دوره طراحی کاراکتر در استودیو Niv

شروع:
یک‌شنبه ۱۰ آذر ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ بهمن ۹۸ ۱۹:۰۰
دوره طراحی کاراکتر در استودیو Niv
برگزارکننده‌ی رویداد
این رویداد لغو شده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

مدرس

فرهود فرمند
فرهود فرمند
طراح، نویسنده و کارگردان

فرهود فرمند از جمله نخبگان ایرانی است که از دوران کودکی توجه اطرافیان را بدلیل علاقه و مهارتش در طراحی و قصه گویی به خود معطوف کرد. اولین معارفه او و توانمندیهایش در تلویزیون زمانی بود که تنها ده سال سن داشت. فارغ التحصیل رشته گرافیک و از پیشروهای صنعت نوین بازیسازی در ایران است. بیست و دو سال فعالیت حرفه ای داخلی و خارجی و از شرکاء رسمی دانشگاه ویگاموس ایتالیا می باشد.

سوالات متداول

توضیحاتی در مورد این دوره ارائه نمایید؟
در این دوره که به مدت دو ماه (هر هفته دو جلسه) برگزار می شود شما این فرصت را خواهید یافت تا مطالبی را بیاموزید که حاصل بیست سال فعالیت مدرس این دوره که از مدرسین حوزه طراحی در عرصه بین الملل هستند را فرا بگیرید. ولی این مطالب به اینجا ختم نمی شوند و شما مباحثی را که توسط اساتید طراحی کاراکتر در کمپانی والت دیزنی آموزش داده میشود نیز از زبان مدرس این دوره در خواهید یافت. مباحثی که در کمتر کلاسی در ایران مطرح میشود. نکاتی که در این دوره می آموزید اطلاعاتی رقابتی در اختیار شما قرار میدهد تا نه تنها شما را آماده کار در سطحی جهانی کند بلکه به لنز نقد آثار مختلف مسلح شوید و کارهای دیگر اساتید را بتوانید ارزیابی کنید.
پیش‌نیاز های شرکت در این دوره چیست؟
داشتن عشق به طراحی کاراکتر. (پیش نیاز خاص دیگری لازم نیست)
دوره چه زمانی آغاز میشود؟ و اگر دیر ثبت نام کنیم به مشکل می خوریم؟
روز یکشنبه 10 آذر ماه ساعت 16 یا همان چهار بعد از ظهر به امید خدا آغاز میگردد ولی غیبت در دو جلسه اول مانعی ندارد و شما می توانید تا 19 آذر ثبت نام بفرمایید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این دوره چیست؟
تخته شاسی A4 ، کاغذ کاهی A4، مداد طراحی HB و پاک کن. در صورت نیاز دفترچه و خودکار برای یادداشت برداری.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله در اولین روز جلسه بلیت های پرینت شده را تحویل برگزار کننده دهید.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
بله، قبل از برگزاری جلسه پنجم تمامی مبلغ عودت داده می شود. بعد از جلسه پنجم نصف مبلغ و بعد از جلسه هفتم مبلغی بازگردانده نمیشود.

آدرس: تهران چهارراه ولیعصر - نرسیده به میدان ولیعصر (عج) - خیابان ولدی