ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
-
رایگان

توضیحات

🔴سلام من کارم رو در بستر وبینار ایوند باموضوع ریشه شناسی شروع کردم. استقبال خوب بود خیلی خوب بود! آنقدری که بیش از ۴۰ کد وبینار  برگزار کردیم. نوبت به رایتینگ آیلتس بله آیلتس رایتینگ تسک ۲ در زمان ۴۰ دقیقه و حداقل ۲۵۰ کلمه که همه زبان آموزان ایرانی را می ترساند. وبینارهای رایتینگ را برگزار کردیم. از میکرو رایتینگ شروع کردیم و به مکرو رایتینگ رسیدیم با استقبال شما عزیزان مواجه شدیم شروع به ضبط و برگزاری وبینار اسپیکینگ کردیم. دهها از شاگردان ما نمره قابل قبول خود را گرفتند. این برای من قوت قلب بود و حال نوبت لیسنینگ و ریدینگ هست. بگذارید صادقانه بگویم این تکامل قدم به قدم را مدیون شما عزیزان و زبان آموزان می دانم. حال با دوره لیسنینگ و ریدینگ در خدمتتون هستیم تا بریم و مثل همیشه بترکونیم.

🔴 در دوره لیسنینگ، اول می آموزیم که چگونه گوش دهیم و تفاوت لهجه های آمریکایی و بریتانیایی را تشخیص دهیم، یاد میگیریم که چرا یک کلمه را می بینیم متوجه می شویم اما وقتی همان کلمه را میشنویم، خیر. در این دوره می آموزیم که صداها چگونه در کنار هم قرار می‌گیرند و صداهای جدید را تولید می کنند. برای مثال در زبان فارسی مینویسیم مجتمع و می خوانیم "مشتمع"!

🔴 سپس می پردازیم به انواع سوال ها و انواع لیسنینگ ها. برای مثال مکالمه های تلفنی، لکچرهای مونولوگ یک نفره، توضیح یک ساختمان، اداره، دانشگاه یا یک محل و هرگونه لیسنینگی که در آزمون به آن بر می خورید.

🔴 مهمترین قسمت آزمون اما چالش های جواب دادن به سوال هاست. برای مثال پارافریز کردن صورت سوال و تطابق آن با آنچه که می شنوید، تله هایی که ممکن است در آن ها بیفتید مثلاً اگر جواب مورد نظر شما یک عدد است مطمئن باشید که در مجاورت جواب شما چندین عدد به عنوان تله گنجانده شده است، بحث دیکته درست کلمات، با حرف بزرگ نوشتن کلمات، تعداد کلمات در هر جای خالی و دهها چالش دیگر که باعث می شود با کمترین بی دقتی، بیشترین نمره را از دست بدهید.

🔴 بحث ریدینگ هم به نظر من به دو مولفه کلی بستگی دارد: مشخص کردن مکان و پارافریز کردن. در دوره ریدینگ به شما آموزش داده می شود که چگونه یک مفهوم را می توان به دهها صورت گفت یا همان تکنیک پارافریزینگ! فقط کافی است که شما پاراگراف های مختلف را اسم گذاری کنید و خلاصه آنها را برای خود مشخص کنید. سپس سوال ها را بخوانید و پیش بینی کنید که هر سوال در کدام پاراگراف جواب داده شده است و بعد صورت سوال را پارافریز کنید و جواب را در پاراگراف مورد نظر پیدا کنید. این مهارت ها در دوره ریدینگ ما کاملاً آموزش داده شده اند. ما حرفمان را در زمین میزنیم پس باشید، ببینید و خودتان تصمیم بگیرید.

سخنرانان

شایان بهجتی
شایان بهجتی
مدیر و موسس آموزشگاه کوکی

برگزارکنندگان

آموزشگاه کوکی
آموزشگاه کوکی
دپارتمان زبان انگلیسی

سوالات متداول

عشق و علاقه
قلم و کاغذ
به عنوان یادگاری بله

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه زبان کوکی (CLA)

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! ? ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توسط شایان بهجتی کلوچه (آره واقعا اسمش کلوچست) مدیریت می شدیم. ولی 2 ساله که به خاطر تلاشامون آموزشگاه داریم. 6 تا استادیم و تخصصی کا

رویداد های برگزارشده۸۲
رویداد های فعال۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۴۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳ مهر

دوره جامع گرامر صفر تا صد

 • آنلاین
 • رایگان
 • آموزشگاه زبان کوکی (CLA)
جمعه ۹ مهر

موثرترین تکنیک های تقویت مهارت شنیداری انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۳۰,۰۰۰ تومان
 • دکتر ساناز فرجام
تا ۲۹ اسفند

دوره تند خوانی انگلیسی جامع نوترینو

 • آنلاین
 • ۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان
 • البرز دانش
تا ۳۱ تیر

دوره زبان تخصصی و آمادگی مصاحبه شغلی آلمانی و انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • Cademix Institute of Technology