کاور
دوشنبه ۱ دی ساعت ۱۷:۳۰

دوره عملی الگوها، اصول و تکنیک‌های Clean Code

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


این دوره با هدف آموزش مهمترین الگوها، اصول و روش‌های Clean Code طراحی شده است. در این دوره ما به اصول حرفه‌ای گری و استادکاری (Craftsmanship) در نرم‌افزار و لزوم اهمیت آن و ارتباط آن با Clean Code می‌پردازیم و همچنین بر اهمیت و لزوم اصول حرفه‌ای گری در توسعه نرم‌افزار خواهیم پرداخت. سپس در قالب پروژه و تمرین‌ها و چالش‌ها به پیاده سازی مباحث و سرفصل‌ای زیر خواهیم پرداخت.

در طی دوره از زبان #C برای پیاده‌سازی کدها استفاده می‌کنیم، اما مباحث و مطالب دوره برای هر زبان شی‌گرای دیگری نیز قابل استفاده و اعمال می‌باشد.

برای این دوره چالش‌ها و مسائل مختلف و بسیار زیادی در نظر گرفته شده، و دانشجویان با حل کردن و پیاده سازی این چالش‌ها و مسائل می‌توانند با هدایت و آموزش معلم خود به تسلط بیشتر و بهتری بر مطالب ارائه شده دست پیدا کنند.

همچنین در طول دوره چندین جلسه رترو جهت بحث و تبادل نظر و تعمق بیشتر بصورت گروهی برگزار خواهد شد.


نکته‌ی مهم جهت ثبت‌نام


فیلم و همچنین تمامی فایلها و سورس کدهای همه جلسات برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد. جهت هماهنگی در خصوص جلسات و همچنین به اشتراک گذاری فیلم و محتویات جلسات از گروه تلگرامی استفاده خواهیم کرد. لذا خواهشمندیم به هنگام ثبت نام از شماره تماسی استفاده بفرمائید که بر روی آن تلگرام فعاب می‌باشد.

با تشکر

برگزارکنندگان

مکتب‌خانه DDD
مکتب‌خانه DDD

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب‌خانه DDD

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر
  • شروع: دوشنبه ۱ دی ساعت ۱۷:۳۰
  • پایان: دوشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۷:۳۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است