رویداد به پایان رسیده است!
دوره فروش حرفه‌ای-کاربردی در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۲ دی ساعت ۱۴:۰۰

دوره فروش حرفه‌ای-کاربردی

 • رایگان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دوره‌همی خصوصی فروش چیست؟


مرکز توسعه رادین در نظر دارد تا دوره‌همی خصوصی برای دوست‌داران و علاقه‌مندان به مهارت‌های فروش را روز پنجشنبه در محل این شرکت برگزار نماید. در این دوره همی قصد داریم تا علاوه بر مرور مهارت‌های مورد نیاز یک فروشنده، به دغدغه‌های فعالین این حوزه بپردازیم و شرایط را برای رشد هرچه بیشتر این صنعت فراهم کنیم. مباحثی که دراین دوره‌همی عنوان می‌شود:

 •  مهارت‌های مورد نیاز یک فروشنده چیست؟
 • کدام مهارت‌ها در تمام شرکت‌ها مشترک است
 • از نگاه مدیران شرکت‌ها، یک فروشنده توانمند چه کسی است؟
 • چرا صاحبین مشاغل نیازمند آموختن مهارت فروش هستند؟
 • آشنایی با یک ابزار بسیار بهره‌ور و موثر در فروش
 • شرکت‌هایی که متقاضی جذب نیروی فروش از این مسیر هستند

چرا فروش یک مهارت کلیدی است؟


فروش امری است ضروری که همه ما در زندگی روزمره با آن درگیر هستیم. ما همیشه و در هر لحظه در حال ارائه توانمندی‌های خودمان به مدیران، همکاران، اعضای خانواده و دوستان خود هستیم. اگر دانشی آموخته‌ایم سعی داریم آن را به دیگران معرفی کرده و کسب درآمد کنیم. یک طراح سایت، یک آموزگار، یک پزشک، مهندس صنایع، عکاس و... نیازمند آموختن مهارت فروش هستند. فروش مهارتیست که در هرکاری و هر رشته‌ای نیازمند آن هستیم. با نگاهی سریع و جامع به سایت‌های استخدامی مانند ایران تلنت، جاب اینجا، جاب ویژن و... پی می‌بریم که شرکت و یا کسب و کاری نیست که به دنبال نیروی فروش خبره نباشد.

مهارتی قدیمی و بسیار کارآمد که شاید بتوانیم در زندگی روزمره نیز از آن بهره ببریم.

تیم توسعه رادین طی پانزده ماه گذشته تحقیقات جامع و کاملی را بر اساس نیاز شرکت ها به کارشناس فروش و معیارهای استخدام آن ها انجام داد، با بررسی تمامی سایت های کاریابی و نیز آگهی‌های درج شده در روزنامه‌ها و فضای مجازی همچنین مذاکره مستقیم با مدیران و کارشناسان منابع انسانی و فروش شرکت ها، دوره آموزشی فروش حرفه‌ای طراحی شد و آماده ارائه به علاقه مندان و مخاطبین این دوره می‌باشد.
شما در این دوره تمامی مهارت‌هایی که یک فروشنده نیاز دارد را می‌آموزید و بعد از گذراندن کارگاه‌های آموزشی در کنار شما هستیم تا بتوانید از این مهارت بهترین نتیجه را دریافت کنید.


آموزش و اشتغالدوره کاربردی همراه با معرفی به بازار کار


شغل جدید منتظر شماست ..! شما چطور ؟

باتوجه به نیاز شرکت‌ها و همچنین تعداد قابل توجه متقاضیان ورود به بازار کار، ما سعی کردیم مهارت‌های حرفه‌ای که یک فروشنده نیاز دارد یک جا بصورت کاملا کارگاهی و میدانی به دانشجویان و متقاضیان مهارت فروش آموزش دهیم تا بتوانیم گامی موثر برای ورود این عزیزان به بازار کار برداشته باشیم. از سوی دیگر با توافق‌های صورت گرفته با شرکت‌ها، مسیر ورود متقاضیان را به کار هموار کرده و مستقیما با معرفی نامه کتبی درصد جذب دانش‌پذیران را افزایش دهیم.

در همین راستا متقاضیان با سابقه زیر چهار سال آموزش‌های لازم که زیربنای هر فروشنده هست را دریافت کرده و پس از ارزیابی و انجام کار عملی و پشتیانی، در صنعتی که تمایل دارند تا درآن متخصص شوند، وارد شده و بصورت تخصصی در محل شرکت مورد نظرشان دانش مرتبط با آن صنعت را تجربه می‌کنند.

 


چرا اشتغال یکی از اهداف این دوره است


ما با سه هدف کلی این دوره را برگزار می‌کنیم :

 • تامین نیروی انسانی توانمند و بهره‌ور برای سازمان‌ها و شرکت‌ها
 • کاهش نرخ بیکاری و افزایش جامعه شاغل در ایران بزرگ
 • کمک به صاحبین مشاغل و کسب و کارها برای افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری

یک از برترین وجه تمایزهای این دوره این است که ما توانستیم با بیش از 13 شرکت بزرگ به توافق برسیم و 50 جایگاه شغلی کارشناس فروش خبره را برای دانش‌پذیران این دوره رزرو کنیم. برای شرکت در دوره ابتدا رزومه شما توسط کارگروه رادین بررسی می‌شود و در صورت تایید شما می‌توانید در دوره فروش حرفه‌ای شرکت کنید. در پایان دوره گزارش کاملی از حضور شما و همچنین نتایج آزمون‌های دوره به همراه نظر کارشناسی گروه رادین برای شرکت‌ها ارسال می‌شود که پس از بررسی توسط مدیران منابع انسانی یک جلسه حضوری در محل شرکت رادین و یا شرکت پذیرنده برگزار شده که مراحل استخدامی شما به جریان خواهد افتاد.

نیل به این هدف باعث می‌شود تا نرخ بیکاری کاهش یافته و علاقه به آموختن افزایش یابد. این دو نتیجه بسیار ارزشمند است و تاثیر بسیاری در رشد کشور عزیزمان دارد. ما نیز به عنوان یک کسب وکار در ایران، در این شرایط سخت اقتصادی از این نتیجه بهره‌مند می‌شویم. هرگاه یک جوان بتواند نیازهای روزمره خود را با تلاش خود و حاصل دست رنج خویش برطرف نماید، اثر آن در تمام جامعه جاری می‌شود و ما نیز از این اتفاق مثبت بی بهره نمی‌مانیم.

 


هفت دوره در یک دوره


اساتید دوره

حمید آقاجانی
حمید آقاجانی
مشاور کسب و کار

کارشناس ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراتژی

مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش استراتژی

بیش از ۱۲ سال فعالیت در زمینه کسب و کار

مشاور توسعه کسب و کار شرکت‌های نوپا

مشاور کسب و کار به شرکت‌های توسعه یافته

مدرس رفتارشناسی با مدل جهانی دیسک

محمد مهدی متین تبار
محمد مهدی متین تبار
مشاور فروش و بازاریابی

کارشناسی ارشد مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی

مدیر فروش شرکت درسا رسانه هوشمند

کارشناسی مهندسی صنایع

مشاور بازاریابی و فروش

مدرس و منتور رویدادهای کار آفرینانه

رضا دانش مقدم
رضا دانش مقدم
مشاور توسعه فردی و منتور

کارشناس ارشد مدیریت بهداشت و درمان

مدیریت کسب و کار(MBA) گرایش بازاریابی

مدرک Fundation-CIM از کالج بازاریابی کمبریج انگلستان

مدرس رفتارشناسی با مدل جهانی دیسک

۷ سال سابقه مشاوره آموزشی و توسعه فردی به بیش از ۵۰۰۰ نفر

مشاوره و برنامه‌ریزی آموزشی به بیش از ۶۰ سازمان


محدودیت‌های دوره فروش حرفه‌ای:


این دوره مناسب همه افراد حاضر در ایران نیست و محدودیت هایی دارد که بخشی از آن در زیر آمده است:

 • این دوره به دلیل وجود کارگاه‌های آموزشی و درگیری دانش‌پذیران با کیس‌های واقعی حضوری بوده و امکان برگزاری به شکل آنلاین را نداریم.
 • به دلیل حضوری بودن دوره، درصورتی که امکان اسکان برای شما مقدور است، با افتخار در خدمت شما هستیم در غیر اینصورت این دوره مناسب ساکنین تهران، کرج، قم، کاشان و استان‌های اطراف تهران است.
 • به دلیل محدودیت زمان، امکان برگزاری بیش از یک دوره را نداریم.
 • به دلیل وجود پشتیبانی دوره امکان حضور بیش از 30 نفر در یک دوره را نداریم.

سوالات متداول

دستآوردهای دوره فروش حرفه ای چیست؟
مهم ترین دستاوردهای این دوره عبارتند از: توانایی رفتارشناسی و شکل دادن ارتباط موثر توانایی شبکه سازی و توسعه آن توانایی برنامه ریزی صحیح فروش با توجه به شرایط بازار توانایی انجام مذاکرات حرفه ای شکل گیری برند شخصی
چرا باید در دوره فروش حرفه ای شرکت کنم؟
واحد فروش در سازمان‌ها به عنوان کانون سودآوری و خالقان ثروت در کسب و کار محسوب می‌شوند، امروزه با رقابتی شدن فضای کسب و کار و تغییراتی که در رفتار مصرف کننده شکل گرفته، کارشناسان فروش می‌بایستی با یادگیری تکنیک‌ها و کسب دانش با مهارت‌های حرفه‌ای و به روز بتوانند میزان فروش و سودآوری تیم و سازمان را افزایش داده و در فضای پرتلاطم بازار، سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص دهند و با صرف هزینه‌های کمتر ،بیشترین بهره‌وری را ایجاد کنند.
پس از این دوره چه اتفاقی برای من خواهد افتاد؟
پایان دوره ابتدای راه ما خواهد بود. ما گزارشی از آزمون‌ها و نحوه عملکرد شما در دوره آماده خواهیم کرد همانند یک رزومه که برای شرکت ‌های درخواست دهنده موثق و ملاک ارزیابی است. سپس شما به عنوان نیروی کار آموزش دیده جهت همکاری معرفی خواهید شد.

زمان‌بندی

پنجشنبه ها
جمعه ها
عنوانشروعپایان
بخش اول آموزش۱۴۱۵:۳۰
پذیرایی۱۵:۳۰۱۶
بخش دوم آموزش۱۶۱۸
عنوانشروعپایان
بخش اول کارگاه آموزشی۹:۳۰۱۱
پذیرایی۱۱۱۱:۳۰
بخش دوم آموزش۱۱:۳۰۱۳:۳۰

آدرس

تهران فلکه اول شهران-نبش آبشناسان-پلاک 43-زنگ 203-طبقه دوم-واحد 9

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز توسعه رادین

برای دریافت مشخصات و فعالیت ما کلیک نمایید.

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر