دوره فروش حرفه‌ای-کاربردی

شروع:
پنج‌شنبه ۵ دی ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
جمعه ۴ بهمن ۹۸ ۱۴:۰۰
مکان: تهران
دوره فروش حرفه‌ای-کاربردی
برگزارکننده‌ی رویداد
تهیه بلیت برای این رویداد از روز جمعه ۲۹ آذر ساعت ۰۰:۰۰ تا روز چهارشنبه ۴ دی ساعت ۰۰:۰۰ امکان‌پذیر است.

آموزش و اشتغالداستان دوره تربیت کارشناس فروش خبرهدوره تربیت کارشناس فروش خبره ، با تحقیقات بسیار و با هدف تامین نیروی کارآمد برای شرکت‌ها در راستای اشتغال‌زایی، ارتقاء سطح شغلی و افزایش نرخ بهره‌وری طراحی شده است.
طراحی این دوره حاصل پانزده ماه تحقیقات کلینیک کسب و کار رادین است که باعث تمایز این دوره خواهد بود، دوره‌ای که نه بر‌اساس توانایی‌های مدرسین یک گروه آموزشی، بلکه براساس نیاز و مختص بازار کار ایران و بر اساس درخواست‌های شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف طراحی شده است.


دوره کاربردی همراه با معرفی به بازار کار


شغل جدید منتظر شماست ..! شما چطور ؟

همانطور که گفتیم تیم توسعه رادین طی پانزده ماه گذشته تحقیقات جامع و کاملی را بر اساس نیاز شرکت ها به کارشناس فروش و معیارهای استخدام آن ها انجام داد، با بررسی تمامی سایت های کاریابی و نیز آگهی‌های درج شده در روزنامه‌ها و فضای مجازی همچنین مذاکره مستقیم با مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت ها، دوره آموزشی تربیت کارشناس فروش خبره طراحی شد و آماده ارائه به علاقه مندان و مخاطبین این دوره می‌باشد.
شما در این دوره تمامی مهارت‌هایی که یک کارشناس فروش نیاز دارد را می‌آموزید و بعد از گذراندن کارگاه‌های آموزشی، بصورت اختصاصی زیر نظر مدرسین ارزیابی شده و حمایت می‌شوید تا بتوانید به مانند یک فروشنده زبردست وارد بازار کار شوید.

 


هدف برگزاری دوره


ما با دو هدف کلی این دوره را برگزار می‌کنیم :

  • تامین نیروی انسانی توانمند و بهره‌ور برای سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • کاهش نرخ بیکاری و افزایش جامعه شاغل در ایران بزرگ


این برترین وجه تمایز این دوره است، ما توانستیم با بیش از ۲۰ شرکت بزرگ توافق‌ انجام دهیم و ۳۰۰ جایگاه شغلی کارشناس فروش خبره آماده حضور افرادیست که این دوره را با موفقیت گذرانده اند. برای شرکت در دوره ابتدا رزومه شما توسط کارگروه رادین بررسی می‌شود و در صورت تایید شما می‌توانید در دوره تربیت کارشناس فروش خبره شرکت کنید. در پایان دوره گزارش کاملی از حضور شما و همچنین نتایج آزمون‌های دوره به همراه نظر کارشناسی گروه رادین برای شرکت‌ها ارسال می‌شود که پس از بررسی توسط مدیران منابع انسانی یک جلسه حضوری در محل شرکت رادین و یا شرکت پذیرنده برگزار شده که مراحل استخدامی شما به جریان خواهد افتاد.

 


هفت دوره در یک دوره


اساتید دوره

حمید آقاجانی
حمید آقاجانی
مشاور کسب و کار

کارشناس ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراتژی
مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش استراتژی
بیش از ۱۲ سال فعالیت در زمینه کسب و کار
مشاور توسعه کسب و کار شرکت‌های نوپا
مشاور کسب و کار به شرکت‌های توسعه یافته
مدرس رفتارشناسی با مدل جهانی دیسک

محمد مهدی متین تبار
محمد مهدی متین تبار
مشاور توسعه فردی و سازمانی

کارشناسی ارشد مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی
مدیر فروش شرکت درسا رسانه هوشمند
کارشناسی مهندسی صنایع
مشاور بازاریابی و فروش
مدرس و منتور رویدادهای کار آفرینانه

رضا دانش مقدم
رضا دانش مقدم
مشاور توسعه فردی

کارشناس ارشد مدیریت بهداشت و درمان
مدیریت کسب و کار(MBA) گرایش بازاریابی
مدرک Fundation-CIM از کالج بازاریابی کمبریج انگلستان
مدرس رفتارشناسی با مدل جهانی دیسک
۷ سال سابقه مشاوره آموزشی و توسعه فردی به بیش از ۵۰۰۰ نفر
مشاوره و برنامه‌ریزی آموزشی به بیش از ۶۰ سازمان

سوالات متداول

دستآوردهای دوره فروش حرفه ای چیست؟
مهم ترین دستاوردهای این دوره عبارتند از: توانایی رفتارشناسی و شکل دادن ارتباط موثر توانایی شبکه سازی و توسعه آن توانایی برنامه ریزی صحیح فروش با توجه به شرایط بازار توانایی انجام مذاکرات حرفه ای شکل گیری برند شخصی
چرا باید در دوره فروش حرفه ای شرکت کنم؟
واحد فروش در سازمان‌ها به عنوان کانون سودآوری و خالقان ثروت در کسب و کار محسوب می‌شوند، امروزه با رقابتی شدن فضای کسب و کار و تغییراتی که در رفتار مصرف کننده شکل گرفته، کارشناسان فروش می‌بایستی با یادگیری تکنیک‌ها و کسب دانش با مهارت‌های حرفه‌ای و به روز بتوانند میزان فروش و سودآوری تیم و سازمان را افزایش داده و در فضای پرتلاطم بازار، سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص دهند و با صرف هزینه‌های کمتر ،بیشترین بهره‌وری را ایجاد کنند.
وجه تمایز دوره تربیت کارشناس فروش خبره چیست؟
مهمترین وجه تمایز این دوره از سایر دوره ها، هدف آن یعنی ” تامین نیروی کارآمد برای شرکت‌ها در راستای اشتغال‌زایی، ارتقاء سطح شغلی و افزایش نرخ بهره‌وری ” است. همچنین سعی کردیم با تمرکز بر ارائه محتوای به روز طبق متدهای آموزشی صحیح ،این دوره را کاملاً کاربردی و مهارتی طراحی کنیم.
مخاطبین دوره ی تربیت کارشناس فروش خبره چه کسانی هستند؟
مدیران و کارشناسان فروش کارجویان و علاقه‌مندان به حوزه فروش صاحبین کسب و کارهای کوچک که قصد ارتقای مهارت های تخصصی فروش و توسعه فردی را دارند. کارشناسان بازاریابی پس از این دوره چه اتفاقی برای
پس از این دوره چه اتفاقی برای من خواهد افتاد؟
پایان دوره ابتدای راه ما خواهد بود. ما گزارشی از آزمون‌ها و نحوه عملکرد شما در دوره آماده خواهیم کرد همانند یک رزومه که برای شرکت ‌های درخواست دهنده موثق و ملاک ارزیابی است. سپس شما به عنوان نیروی کار آموزش دیده جهت همکاری معرفی خواهید شد.

زمان‌بندی

پنجشنبه ها
جمعه ها
عنوانشروعپایان
بخش اول آموزش۱۴۱۵:۳۰
پذیرایی۱۵:۳۰۱۶
بخش دوم آموزش۱۶۱۸
عنوانشروعپایان
بخش اول کارگاه آموزشی۹:۳۰۱۱
پذیرایی۱۱۱۱:۳۰
بخش دوم آموزش۱۱:۳۰۱۳:۳۰

آدرس: تهران فلکه اول شهران-نبش آبشناسان-پلاک 43-زنگ 203-طبقه دوم-واحد 9