کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

ویدیو از آپارات

توضیحات استاد در مورد دوره

چرا یادگیری مدیریت سرمایه در بازار ارزهای دیچیتال مهم است؟

اگر ده سال پیش ۱۰۰ هزار تومان روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کردید، الان صاحب ۸۵۰ میلیارد تومان بودید.


رمزارزها یا ارزهای دیجیتال در واقع ارزهایی هستند که با استفاده از الگوریتم های پیچیده و رمزگذاری شده طراحی و با هدف جلوگیری از دزدری و کلاهبرداری ارزی تولید می شوند. یکی از مهم ترین مزایای ارزهای دیجیتال متمرکز نبودن آن است و این بدان معنی است که هیچ یک از نهاد های دولتی یا سازمانی نمی تواند ارزهای دیجیتال را در اختیار و نظارت خود قرار دهند.

ارزهای دیجیتال در بستر شبکه بلاکچین تبادل می شوند. شبکه بلاکچین در حقیقت یک سیستم ثبت و گزارش اطلاعات است که اطلاعات ذخیره شده در این شبکه برای همه افراد عضو شده به اشتراک گذاشته می شود و با استفاده از الگوریتم های رمزنگاری شده، احتمال حذف، دستکاری و هک شدن اطلاعات تقریبا به صفر می رسد.

اولین کریپتوکارنسی یا همان رمزارز دیجیتال بیت کوین است. هم چنین بیتکوین علاوه بر اینکه یکی از رمزارزهای موجود است، یک شبکه بدون واسطه برای تراکنش های مستقیم است که مهمترین ویژگی غیرمتمرکز بودن آن است. ویژگی های دیگر بیت کوین این است که تعداد واحد های آن محدود بوده و فقط 21 میلیون واحد خواهد بود همچنین تورم روی آن تاثیری ندارد.

افراد زیادی وجود دارند که با خرید و فروش رمزارزهای دیجیتال وعده یک شبه پولدار شدن را می دهند. این امکان وجود دارد که شما با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال سود خوبی کسب کنید، اما برای معامله درست و جلوگیری از ضرر های احتمالی و مدیریت سرمایه باید به خوبی آموزش ببینید و اهمیت یادگیری رمزارزها را جدی بگیرید.

با توجه به اینکه بلاکچین، یکی از حوزه‌های تمرکز بنیاد ملی توسعه فناوری می‌باشد تصمیم گرفته شد تا یک دوره غیرحضوری جامع در این راستا طراحی و تولید شود که برای طیف وسیعی از مخاطبان قابل استفاده و راهگشا باشد.هم چنین این مژده را به شما همراهان بنیاد ملی توسعه فناوری می‌دهیم که پس از ماه‌ها تلاش، طراحی و تولید برای پشتبانی از آموزشهای آنلاین «مجموعه‌ی جامع آموزش بلاکچین، بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال»نیز آماده و به شرکت کنندگان دوره قابل عرضه می‌باشد.

سرفصلهای آموزشی

عنوانشروعپایان
جلسه اول: مقدمه ، مباحث بنیادی و پایه ای 1. انقلاب صنعتی چهارم 2. دنیای در حال تغییر 3. روند رشد انقلابی 4. تکنولوژی منبع باز 5. تعریف بلاک چین 6. جایگاه بلاک چین در دنیای آینده 7. دوره پایاپای ، خاصیت پول و طلا / تک فلزی شدن پول 8. پول کاغذی / پول الکترونیکی متمرکز /پول دیجیتال غیر متمرکز 9. کریپتوکارنسی¬ها 10. بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه 11. شناسایی انواع رمز ارزها 12. استفاده از سایت¬های کاربردی رمزارزها۱۷۱۹

معرفی پکیج آموزشی

معرفی پکیج اموزشی جامع رمزارزها

سخنرانان

دکتر عباس نوروزی
دکتر عباس نوروزی
رییس هیات مدیره بنیاد ملی توسعه فناوری

مدیرگروه آموزش بلاکچین اکسین

دکترای اقتصاد پولی

مدرس دانشگاه و عضو گروه بلاکچین انجمن آموزش اروپا

متخصص اقتصاد رفتاری، تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه

برگزارکنندگان

بنیاد ملی توسعه فناوری
بنیاد ملی توسعه فناوری

برگزار‌کننده

آواتار

بنیاد ملی توسعه فناوری

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهاد مشترکی را با همکاری سازمان صنعتی ملل متحد (UNIDO) به نام بنیاد ملی توسعه فناوری و با هدف توسعه کسب‌وکار و اشتغال پایدار در ایران طراحی کرده است که یکی از حوزه‌های اصلی فعالیت آن، توسعه زیست‌بوم فناوری اطلاعات و ار

رویداد های برگزارشده۷

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین دوره تخصصی و کاربردی بلاکچین و ارزدیجیتال - با رویکرد سرمایه گذاری و خلق ثروت

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش های حرفه ای کسب ناب
چهارشنبه ۱۳ اسفند

ارزیابی مالی و اقتصادی طرح‌های سرمایه گذاری

 • آنلاین
 • از ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علامه طباطبایی
جمعه ۲۲ اسفند

قطب نمای سرمایه گذاری در سال 1400

 • آنلاین
 • از ۲۳۵,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی حامی بورس
دوشنبه ۱۸ اسفند

مبانی و کاربردهای فناوری بـلاکچیـن و رمــز ارزهـا

 • آنلاین
 • ۹۰,۰۰۰ تومان
 • پارک علم و فناوری استان سمنان