، سئوکار، کارشناس تبلیغات، کارشناس شبکه‌های اجتماعی و سرتان را درد نیاورم توی این زمینه‌ها کلی آگهی دادیم؛ رزومه‌هایی که ارسال شد، معمولا هر بار 40 الی 50 تایی بود ولی اغلب آن‌ها از نظر تئوری اطلاعات نسبتا خوبی داشتند ولی کار عملی انجام نداده بودند.

خلاصه جانم برایتان بگوید که تجربه چندساله دیجیتال مارکتینگ، فروش و برندسازی و را جمع کردیم و شد این دوره حتی بیشتر 0

تا 100 آموزش با کار ( شگفت انگیز) دیجیتال مارکتینگ... خیلی خودم را کنترل کردم که نام کامل دوره را ننویسم…:-)


در این دوره دقیقا چه کاری انجام می دهید؟

این دوره 3 ماه بوده و در آن دانشپذیران کلی چیزهای باحال و بروز از برنامه ریزی، طراحی، سئو، طراحی سایت، گوگل آنالیتیکس، ادروز و ... کلی چیزهای خفن دیگر را در قالب کلاس های یک‌روزه یاد می‌گیرند، که ریز آن در پایین همین مقاله آماده است، این دوره از 8 صبح تا 5 بعد ظهر از شنبه تا چهارشنبه بوده و دانشجویان نیز می‌توانند در ساعت‌های فراغتشان در مجموعه حاضر، در کلاس‌ها حضور و در صورتی که در کلاسی حضور نداشته باشند ویدئو آن به آن‌ها داده می شود.

در این دوره به جز موارد بالا هفته ای 3 روز کلاس زبان انگیلسی با محوریت گفتگو در جلسات تجاری، ویرایش نامه های تجاری و ترجمه برای تقویت زبان دانشپذیران برگزار خواهد شد.

دانش‌پذیران در گروه‌های 4 نفره تقسیم می شوند و تا پایان دوره به جز کارکردن روی پروژه‌ها و دیتاهای واقعی، یک استارتاپ گروهی را مدیریت خواهند کرد.


بعد از اتمام دوره چه می‌شود؟

شمارا به خیرو مارا به سلامت… نه!!! از این خبر ها نیست، دانشجویان برتر جذب شرکت خواهند شد و حاضرم به ریش مرلین قسم بخورم که دانشپذیران دیگر نیز اگر با تجربیاتی که به دست آورده اند نخواهند برای خودشان کسب وکار میلیونی راه بیاندازند در یک چشم به هم زدن جذب هزاران سارمانی می شوند که مثل من هر روز آگهی می زندد خواهند پیوست...


این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

این دوره بدرد افراد بی انگیزه، خسته، افسرده، فراری از پیشرفت و کار گروهی نمی خوره، اگر این علائم را در خودتان نمیبینید، سن و تحصیلات و تجربه اصلا مهم نیست. 


چرا این کلاس دیجیتال مارکتینگ؟

کلاسهای بسیار زیادی در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که کلاس‌های بسیار خوبی هم هستند، ولی افراد معمولا بعد از گذراندن این کلاسها و عدم کار کردن روی پروژه‌های واقعی تجربه کافی را بدست نمی آورند، کلاس های دیجیتال مارکتینگ ما با کار توام بوده و افراد به جز کلاسهای حضوری در طول روز در طول روز مانند یک دیجیتال مارکتر واقعی تمام روز روی پروژه‌های واقعی کار خواهند کرد، تا هم تجربه بدست آورند و هم برای خودشان نمونه کار داشته باشند.


بعد از دوره چه کاره می شوید؟

بعد از این دوره موارد بسیاری را فرا خواهید گرفت و با توجه به علاقه می‌توانید وارد هر کدام از فیلدهای مورد علاقه تان شوید، آموزش این فیلدها را نیز می‌توانید به صورت تخصصی ببینید.

سرفصل دروس

 1. مبانی دیجیتال مارکتینگ
 2. طراحی سایت با ابزار وردپرسی
 3. آموزش جذب و افزایش مخاطب در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی
 4. آموزش ابزار ها و روش های SEO
 5. آموزش Google Analytics، Search console،tag Manager
 6. مبانی برند سازی
 7. مبانی روابط عمومی و زبان بدن
 8. مبانی و طراحی گرافیکی با فوتوشاپ
 9. مبانی و طراحی گرافیکی با ایلستریتور
 10. مبانی تبلیغات (CPC,CPM,CPA)
 11. آموزش تولید محتوا و کپی رایتینگ
 12. سوشیال مدیا مارکتینگ
 13. آموزش Google Ads
 14. آموزش عکاسی
 15. آموزش مسائل حقوقی ثبت شرکت دانش پذیران و دیجیتال مارکتینگ
 16. آموزش زبان مخصوص تجارت

آدرس:تهران اتوبان ستاری-10 قدم بالاتر از مجتمع کوروش- بن بست اول پ 2 واحد 3