ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دوره غیرحضوری DevOps Product Owner-برای اولین بار " در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ شهریور ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
آزمون بین المللی (با لحاظ تخفیف ویژه)
متقاضیان آزمون رسمی که دوره را ثبت نام نموده¬اند از 50 دلار تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

آندسته از متقاضیانی که در حال حاضر تصمیم به شرکت در آزمون رسمی را ندارند و فعلا متقاضی دوره می باشند میتوانند در "دوره غیرحضوری- ویژه افراد حقیقی" ثبت نام نموده و در آینده، از تخفیف ویژه آزمون رسمی استفاده کنند.
شهریه آزمون بین المللی 363 دلار می باشد.
این شهریه تنها شامل درخواستهای حقیقی (شخصی) بوده و به ثبت نامهای شرکتی هزینه های سربارهای مالیاتی و … افزوده خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام با مرکز آموزش رایزن سامانه گستر تماس بگیرید.
۱۱ مهر
۵,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

معرفی دوره

دوره  DASA DevOps Product Owner به گونه ای طراحی شده تا بتواند شما را در یک نقش مهم رهبری که مسئولیت مدیریت چرخه حیات کامل یک محصول را از ایده تا زمان مرگ آن برعهده دارد، فراهم کند.

استقرار سریعتر نرم افزار افزایش تعداد استقرار و میزان موفقیت بالاتر در تغییرات، فقط برخی از نتایج قابل مشاهده تمرین DevOps  است.

 سازمان هایی مانند Netflix ,Spotify و Facebook  با اجرای موفقیت آمیز اصول DevOps در حال تغییر فناوری اطلاعات هستند. اما برای رهبر DevOps لازم نیست بزرگ باشید. شرکت های بزرگ و کوچک، پیر و جوان، به راحتی و آرام دوره گذار را پشت سر گذاشته و گواهی موفقیت را در جیب خود دارند.

 

دارندگان محصولات DevOps دارای مسئولیت سیستماتیک در مورد کل چرخه عمر یک محصول هستند و باید اطمینان حاصل کنند که حداکثر ارزش محصول بدست آمده است. برای موفقیت در انجام این کار ، آنها باید آماده باشند تا مجموعه ای از نیازهای مختلف، از ویژگی های محصول جدید گرفته تا مشکلات موجود در نسخه های فعلی را برطرف کنند. اگر همین مسائل به اندازه کافی چالش برانگیز نبوده، ظرفیت تعامل با گروه بزرگی از ذینفعان، چه در تیم و چه فراتر از آن نیز، امری ضروری است.

برای پاسخگویی به همه این خواسته ها، بسیار مهم است که افراد حرفه ای تا آنجا که می توانند آماده باشند. با توجه به این نکته، گواهینامه DASA DevOps Product Owner دوره های سنتی Agile Product Owner را توسعه می دهد و مجموعه ای از الزاماتی را که مالک محصول هنگام شروع مسئولیت های Dev و Ops با آنها روبرو است، برطرف می کند. این دوره مفاهیم و قابلیت های سنتی Agile و Scrum را در چارچوب DevOps پوشش می دهد تا به صاحبان محصولات مشتاق و همچنین با تجربه کمک کند تا نقش خود را توسعه دهند.

 

نکته حائز اهمیت در رابطه DevOps عدم وجود مالک حقوقی برای آن است و این به این معنی است که هیچ موسسه، شرکت و یا سازمانی مالکیت DevOps را در اختیار ندارد و عملا DevOps حرکتی توسط متخصصان و برای متخصصان (From Practitioners, For Practitioners) است.

  

 در چنین حالتی، موسسات مختلفی در سطح دنیا به تعریف دوره‌های آموزشی و برگزاری آزمونهای مرتبط با DevOps پرداخته‌اند. در این بین، موسسه DASA یا همان DevOps Agile Skills Association به عنوان کنسرسیومی از برترین شرکتها و موسسات آموزشی دنیا تاسیس و به ساماندهی نظام آموزشی و اعتبارسنجی در حوزه DevOps پرداخت. این موسسه با طراحی یک نظام آموزشی و تعیین سرفصلهای مناسب آموزشی، مجموعا 7 دوره آموزشی را در سه سطح مطابق با تصویر فوق به علاقمندان و فعالان این حوزه معرفی کرد.

  

 در حال حاضر تنها 3 دوره از مجموع این 7 دوره، به بازار ارائه شده است و مرکز آموزش رایزن سامانه گستر نیز هر سه مورد از این دوره‌های آموزشی را در سبد خود جای داده است. این سه دوره عبارتند از:

 •  DevOps Fundamental
 • DevOps Professional: Enable and Scale
 • DevOps Product Owner

 

 

دوره DevOps Product Owner مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه DASA و با استفاده از برترین محتوای آموزشی ارائه شده توسط ITpreneurs هلند، در قالب یک دوره (معادل 12 ساعت) بصورت 4 جلسه 3 ساعته، در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 17:30 الی 20:30 و بصورت غیر حضوری برگزار میگردد.

اهداف دوره

در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

• درک مفاهیم Agile و Scrum 

• درک چارچوب اسکرام شامل: نقش ها، رویدادها، اهمیت پس افت و جمع شدن کارها و تعریف انجام شده

• درک نقش مالک محصول 

•  بحث در مورد نقش و ویژگی های تیم DevOps 

• بحث در مورد چند وضعیت چالش برانگیز که مالک محصول با آن روبرو هستند.

• بحث درباره چگونگی تعامل و تأثیرگذاری بر ذینفعان برای به حداکثر رساندن ارزش

• بحث در مورد اهمیت ارائه ارزش

• تشریح صلاحیت های اصلی صاحب محصول 

• تشریح نقش صاحب محصول در مدیریت بلاگ محصول

• توصیف آنچه  که یک مالک محصول در عمل انجام می دهد.

• آشنایی با وظایف صاحب محصول 

• شناسایی تکنیک های Product Vision 

• تعیین تکنیک های مختلف تخمین چابکی  که صاحبان محصول از آنها استفاده می کنند.

 

 

 

 

 

مخاطبان دوره

 • مالکان محصول
 • مربیان چابک و بازرگانی
 • مدیران بازرگانی و فناوری اطلاعات
 • اعضای تیم DevOps
 • مدیران و کارشناسان عملیات
 • مدیران و کارشناسان  پروژه ها
 • مدیران و کارشناسان  اطلاعات تجاری
 • معماران سازمانی

پیشنیاز دوره

برای این دوره پیش نیاز خاصی در نظر گرفته نشده است. اما توصیه میکنیم شرکت کنندگان قبل از گذراندن دوره با مبانی DASA DevOps Fundamentals آشنا شوند. همچنین آشنایی با اصول Agile ، Scrum و DevOps مفید خواهد بود.

 

برگزاری آزمون رسمی و بین المللی DevOps Product Owner

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر نیز در طول بیش از 10 سال همکاری با مراکز آزمون و اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی، اکنون کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد دوره های آموزشی خود را در ایران برگزار میکند.

  آزمون بین المللی DevOps Product Owner شامل 40 سوال چهار گزینه ای می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل به 65% از سوالات ( 26 سوال از 40 سوال ) پاسخ صحیح داده شود.

  لازم به ذکر است آزمونهای رسمی DevOps توسط موسسه APMG ، تحت اعتبار موسسه DASA (DevOps Agile Skills Association) و بصورت آنلاین در ایران برگزار می شود.

 

 

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از جزوه آموزشی مورد تایید موسسه DevOps Agile Skills Association (DASA)
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرسین مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی DevOps Fundamental و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش

 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی) می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعد انتقال داده خواهد شد.
 • جهت اطلاع از برنامه دوره بعدی میتوانید در منو رویدادهای پیش رو شرکت رایزن سامانه گستر رزرو و پیش ثبت نام نمایید. پس از تعیین تاریخ قطعی (جدید) جهت برگزاری دوره به افرادی که پیش ثبت نام را انجام داده اند اطلاع رسانی خواهد شد و آنها در اولویت حضور در دوره خواهند بود.

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه
  پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه
  عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

 

 

 

 

معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

 شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 11 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

  لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

   همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

  مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

       خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

      همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدرس دوره

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.

ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.

برگزارکننده

مرکز آموزش
مرکز آموزش
رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 800 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۱۰۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۸ مهر

کنکاش مدیر موفق

 • آنلاین
 • ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
تا ۲۰ مهر

دوره اقتصاد کلان

 • آنلاین
 • ۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان
تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه گلرنگ -واحد تجاری سازی
تا ۲۹ اسفند

مهارت های مدیریتی

 • آنلاین
 • رایگان
 • مدیرآوا