کاور
پنج‌شنبه ۱۸ دی ساعت ۱۳:۳۰

دوره عملی ES/CQRS + Tactical DDD

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره


در این دوره که بصورت کاملا عملی می‌باشد، به معرفی EventSourcing و CQRS، مزایا، موارد استفاده، تاثیر EventSourcing  بر معماری‌ سیستم، اهمیت عنصر زمان و همچنین چالش‌هایی که در پیاده‌سازی این معماری‌ها با آنها مواجه خواهید شد می‌پردازیم. همچنین نشان خواهیم داد که چگونه جنبه‌های تکنیکال مورد استفاده در رویکرد DDD از جمله Aggregate ها می‌توانند در پیاده‌سازی موثر این تکنیک‌ها به ما کمک کند. همچنین در این دوره به مهمترین الگوها و پرکتیس‌های تکنیکال DDD خواهیم پرداخت و آنها را پیاده‌سازی خواهیم کرد.

این دوره بصورت کاملا عملی و پروژه محور طراحی شده و شرکت‌کنندگان در پایان دوره قادر خواهند ضمن آشنایی با جنبه‌های مختلف پیاده‌سازی و همچنین چالش‌های این سبک طراحی و معماری، در پروژه‌های خود از آن استفاده کنند.

چالش‌ها و مسئله‌های مختلف و متنوعی برای در این دوره مطرح می‌شود که هر چالش یک یا چند تکنیک را پوشش می‌دهد و دانشجو با حل کردن و پرکتیس کردن آن می‌تواند بر تکنیک‌ها و اصول مورد اشاره تسلط بهتری پیدا کند.

همچنین در طول دوره چندین جلسه رترو جهت بحث و تبادل نظر و تعمق بیشتر بصورت گروهی برگزار خواهد شد.


نکته‌ی مهم جهت ثبت‌نام


فیلم و همچنین تمامی فایلها و سورس کدهای همه جلسات برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد. جهت هماهنگی در خصوص جلسات و همچنین به اشتراک گذاری فیلم و محتویات جلسات از گروه تلگرامی استفاده خواهیم کرد. لذا خواهشمندیم به هنگام ثبت نام از شماره تماسی استفاده بفرمائید که بر روی آن تلگرام فعاب می‌باشد.

با تشکر

برگزارکنندگان

مکتب‌خانه DDD
مکتب‌خانه DDD

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب‌خانه DDD

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۸ دی ساعت ۱۳:۳۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۷:۳۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم