رویداد به پایان رسیده است!
دوره فشرده تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه (كامل و پيشرفته) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره فشرده تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه (كامل و پيشرفته)

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
موضوع:مالی / بورس
دوره فشرده تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه (كامل و پيشرفته)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 به اطلاع مي رساند با توجه به درخواست هاي مكرر علاقمندان و رایزنی هاي صورت گرفته با دكتر علي محمدي؛ مدرس و تحليل گر بازارهاي سرمايه (معرفي بيشتر) مقرر گردید دوره هاي آموزشي زير را پس از تكميل ظرفيت به صورت حضوری در تهران برگزار گردد. براي تشكيل هر چه سريع تر دوره بهتر است اين خبر را به اطلاع ديگر دوستان برسانيد.

تحلیل فنی یا تکنیکال به صورت گسترده در میان تجار و متخصصین امور مالی مورد استفاده قرار می گیرد ، ولی در دانشگاهها از آن به عنوان یک شبه علم یاد می شود . تحلیل فنی یک تکنیک در بازار های مالی است که برای پیش بینی جهت گیری قیمت های اوراق بهادار در آینده از طریق بررسی داده های آماری گذشته بازار خصوصا در مورد قیمت انجام می شود. تحلیل فنی در حالت محض ، با فرض اینکه قیمت و حجم مهمترین و مرتبط ترین عامل ها برای تعیین جهت گیری آینده و عملکرد یک سهام و یا بازار خاص هستند ، فقط رفتار واقعی قیمت ها را مورد توجه قرار می دهد . تحلیلگران فنی ممکن است مدلها و قواعد تجارتی را بکار گیرند که بر مبنای قیمتها و یا تبادل حجم ها استوار هستند . برخی از این مدلها و قواعد عبارتند از : شاخص نیروی نسبی ، میانگین های متحرک ، پسرفت ها ، همبستگی های درون بازاری و برون بازاری ، و در حالت کلاسیک شناسایی الگوهای نموداری .

درک مفاهیم تکنیکال برای معامله‌گران و کلیه کسانی که علاقه‌مند به تحلیل بازارهای سرمایه هستند، از ضروریات است چرا که تحلیل تکنیکال در واقع الفبای علم تحلیل در بازارهای مختلف مالی اعم از سهام، کالا، ارز و ... محسوب می‌شود. از این رو  با بهره گيري از معتبرترين و در عين حال جديدترين منابع تحلیل تکنیکال، دوره كامل و كاربردي " تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه" به دو صورت فشرده (AC) و ترمیک (A1 و A2) طراحي شده است.

دوره فشرده همانگونه که از نامش مشخص می باشد کل سرفصل های گفته شده در 12 جلسه آموزش داده می شود لیکن در دوره های ترمیک در هر ترم سرفصل مربوطه به آن ترم آموزش داده می شود. 

 هر یک از این دوره ها (فشرده یا ترمیک) در قالب 12 جلسه 90 دقیقه ای برنامه ریزی گردیده است و شامل تمامی سرفصل های مهم و کاربردی تحلیل تکنیکال می باشد. مخاطبان این دوره عبارتند از كليه فعالان بازارهاي سرمايه اعم از مبتدي و حرفه اي، معامله گران، فعالان نهادهای مالی و سرمایه گذاری و تمامی افرادی که به دنبال یادگيري دانش تحليل هستند بوده و به صورت کاملا کاربردی برگزار خواهد شد. طراح و مدرس این دوره جناب آقای دکتر علی محمدی هستند که تاكنون آثار (مشاهده آثار) و دوره های متعددی را برگزار کرده اند.
جهت کسب اطلاعات به بخش آموزش سایت مای چارت مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۶۳۲۸۶۰۸۳۷ تماس بگیرید....اینجا کلیک کنید
 ارتباط تلگرامی با مسئول اموزش: @MyChart_ir
 
 

سخنرانان

دکتر علی محمدی

دکتر علی محمدی

مدرس و تحلیل گر بازار سرمایه

عضو هیأت علمي دانشگاه
نویسنده بیش از 14 عنوان کتاب در زمینه بازارهای مالی و سرمایه

حامیان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس:تهران تقاطع کارگر جنوبی و جمهوری فرهنگسرای فناوری اطلاعات