رویداد به پایان رسیده است!
دوره مجازی آموزشی و مطالعاتی الزامات تربیتی اندیشه شهید مطهری(ترم چهارم) در تاریخ شنبه ۱۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۷ دی ساعت ۰۸:۰۰

دوره مجازی آموزشی و مطالعاتی الزامات تربیتی اندیشه شهید مطهری(ترم چهارم)

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نکات مهم


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 7 دیماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی     http://ble.im/karamat_majazi در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد. 


درباره دوره


بخش قابل توجهی از رویکردهای مختلف تربیتی که امروز در ایران تدریس ترویج و اجرا می‌شود، ریشه در مبانی و اندیشه‌های روانشناسی غربی دارد که بر اساس تلقی مدرن عالم و آدم است. لباس روحانیتِ نظریه پرداز و استاد یا امتزاج و شاهد آوردن آن نظریه‌ها با احادیث و روایات هیچکدام نمی‌تواند موجب اسلامی خواندن آن اندیشه و نظر گردد؛ بلکه باید عمق گزاره‌های معرفتی و کاربردی تربیتی را در بنیان‌های اندیشه اصیل دینی جستجو کرد.

در این دوره تلاش می‌شود بر اساس نظام فکری استاد شهید مطهری، دلالتها و الزامات معرفتی و کاربردی در حوزه تربیت را استخراج نماییم.

ادعای ما در این دوره که به طور تقریبی یکسال یا بیشتر تداوم خواهد داشت تبیین نظام تربیتی اندیشه شهید مطهری نیست و تنها با رویکرد تربیتی پیرامون اندیشه ایشان  گفت و گو خواهیم کرد و  سعی در استخراج الزامات تربیتی از میان مباحث ایشان است. در تبیین نظام تربیتی صدر و ذیل تمام مطالب پیرامون مسئله تربیت با ذکر اهمیت‌ها و اولویت‌ها با رعایت جایگاه هر مطلب در سیر بحث از مبادی به نتایج است که ادعای این دوره نیست. در واقع اگر بتوانیم نظام فکری شهید مطهری را با استفاده از آثار ایشان و با رویکرد تربیتی به دست بیاوریم، به هدف این دوره رسیده‌ایم.


برنامه دوره


این رویداد به صورت مجازی برگزار میشود.

تمام مراحل برگزاری دوره از طریق سامانه آموزش مجازی کرامت و کانال اختصاصی دوره در شبکه اجتماعی بله خواهد بود. اعضای دوره از طریق سامانه آموزشی و کانال دوره به محتوای دوره شامل فیلم و صوت آموزشی و همچنین سرفصلهای مطالعاتی در هر هفته دسترسی خواهند داشت. آزمون های دوره نیز در پایان هر ترم به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش مجازی کرامت برگزار می‌شود.

در تاریخ 7 دیماه پیامکی شامل لینک کانال دوره در پیام رسان بله برای مخاطبان پیامک می شود.

با عضویت در کانال دوره، توضیحات کاملی در خصوص شیوه دسترسی به محتوای دوره و آزمون در سامانه آموزش مجازی کرامت ارائه می گردد.

سرفصل های مورد بحث در این دوره به شرح جدول ذیل می باشد.

 


شیوه اجرایی دوره


دوره الزامات تربیتی اندیشه شهید مطهری به طور تقریبی در مدت یکسال در ترم های دوماه برگزار خواهد شد. هر ترم در هشت هفته ی آموزشی و مطالعاتی برگزار میشود که طی هر هفته حدود 2 ساعت آموزشی و به طور تقریبی 50 الی 70 صفحه مقرری مطالعاتی در اختیار مخاطبان دوره قرار می‌گیرد. سرفصل‌های آموزشی این دوره بر اساس کتب شهید مطهری تدوین شده است و اعضای دوره پس از مطالعه‌ی مقرری‌های اعلام شده در هر هفته فیلم کلاس را مشاهده نموده و  در پایان هر ترم از محتوای همان ترم آزمون مجازی برگزار خواهد شد. 

.ثبت نام هر ترم به صورت جداگانه ابتدای همان ترم می باشد

سخنرانان

دکتر میثم صداقت زاده
دکتر میثم صداقت زاده

آیین نامه و مقررات


1.   لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2.   شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری در جلسه فراهم نمی‌باشد.

3.   صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4.   در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در جلسه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.   انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.

6.   اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.   حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در دوره‌ها الزامی است.

8.   در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری دوره تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.

9.   در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.


گواهی پایان دوره


صدور گواهی توسط دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه السلام

تذکر:

گواهی به افرادی که در همه ترم ها شرکت کرده و حداقل 60 درصد از جمع کل نمرات آزمون ترم ها را کسب کرده باشند تقدیم می گردد.

آدرس

تهران شهرک غرب - بلوار دریا - جنب خیابان موج - پلاک 98

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۷
رویداد های فعال۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۷۰ نفر