کاور
"دوره لیسنینگ ریدینگ ایلتس" در تاریخ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

🔴سلام من کارم رو در بستر وبینار ایوند باموضوع ریشه شناسی شروع کردم. استقبال خوب بود خیلی خوب بود! آنقدری که بیش از ۴۰ کد وبینار  برگزار کردیم. نوبت به رایتینگ آیلتس بله آیلتس رایتینگ تسک ۲ در زمان ۴۰ دقیقه و حداقل ۲۵۰ کلمه که همه زبان آموزان ایرانی را می ترساند. وبینارهای رایتینگ را برگزار کردیم. از میکرو رایتینگ شروع کردیم و به مکرو رایتینگ رسیدیم با استقبال شما عزیزان مواجه شدیم شروع به ضبط و برگزاری وبینار اسپیکینگ کردیم. دهها از شاگردان ما نمره قابل قبول خود را گرفتند. این برای من قوت قلب بود و حال نوبت لیسنینگ و ریدینگ هست. بگذارید صادقانه بگویم این تکامل قدم به قدم را مدیون شما عزیزان و زبان آموزان می دانم. حال با دوره لیسنینگ و ریدینگ در خدمتتون هستیم تا بریم و مثل همیشه بترکونیم.

🔴 در دوره لیسنینگ، اول می آموزیم که چگونه گوش دهیم و تفاوت لهجه های آمریکایی و بریتانیایی را تشخیص دهیم، یاد میگیریم که چرا یک کلمه را می بینیم متوجه می شویم اما وقتی همان کلمه را میشنویم، خیر. در این دوره می آموزیم که صداها چگونه در کنار هم قرار می‌گیرند و صداهای جدید را تولید می کنند. برای مثال در زبان فارسی مینویسیم مجتمع و می خوانیم "مشتمع"!

🔴 سپس می پردازیم به انواع سوال ها و انواع لیسنینگ ها. برای مثال مکالمه های تلفنی، لکچرهای مونولوگ یک نفره، توضیح یک ساختمان، اداره، دانشگاه یا یک محل و هرگونه لیسنینگی که در آزمون به آن بر می خورید.

🔴 مهمترین قسمت آزمون اما چالش های جواب دادن به سوال هاست. برای مثال پارافریز کردن صورت سوال و تطابق آن با آنچه که می شنوید، تله هایی که ممکن است در آن ها بیفتید مثلاً اگر جواب مورد نظر شما یک عدد است مطمئن باشید که در مجاورت جواب شما چندین عدد به عنوان تله گنجانده شده است، بحث دیکته درست کلمات، با حرف بزرگ نوشتن کلمات، تعداد کلمات در هر جای خالی و دهها چالش دیگر که باعث می شود با کمترین بی دقتی، بیشترین نمره را از دست بدهید.

🔴 بحث ریدینگ هم به نظر من به دو مولفه کلی بستگی دارد: مشخص کردن مکان و پارافریز کردن. در دوره ریدینگ به شما آموزش داده می شود که چگونه یک مفهوم را می توان به دهها صورت گفت یا همان تکنیک پارافریزینگ! فقط کافی است که شما پاراگراف های مختلف را اسم گذاری کنید و خلاصه آنها را برای خود مشخص کنید. سپس سوال ها را بخوانید و پیش بینی کنید که هر سوال در کدام پاراگراف جواب داده شده است و بعد صورت سوال را پارافریز کنید و جواب را در پاراگراف مورد نظر پیدا کنید. این مهارت ها در دوره ریدینگ ما کاملاً آموزش داده شده اند. ما حرفمان را در زمین میزنیم پس باشید، ببینید و خودتان تصمیم بگیرید.

سخنرانان

شایان بهجتی
شایان بهجتی
مدیر و موسس آموزشگاه کوکی

سوالات متداول

عشق و علاقه شما
قلم و کاغذ
به عنوان یادگاری بله

برگزارکنندگان

آموزشگاه کوکی
آموزشگاه کوکی
دپارتمان زبان انگلیسی

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه زبان کوکی (CLA)

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! ? ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توسط شایان بهجتی کلوچه (آره واقعا اسمش کلوچست) مدیریت می شدیم. ولی 2 ساله که به خاطر تلاشامون آموزشگاه داریم. 6 تا استادیم و تخصصی کا

رویداد های برگزارشده۷۱
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱ تیر

دوره جامع اسپیکینگ ایلتس

 • آنلاین
 • رایگان
 • آموزشگاه زبان کوکی (CLA)
چهارشنبه ۱۶ تیر

تقویت مهارت نگارش انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۱۲,۵۰۰ تومان
 • ادوکا
تا ۲ تیر

کلاس آموزش زبان عبری

 • آنلاین
 • ۲۱۸,۰۰۰ تومان
 • واحد مطالعات رژیم صهیونیستی
سه‌شنبه ۱۵ تیر

دوره زبان تخصصی و آمادگی مصاحبه شغلی آلمانی و انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • Cademix Institute of Technology