کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (تخفیف ثبت نام زودهنگام - تا پایان آذر)
این بلیت جهت حضور در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
۱۲ بهمن
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (تخفیف ویژه - تعداد محدود)
این بلیت جهت حضور در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
-
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (نرخ عادی)
این بلیت جهت حضور در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
-
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی دوره CDS

ارائه خدمات فناوری اطلاعات به نحویکه بتوان ضمن پاسخگویی مناسب به تقاضای مشتریان، پایداری و ثبات آن خدمات را نیز حفظ کرد، در دنیای امروز و با توجه به سرعت تغییرات فناوری اطلاعات امری حیاتی به شمار میرود.

تمامی سازمانهای خدمت محور نیاز دارند تا خدمات خود را تولید، ارائه و پشتیبانی کنند و در این مسیر مهارتها و توانمندیهای مرتبط و مناسب را نیز فرا بگیرند.

ITIL 4 CDS

دوره پیشرفته ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS)، ضمن تشریح و بسط مفاهیم ارائه شده در دوره ITIL® 4 Foundation به بررسی چالشهای پیش روی سازمانهای مدرن و امروزی نیز خواهد پرداخت. مواردی چون ساختار سازمانی مناسب، ویژگیهای فردی افراد، ابزارها و فناوری‌های کاربردی، فرآیندها و جریان‌های ارزش و همچنین روش‌های تعامل با تامین‌کنندگان، نظیر برون سپاری و ... از جمله موارد مورد بحث در این دوره خواهند بود.

در ویرایش جدید چارچوب ITIL دو مفهوم Value Stream و Four Dimensions Of Service Management بسیار مورد تاکید قرار گرفته اند و این تاکید را میتوان در ساختار آموزشی دوره CDS نیز مشاهده کرد.

ویرایش جدید چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال 2019 میلادی با معرفی دوره ITIL® 4 Foundation و کتاب مرتبط با آن، بصورت عمومی معرفی شد. نکته حائز اهمیت در رابطه با این چارچوب تکمیل تدریجی آن است؛ به نحویکه دیگر دوره های آموزشی، بصورت مرحله ای در حال تدوین و ارائه هستند. دوره ITIL® 4 Specialist CDS اولین دوره معرفی شده بعد از دوره Foundation است که در اواخر ماه نوامبر 2019 بصورت رسمی معرفی گردید.

جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان یکی از هم مولفین و عضو تیم‌های بازبینی محتواهای آموزشی دوره‌های ITIL 4 در شرکت ITPreneurs هلند مدرس این دوره خواهد بود. ایشان اولین دارنده گواهینامه رسمی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) و همچنین تنها مدرس رسمی و مورد تایید جهت تدریس دوره‌های ITIL 4 در کشور هستند.

دوره ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب شش جلسه سه ساعته (17:30 الی 20:30) برگزار خواهد شد.

آزمون بین المللی ITIL 4 CDS

 • مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمونهای بین‌المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.
 • آزمون بین المللی  ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) شامل 40 سوال چهار گزینه ای (بمدت 113 دقیقه) می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل 70% از سوالات ( 28 سوال از 40 سوال)  پاسخ صحیح بدهید.
 • در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) و اخذ مدرک بین المللی

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.

ایشان تنها مدرس رسمی و مورد تایید موسسه PeopleCert جهت تدریس دوره های ITIL 4 در کشور هستند. همچنین ایشان جزو معدود افراد دارنده کلیه مدارک رسمی ارائه شده برای چارچوب ITIL 4 در سطح دنیا هستند.

۱۶۹۸
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوز...

بیشتر از ۱۵۰ نفر (۷۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

هوش تجاری در صنایع

 • آنلاین
 • رایگان
 • اک‌تک تکنولوژی کیش
یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

آشنایی با CRM و تشریح چرخه اجرایی

 • آنلاین
 • از ۴۵۰,۰۰۰ تومان
 • اتاق مدیریت ارتباط با مشتری
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

مهارت های مدیریتی

 • آنلاین
 • رایگان
 • مدیرآوا
یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

وبینار عصرانه فروش (کوچینگ تیم فروش)

 • آنلاین
 • ۴۰,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ