کاور
سه‌شنبه ۱۰ تیر ساعت ۱۸:۰۰

دوره مجازی تندخوانی و تقویت حافظه

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

توضیحات


به نام خدا

سد کنکور را با یادگیری تندخوانی پیشرفته فانتوم بشکنید.

 

 

آیا مدیر، پزشک، مهندس، وکیل، مدرس، شاغل، کنکوری، دانشجو، دانش‌آموز، محصل، خانه‌دار وعلاقمند به کتاب هستید؟

آیا کنکور در پیش دارید؟

آیا رتبه‌های اول کنکور اتفاقی به این موفقیت‌ها می‌رسند؟

آیا نفرات اول کنکور هنگام برگزاری آزمون، زمان کم می‌آورند؟ چرا؟

آزمون جامع دارید؟

آزمون‌های ورودی دارید؟

آیا امتحانات پایان ترم دارید؟

آیا زمان و فرصت‌تان محدود است؟

از سرعت پایین مطالعه خود خسته شده‌اید؟

از خواب‌آلودگی هنگام مطالعه ناراحتید؟

از تمام نشدن کتاب و مطالب خود رنج می‌برید؟

حجم کتاب‌‌هایتان زیاد و فرصت مطالعه شما کم است؟

مطالب کتاب‌ها و درس‌ها به طور کامل به یادتان نمی‌ماند؟

تمرکزتان هنگام مطالعه کم است؟

دچار حواس‌پرتی هنگام مطالعه کردن می‌شوید؟

با مطالب سخت و تخصصی سر و کار دارید؟

مطالب کتاب را زیاد فراموش می‌کنید؟

به حافظه‌تان اعتماد ندارید؟

شب امتحانی هستید؟

 دوست دارید در کوتاه‌ترین فرصت، سریع‌تر مطالب را بخوانید و درک کنید؟

آیا شما هم تمایل دارید مطالب کتاب، جزوه را سریع‌تر بخوانید؟

تمایل دارید هر آنچه خواندید را هر زمان نیاز داشتید به یاد آورید؟

مایل هستید خلاقانه مسایل را حل کنید؟

دوست دارید حافظه‌ای فوق‌العاده و عالی داشته باشید؟

تمرکز حواسی عالی را تجربه کنید؟

اگر حداقل به  ۳ تا از سوال‌های بالا پاسخ مثبت داده‌اید پس ادامه متن را بخوانید

 

اکنون به نیاز شما پاسخ داده شده است و لازم نیست مسافت‌های طولانی برای یک دوره آموزشی به تهران یا شهرهای دیگر و یا حتی به خارج از منزل یا محل کار خود بروید

از خانه یا دفتر کارتان می‌توانید با هزینه‌ای به مراتب کمتر در مدت هشت هفته در دوره تندخوانی و تقویت حافظه شرکت کنید و به یک تندخوان حرفه‌ای تبدیل شوید.

با آموزش مهارت تندخوانی در حقیقت شما روی خودتان، زمان‌تان و زندگی‌تان سرمایه‌گذاری می‌کنید. 

مهارتی را یاد می‌گیرید که همه جاها و همه زمان‌ها به کارتان می‌آید و شما را به فردی موفق‌تر در تحصیل‌، کسب و کار، ارتباطات و زندگی‌تان تبدیل می‌کند. 

یه مثال شیرین برای اینکه به قدرت تندخوانی پی ببرید:

فرض کنید هر روز بتوانید در کمتر از یک ساعت یک کتاب صد صفحه‌ای در حوزه مورد علاقه خود بخوانید.

حتی بتوانید هر هفته یک کتاب را با درک مطلب  کامل بخوانید، یعنی در یک سال بیش از 50 کتاب در حوزه مورد علاقه خود خوانده‌اید.

 

اما چند سوال اساسی وجود دارد:

افراد زیادی در دوره‌های تندخوانی شرکت می‌کنند اما کدام یک از آنها یک تندخوان حرفه‌ای می‌شوند؟

آیا صرف شرکت در دوره و کلاس به معنای یادگیری مهارت تندخوانی است؟

آیا برای من که حافظه‌ای ضعیف دارم هم کارآمد هست؟

سرعت من بعد از یادگیری این مهارت چقدر می‌شود؟

آیا سن و سال من مناسب برای یادگیری تندخوانی هست؟

آیا تندخوانی در متون سخت و تخصصی هم کاربرد دارد؟

آیا به یادگیری زبان هم کمک می‌کند؟ 

اگر این سوالات دغدغه شماست به شما تبریک می‌گویم!!! 

 

حلقه گمشده:

 

تقریبا هیچ فردی نیست که اهل مطالعه باشد، کنکوری، مدیر، پزشک، مهندس، وکیل، مدرس، شاغل، دانشجو، دانش‌آموز، محصل و یا علاقمند به کتاب باشد و کتاب نخواند.

پس چرا همه افراد به یک میزان یاد نمی‌گیرند؟

چرا همه افرادی که کتاب می‌خوانند همه مطالب و نکات در خاطرشان نمی‌ماند و نمراتی پایین‌تر از حد انتظار خود دریافت می‌کنند؟

مطالب را در زمان مورد نیاز به یاد نمی‌آورند؟

وقتی موشکافانه بررسی می‌کنیم مشاهده می‌کنیم همه افراد، اساتید، معلمان، دانشگاه، مدرسه و ... همه و همه در وهله اول در آموزش کارشان را درست انجام می‌دهند، 

پس حلقه گم شده در این بین چیست که نتیجه دلخواه خیلی کمتر حاصل می‌شود؟ تندخوانی این حلقه گم شده را در نحوه یادگیری و مراحل یادگیری می‌داند.

 

 شاید شما هم با این مورد توی کلاس‌ها برخورد داشتید که دو دسته شاگرد اول تو کلاس‌ها داریم، یک دسته اونهایی که خیلی درس میخونن و دسته بعدی اونهایی که خیلی هم درس نمی‌خونن اما همیشه توی هر امتحانی نمرات بالایی می‌گیرند آیا می‌دونید چرا این اتفاق برای دسته دوم میفته؟ آیا می‌دانید مغز چطور یاد می‌گیرد؟ آیا می‌خواهید پروسه یادگیری برای مغز را کوتاه‌تر کنید؟ برخلاف تصور عمومی که فکر می‌کنند تندخوانی یعنی سریع خوندن و خوندن بدون فهم و درک، تندخوانی دارای پشتوانه کاملا علمی از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا است.

تند خوانی به طور رسمی از دانشگاه هاروارد در سال ۱۹۷۰ کلید زده شد. تندخوانی مهارتی برای مطالعه صحیح‌تر، سریعتر و به نوعی صحیح ترین روش مطالعه و یادگیری است.

یکی از مهمترین دغدغه‌های افراد، به ویژه دانشجوها و دانش‌آموزها، به یاد نیاوردن مطالبی که سر جلسه امتحان و آزمون به آنها نیاز دارند هست.

برخی هم به مرور مطلب هم می‌رسند، اما عده بیشتری حتی نمی‌رسند یک بار هم مرور کنند.

چطور عمل کنیم که هم سریع‌تر بخوانیم، هم سریع‌ترمرور کنیم و هم سریع‌تر به یاد بیاریم؟

کتاب‌های حجیم و پر نکته:

خواندن کتاب‌های حجیم و پر نکته، زمان و انرژی زیادی رو لازم داره برای اینکه این پروسه را کوتاه‌تر کنیم و همچنین راحت‌تر بتوانیم مطالب این کتاب‌ها رو سریع‌تر مرور هم بکنیم در تندخوانی تکنیک‌هایی برای یادداشت برداری به روش کلمات کلیدی به شما آموزش داده میشه که کار را برای شما بسیار سهل و آسان می‌کند، به گونه‌ای که یک پاراگراف، یک متن، یک بخش از یک فصل یک کتاب را تبدیل به چند کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی می‌کنید طوری که تمام اونچه رو از اون بخش مطالعه کردید و خوندید رو بتونید به راحتی به خاطر بیارید.

 

درس‌ها و کتاب‌های تخصصی و محاسباتی:

 خیلی‌ها تندخوانی را مناسب درس‌ها و کتاب‌های تخصصی نمی‌دونند در حالی که تندخوانی در واقع بیشترین کاربرد و کارایی‌ش برای درس‌ها و کتاب‌های تخصصی، جایی که محاسبات و نکات ریز و درشت زیاد هست. مطالب و متن‌هایی که پر از نوشته و جزئیات هست و هیچ بخش و نکته‌ای رو نمی‌تونیم حذف کنیم. در این شرایط نقشه ذهنی یا مایندمپ چاره ساز و راهکار اصلی است، که تندخوانی ارائه میکنه.

 تندخوانی بیشترین کمک را به مباحث تخصصی میکنه، اشکال عمده اینجاست که بسیاری از اساتید دانشگاه‌ها و معلمان و دبیران مدارس، با این مهارت‌ها هیچ آشنایی ندارند و برخی اصلا خبر هم ندارند. این که بسیاری از دانشجوها و دانش‌آموزها از کتاب و درس فراری هستند یکی از مهمترین دلایل، یاد نگرفتن و آموزش ندادن روش‌های درست مطالعه و درس خواندن هست.

 ما چیزی به اسم آدم خنگ و کودن نداریم، اینکه بچه‌ها نمرات پایان ترم و آخر سال پایینی دارند، این که اکثریت قریب به اتفاق، شب امتحانی هستند و درس و مطالعه، خیلی سخت و ثقیل هست، چون روش درست رو نمی‌دونند و چون آموزش شیوه صحیح مطالعه رو ندیدند.

آیا می‌دانید پروسه یادگیری مغز چطوره؟

چه اتفاق‌هایی باید رخ بده تا مغز مطالب رو کامل یاد بگیره؟

 دونستن مراحل یادگیری مغز، منجر به شیرینی آموزش و درنتیجه اقبال بیشتر به یادگیری هست.

تمرکز:

تمرکز یکی از بیشترین مشکلات افراد هنگام مطالعه هست برای داشتن تمرکز چه کارهایی باید انجام بدیم؟ چیکار کنیم تمرکز ما هنگام مطالعه کامل باشه؟

دچار حواس پرتی و در نتیجه اتلاف وقت نشیم؟

از مطالعه خودمون بهترین و بیشترین نتیجه را به دست بیاریم؟

تمرکز حواس و توجه و دقت کامل داشتن از اصول اولیه برای مطالعه صحیح هست، مسئله‌ای که با آموزش درست میتونیم خیلی راحت به اون دست پیدا کنیم و حتی در شرایط پر سر و صدا هم تمرکز خودمون رو حفظ کنیم و به درس و مطالعه خودمون ادامه بدیم.

 

 

تندخوانی و افزایش حوزه دید:

یکی از مهم‌ترین کارها در تندخوانی افزایش حوزه دید چشم‌ها هست.

برای افزایش حوزه دید چشم‌ها و برای تقویت عضلات چشم‌ها و تقویت آنها، تکنیک‌ها و نرم‌افزارهایی به شما ارائه خواهیم داد که با استفاده از آنها چشمان شما به بهترین حالت ممکن تقویت شده و در تندخوانی به شما کمک کنند.

 

کنکور و آزمون های جامع:

برای کنکور و آزمون‌های جامع، چطور مطالعه کنیم چطور آماده بشیم؟ کی تست بزنیم؟

شاید شما هم خیلی از افراد رو دیدید که برای کنکور، روزانه ۱۲ ساعت، ۱۵ ساعت طی یک سال زمان می‌گذارند! تا بتونن توی بهترین دانشگاه‌ها قبول بشن، در آزمون کنکور بهترین نتیجه را بگیرند و قبول بشن.

آیا روش بهتری وجود نداره؟ روشی که ما راحت‌تر درس بخونیم، راحت‌تر درک بکنیم، درک مطلب بالاتری داشته باشیم و با زمان کمتر و انرژی کمتر نتیجه خیلی بیشتری هم به دست بیاریم. تندخوانی بیشترین کمک را اتفاقاً به کنکوری‌ها میکنه، اونهایی که کتابها و درسهای پر نکته و حجیم زیادی دارند و زمان هم براشون خیلی محدود هست.

نیازمند این هستند که مدیریت زمان بهتری داشته باشند از لحاظ روحی، از لحاظ فیزیکی،  شرایط نرمال‌تری را تجربه کنند، تا آماده‌ترین حالت رو و آماده‌ترین شرایط رو برای کنکور به دست بیارن.

تندخوانی کمک می‌کنه که با صرف انرژی کمتر، با صرف زمان کمتر، موفقیت‌های بهتر و بیشتری رو کسب کنند. به همه اونهایی که آزمون‌های دیگری دارند به جز کنکور، به آنها هم کمک می کنه که بهتر درس بخوانند بدون استرس، با آرامش بیشتر درس بخوانند، موثرتر درس بخوانند و اثربخشی بیشتر و بهره‌وری یالاتری به دست بیاورند تندخوانی در واقع صحیح‌ترین و درست‌ترین روش مطالعه هستش که به ما کمک میکنه هم درست مطالعه کنیم هم صحیح‌تر یاد بگیریم هم درک مطلب بهتری داشته باشیم، و هم مطالبی که بهش نیاز داریم رو تو هر زمانی که لازم داشتیم خیلی راحت به یاد بیاریم و ازش استفاده کنیم. تندخوانی یکی از مهارت‌هایی هست که در زندگی امروزه لازم و ضروری هست، لازم است ما اون را یاد بگیریم، ضروری به اون تسلط پیدا کنیم در اون مهارت پیدا کنیم، مثل یک تندخوان حرفه‌ای بشیم وقتی یک کتاب رو گرفتیم خیلی راحت بتوانیم تا پایان کتاب ادامه بدیم و مطالبش رو هم کامل درک بکنیم.

 آنچه در دوره تندخوانی فانتوم یاد می گیریم عبارتند از:

افزایش سرعت مطالعه:

سرعت مطالعه شما، حداقل سه برابر اضافه میشه. به همین میزان، میزان درک مطلب شما هم می‌بایستی که اضافه بشه، همچنین سرعت یادآوری‌تون هم بالاتر میاد.

در یک پژوهش دانشمندان محاسبه کرده‌اند که یک فرد از کلاس اول ابتدایی تا پایان دوره لیسانس، زمانی‌که فرد بدون یادگیری روش‌های تندخوانی، مطالعه می‌کند زمانی نزدیک به◦◦◦۲۲ ساعت صرف مطالعه می‌کند، کافیست در تندخوانی فقط سرعت مطالعه شما دو برابر شود، یعنی بیش از ◦◦◦۱۱ ساعت صرفه جویی و اگر سرعت مطالعه سه برابر شود یعنی بیش از ◦◦◦۱۴ ساعت صرفه‌جویی در زمان شما رخ می‌دهد.

 

حافظه و تمرکز حواس:

حافظه چطور عمل می‌کند؟ چطور مطالب در حافظه باقی می‌ماند؟ چرا برخی مطالب در حافظه باقی نمی‌ماند؟ چیکار کنیم آنچه یاد می‌گیریم به طور کامل در حافظه ما باقی بماند و هر جایی لازم بود به آن مطالب دسترسی داشته باشیم و حافظه خیلی بهتری رو تجربه کنیم.

تمرکز حواس‌مون چطور افزایش پیدا ‌کند؟

تکنیک‌ها و آموزش‌هایی برای این که حافظه بهتری داشته باشید و تمرکز حواس‌تان بیشتر افزایش پیدا کند، به شما آموزش خواهیم داد.

 

تقویت نیمکره‌های راست و چپ:

 نیمکره‌های راست و چپ شما تقویت میشه، به ویژه نیمکره راست که جایی هستش که حافظه بلند مدت ما در آنجا قرار داره. حافظه تصویری و خلاقیت شما بارور شده و رشد می‌کند. بر طبق تحقیقات پروفسور اسپری، متخصص مغز آمریکایی و برنده جایزه نوبل، جایگاه خلاقیت در نیمکره راست مغز قرار دارد.

تکنیک‌ها و تمرین‌های فراوان برای افزایش توانمندی نیمکره راست و درعین حال برای تقویت نیمکره چپ یاد می‌گیرید.

 

کلمات کلیدی:

در متن‌ها و مطالبی که میخونیم همه متن و تمام مطلب از اهمیت یکسانی برخوردار نیستند. بلکه بخش‌هایی هستند که از اهمیت و ارزش بیشتری برخوردار هستند. به آنها بخش‌های اصلی و کلیدی آن متن، بخش یا پاراگراف می‌گوییم. کلمات کلیدی یا عبارت‌های کلیدی رو میتونیم خیلی راحت پیدا بکنیم. به شما یاد می دهیم که چطور کلمات کلیدی رو از دل متن‌ها و مطالب در فصل‌هایی که می‌خونید به دست بیارید.

چطور سوال گذاری انجام بدید، در مطالبی که می‌خونید چه سوالاتی بپرسید تا خیلی راحت کلمات کلیدی رو پیدا کنید، به ویژه در مطالب تخصصی و سخت.

 

نقشه‌ذهنی:

نقشه‌ذهنی مهمترین روش برای مطالب پیچیده و تخصصی هست تا به راحتی این متون سخت رو درک کنیم و هر زمانی به آنها نیاز داشتیم به راحتی به خاطر بیاوریم.

آنچه مطالعه می‌کنید به ویژه مطالب سخت و تخصصی رو به نقشه ذهنی تبدیل بکنید. در نقشه‌ذهنی به شما آموزش می‌دهیم که چطور نقشه ذهنی طراحی بکنید و از آن چطور استفاده بکنید. نظم، ارتباطات، شیوه صحیح طراحی، استفاده از نماد و شکل و ... را در نقشه‌ذهنی خواهید آموخت.

 

 

سیستم مطالعه بدون فراموشی:

سیستم مطالعه بدون فراموشی رو به شما آموزش خواهم داد در این سیستم یاد می‌گیرید که چطور مطالعه کنید چطوری یاد بگیرید که برای همیشه در ذهنتون، در خاطرتون باقی بمونه و هیچ وقت فراموش نکنید.

سیستم مطالعه بدون فراموشی اصلی‌ترین بخش تندخوانی هست که دانشگاه هاروارد آن را ابداع کرده است. به گفته پروفسور رابینسون، طراح این روش، هر فرد اگر با این شیوه مطالب را یاد بگیرد حتی اگر بعضی از مراحل این روش را انجام ندهد باز هم مطالعه‌ای مؤثرتر و مفیدتر را تجربه می‌کند.

با یادگیری مهارت تندخوانی مطالعه لذت‌بخش‌تر، موثرتر و با صرف زمان و انرژی کمتری را تجربه خواهید کرد.

با ثبت نام و حضور در این دوره و آموزش‌های این دوره، به همراه انجام تمریناتی که در طول دوره به شما خواهم داد و با اجرای کامل و دقیق آنها، به مهارت تندخوانی مسلط خواهید شد.

 

چه فردی تندخوان حرفه‌ای می‌شود؟

این یک سوالی مهم هست که باید بپرسیم. شخصی تبدیل به یک تندخوان تام و تمام می‌شود که متعهد باشد تمرین‌ها و آموزش‌ها را مو به مو، به طور منظم و دقیق، متعهدانه انجام دهد. شما هم فقط در صورتی که متعهد به خودتان، متعهد به پیشرفت و موفقیت خودتان هستید در این صورت، من هم به شما قول می‌دهم که تمام هم و غم خودم را یرای یادگیری شما صرف کنم تا به یک تندخوان حرفه‌ای تبدیل بشوید.

شرط موفقیت تنها یک کلمه است اینکه متعهد باشید و مسئولانه نسبت به آنچه در این دوره یاد می‌گیرید پیگیری، تمرین و اجرا کنید طوریکه به مهارت شما تبدیل شود.

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب کنکوری‌ها، مدیران، پزشکان، مهندسان، وکلا، مدرسان، شاغلان، دانشجویان، دانش‌آموزان، محصلان، افرادخانه‌دار و همه علاقمندان به کتاب و یادگیری است. افرادی که به دنبال ارتقاء سطح علمی، تحصیلی، ارتباطی، شغلی و مالی هستند، همه آنهایی که علاقمند به کتاب، مطالعه و آموزش هستند مناسب و اثربخش است.

در طی دوره شما یاد می‌گیرید کاملا علمی و روش‌مند کتاب بخوانید و به تمام مطالب و آنچه در هر کتاب گفته شده مسلط شوید.

تندخوانی یک مسیر برای رسیدن از وضع معمولی به وضعیت مطلوب و عالی در مطالعه و یادگیری هست.

توضیحات دوره آنلاین:

دوره مجازی تندخوانی و تقویت حافظه در هشت جلسه دو ساعتی به صورت آنلاین و مجازی برگزار می‌شود.

در این محیط امکان مشاهده مدرس، پاورپوینت جلسه و نظرات سایر کاربران را دارید.

همچنین سوالات و نظرات خودتان را نیز می‌توانید در لحظه (آنلاین)  بپرسید.

بعد هر جلسه، به فیلم و فایل صوتی کلاس، دسترسی خواهید داشت.

 برای مشاوره حرف M را به  شماره  ۰۹۳۶۶۰۷۰۶۲۹  ارسال نمایید.

 

ثبت نام زود هنگام تا ◦۱ تیر ماه شامل تخفیف ◦◦۳ هزار تومانی است.

بعد از ثبت‌نام قطعی، کتاب تمرین به آدرس پستی شما ارسال می‌شود.

لطفا آدرس پستی (به همراه کدپستی ) خودتان را نیز بعد از ثبت‌نام قطعی به شماره ۰۹۳۶۶۰۷۰۶۲۹ ارسال نمایید تا کتاب تمرین دوره برایتان ارسال شود.

به همراه پشتیبانی سه ماهه از ابتدای شروع دوره.

 

 

پشتیبانی دوره:

در این دوره به مدت سه ماه از شروع دوره به صورت تلفنی و مجازی با شما در ارتباط خواهم بود و پشتیبانی خواهید شد.

عملکرد شما به صورت روزانه و هفتگی بررسی و امتیاز دهی می‌شود تا در پایان به یک تندخوان حرفه‌ای تبدیل شوید. 

 

ثبت نام زود هنگام تا ◦۱ تیر ماه شامل تخفیف ◦◦۳ هزار تومانی است.

 

ضمانت دوره:

در صورت عدم رضایت از دوره در پایان جلسه هفتم، کتاب دوره را برای ما ارسال کنید و بعد از دریافت کتاب، عین مبلغ شما، به حسابتان عودت می‌شود.

 

سخنرانان

محمدمهدی طاری
محمدمهدی طاری
مدرس تندخوانی فانتوم

مدرس تندخوانی فانتوم

برگزارکنندگان

محمدمهدی طاری
محمدمهدی طاری
مدرس تندخوانی فانتوم

زمان‌بندی

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
عنوانشروعپایان
جلسه اولسه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه دومسه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه سومسه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه چهارمسه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه پنجمسه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه ششمسه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه هفتمسه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ساعت: ۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
جلسه هشتمسه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ ساعت: ۱۸:۰۰سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ ساعت: ۲۰:۰۰

سوالات متداول

وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
گوشی همراه یا لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی، اینترنت، کتاب ساده داستانی، مداد، دفتر یادداشت
تندخوانی چه کمکی به کنکوری‌ها می‌کند؟
مهمترین دغدغه کنکوری‌ها مدیریت زمان در هنگام آزمون و قبل از آن هنگام مطالعه برای آزمون است. با یادگیری تندخوانی، سرعت مطالعه، سرعت درک مطلب، سرعت یادآوری بیشتر شده و در نتیجه مدیریت زمان و بهره‌وری بیشتری خواهند داشت به ویژه که در هنگام آزمون زمان کم نمی‌آورند.
آیا تندخوانی برای کتاب‌های الکترونیکی PDF هم استفاده می‌شود؟
تندخوانی برای کتاب‌های کاغذی و الکترونیکی PDF هر دو کاربرد دارد. برای هر کدام تکنیک‌های کاربردی به شما آموزش داده می‌شود.
تندخوانی برای زبان انگلیسی هم کاربری دارد؟
بله، شما کافیست در تندخوانی به مهارت برسید دیگر تفاوتی ندارد در چه زبان و چه رشته‌ای از آن استفاده می‌کنید.
تندخوانی در درس‌ها و کتاب‌های تخصصی کاربرد دارد یا صرفا مخصوص کتاب‌های عمومی است؟
تندخوانی شامل دو بخش است که بخش اول صرفا برای کتاب‌های عمومی است اما در قسمت دوم که تقریبا مهم‌تر هم هست برای درس‌ها و کتاب‌های تخصصی استفاده می‌شود.
آیا با افزایش سرعت مطالعه مطالب فراموشمان نمی‌شود؟
در تندخوانی صرفا افزایش سرعت مطالعه مورد نظر ما نیست، بلکه افزایش سرعت مطالعه به همراه افزایش سرعت درک و افزایش سرعت یادآوری مورد نظر است. به علاوه که چگونگی فراموشی و علل آن بررسی می‌شود و شما با استفاده از تکنیک‌ها به گونه‌ای مطالعه می‌کنید که مطالب وارد حافظه بلند مدت شما بشود و این به معنی رفع فراموشی است.
تندخوانی چه کمکی به خلاقیت ما می‌کند؟
با یادگیری تکنیک‌های تندخوانی، شما بخش خلاق مغزتان نیز فعال می‌شود. این مورد باعث شکوفایی خلاقیت در شما خواهد شد.
برای شرکت در دوره نرم افزار خاصی نیاز است؟
خیر نیاز به هیچ نرم افزار خاصی نیاز نیست. با همان مرورگر اینترنتی خود (پیشنهاد ما گوگل کروم) می توانید واردمحیط اجرای دوره شوید.

برگزار‌کننده

آواتار

محمدمهدی طاری

دوره جدید تندخوانی و تقویت حافظه پیشرفته فانتوم به نام خدا چه اتفاقی می‌افتاد اگر می‌توانستید هر چیزی را تا ۳ برابر سریع‌تر بخوانید؟ ایمیل‌ها، کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مطالب امتحانی و تخصصی، به طور کلی هر آنچه را مطالعه می‌کنید. معمولا میزان مطالعه ما را

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۰
  • شروع: سه‌شنبه ۱۰ تیر ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۸ مرداد ساعت ۲۰:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است