ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت خرید بسته ی آموزشی
با تهیه این بلیت ، ما ضمن ارسال جزوه -فیلم و مطالب آموزشی وکمک آموزشی مربوطه که به بر روی یک فلش ارسال خواهد شد ، امکان حضور شما در آزمون غیر حضوری برای دریافت گواهینامه این دوره (به شرط کسب امتیاز لازم )را فراهم خواهیم آورد .
-
۵۹۹,۰۰۰ تومان

مقدمه

در سال ۱۸۵۹ اولین شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای A & P در آمریکا افتتاح شد. بیست سال پس از آن یعنی در سال ۱۸۷۹ میلادی اولین فروشگاه عرضه اقلام متنوع در نیویورک گشایش یافت. پس از آن ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در آمریکا به سرعت رو به افزایش نهاد و تا سال ۱۹۲۹ قریب به ۲۲ درصد از کل خرده‌فروشی در کشور آمریکا توسط این فروشگاه‌ها انجام می‌شد.

دلیل اصلی اقبال فروشگاه‌های زنجیره‌ای تنوع زیاد کالا و خدمات قابل ارائه نبود بلکه قیمت‌های نسبتاٌ پائین کالاها در این فروشگاه‌ها موجب استقبال مصرف‌کنندگان از خرید در این فروشگاه‌ها شده بود. از عوامل دیگری که موجب موفقیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شدند امکان گردش خریداران در سطح فروشگاه و خرید کالاها با تنوع انتخاب بالا و البته عدم تمایز بین خریداران بود این امر استقبال اقشار و طبقات متوسط و پایین جامعه را به دنبال داشت.

اما از اواسط قرن بیستم برای اولین بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای مبادرت به ایجاد سوپرمارکت‌های امروزی کردند. طبق آمار در سال ۱۹۹۷ بیش از ۶۰ درصد خرده‌فروشی در آمریکا به وسیله فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام می‌پذیرفت. پدیده جهانی شدن، فروشگاه‌های زنجیره‌ای را نیز به تحرک واداشت تا جایی‌که امروزه فروشگاه‌های معروفی مانند Carrefour, Wal-Mart, Aldi, Tesco به ترتیب از کشورهای انگلستان، آلمان، آمریکا و فرانسه که در بسیاری از کشورها به چشم می‌خورند حاصل همان تحول هستند.

در دهه ۷۰ راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایران با الهام از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح جهان که در آن زمان سهم قابل توجهی از کل خرده‌فروشی کشورهای توسعه یافته را به خود اختصاص داده بود، در دستور کار دولت و برخی از نهادهای عمومی غیردولتی از جمله شهرداری قرار گرفت. با توجه به مزایای راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نقش مهمی که این فروشگاه‌ها می‌تواند در اصلاح نظام توزیع کشور به عهده داشته باشد، موج جدیدی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور شروع به فعالیت کردند .

با وجود گذشت بیش از ۵۰ سال به نظر می‌رسد فروشگاه‌های زنجیره‌ای یا به طور کلی صنعت خرده‌فروشی در ایران دست به گریبان مشکلاتی است که مانع پیشرفت خدمات توزیعی نوین شده است. راه‌اندازی یک مجموعه فروشگاه زنجیره‌ای، بسیار سرمایه‌بر بوده و به زیرساخت‌های زیادی نیاز دارد، اما در عین حال از یک سو اشتغال‌زا و از سوی دیگر موجب تضمین فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی می‌شود. علاوه بر آنکه نیازهای مردم را نیز بهتر پوشش می‌دهد.

در مجموع با وجود توسعه نسبتا زیاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در بازار خرده‌فروشی ایران، این فروشگاه‌ها هنوز تا رسیدن به جایگاهی که منبع اصلی خرده‌فروشی محصولات مصرفی در کشور به شمار رود، راه زیادی را در پیش دارند. با این حال تجربه ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای جدید به کشور نشان از آن دارد که در صورت تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر دراین حوزه می توان از این مدل های نوین و خلاقانه ی کسب وکار بیشترین و بهترین استفاده را برد . 

 

 

هدف از برگزاری این دوره

با این هدف دانشگاه گلرنگ با همکاری حامیان خود در پی آن است تا با توجه به توسعه ی الگوی فروشگاه های زنجیره ای در ایران ، برای اولین بار در کشور امکان و شرایط آموزش مجازی وغیر حضوری برای اموزش نیروی انسانی شاغل در فروشگاه های زنجیره ای را دربستر فضای مجازی واز طریق وبینار فراهم آورده و از این طریق به اتکای تجربه ی غنی موجود در گروه صنعتی گلرنگ یعنی راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای موفق و پیشرو شامل :

-         فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش 

-         فروشگاه های زنجیره های سورنا 

-         فروشگاه های زنجیره ای هایپر فامیلی 

-         فروشگاه های زنجیره ای ناب کوروش 

این تجربه غنی و پر ثمر را به جوانان کشور آموزش داده و آنها را دراین زمینه توانمند نموده و امکان فراگیری مهارت مدیریت وراهبری فروشگاه های زنجیره ای وتجربه کار دراین فروشگاه ها را به جوانان کشور منتقل نماید .

ما در پی آن هستیم تا از این طریق ، امکان آموزش و تربیت نیروهای خلاق وجوان درحوزه ی مدیریت و راهبری فروشگاه های زنجیره ای را به این حوزه ی کسب وکار معرفی نماییم .

نحوه ی برگزاری این دوره

با توجه به شیوع بیماری کرونا ، دانشگاه گلرنگ در پی آن است تا این دوره به صورت مجازی و ازراه دور انجام شود به همین خاطر شما می توانید به دو صورت دراین دوره شرکت نمایید :

1- شرکت مستقیم در دوره مجازی از طریق خرید بلیت مربوطه 

دراین حالت شما با خرید بلیت مربوطه ، به طور مستقیم واز سراسر دنیا می توانید در این دوره ی آموزشی مجازی شرکت نموده  و طبق برنامه تحت آموزش اساتید دوره قرار بگیرید . براین اساس ما ضمن ارسال مطالب آموزشی از طریق ایمیل برای شما ، به طور مرتب امکان حضور شما در دوره ی آموزشی را فراهم آورده و در پایان دوره نیز در آزمون آن شرکت که در صورت کسب حداقل امتیاز ، گواهینامه ی مربوطه را اخذ خواهید نمود. 

2- خرید بلیت مطالب آموزش از راه دور و شرکت مستقیم در آزمون مربوطه 

دراین حالت ، مطالب آموزشی دوره از طریق ایمیل  برای افراد شرکت کننده ارسال می شود و در هرماه به طور مرتب آزمون مربوط به این دوره از افراد اخذ ودرصورت کسب حداقل امتیاز مربوطه ، گواهینامه آن برای افراد صادر می شود . 

در ضمن ، دراین حالت پیش بینی برگزاری حداقل 5 جلسه ی آموزشی وبیناری برای پاسخ به ابهامات و رفع اشکال افراد شرکت کننده شده است . 

سرفصل های دوره مجازی

سرفصل های  دوره  مجازی عبارتنداز : 

1- مشتری مداری - به مدت 2 ساعت 

2- اصول سرپرستی - به مدت 2 ساعت 

3- مدیریت راهبری فروشگاهی - به مدت 2 ساعت 

4- طراحی چیدمان فروشگاهی - به مدت 2 ساعت 

5- آزمون - به مدت 2 ساعت 

 

محتوی بسته ی آموزشی

این بسته ی آموزشی شامل اقلام زیر می باشد که با خرید آن موارد زیر برای شما ارسال می گردد : 

1- فیلم های آموزشی با عناوین زیر شامل : 

- مشتری مداری 

- اصول سرپرستی 

- مدیریت راهبری فروشگاهی 

- طراحی و چیدمان فروشگاهی 

2- مجموعه کتاب های صوتی 

- شامل بیش از 20 عنوان کتاب صوتی 3 دقیقه ای در مورد موضوعات مربوطه 

3- فایل PDF کتاب "هنر فروش وراه های حفظ آن در ایران  "

4- مجموعه 6 برگی پوستر فروشندگان

5- جزوه آموزشی سرفصل های دوره 

 

 

 

برگزارکنندگان

#دانشگاه_گلرنگ
#دانشگاه_گلرنگ
#دانشگاه_گلرنگ
#دانشگاه_گلرنگ
#مدرسه_کسب_و_کار_گلرنگ
#مدرسه_کسب_و_کار_گلرنگ
#کالج_فروش_گلرنگ
#کالج_فروش_گلرنگ
#دانشگاه_علمی_کاربردی_گلرنگ
#دانشگاه_علمی_کاربردی_گلرنگ
#جایزه_ملی_فروشندگان_ایران
#جایزه_ملی_فروشندگان_ایران

معرفی اساتید دوره

خانم پریسا اسمعیلی افشار
خانم پریسا اسمعیلی افشار
استاد دانشگاه واستاد درس مشتری مداری

-مدرس دوره های آموزشی فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش

-مدیر اجرائی اتحادیه مصنوعات سیمانی

-مدرس دروس اصول سرپرستی ،نرم افزار ERP،AX ،اصول سرپرستی پیشرفته برای سوپروایزرها،رفتار سازمانی ،مشتری مداری، در دانشگاهها و موسسات

 خانم محمودآبادی
خانم محمودآبادی
استاد دانشگاه و مشاور فروش و بازاریابی
آقای دکتر وحید نثایی
آقای دکتر وحید نثایی
استاد و مشاور و مولف دوره های بازاریابی،فروش،طراحی و چیدمان فروشگاهی و ....

-کارشناس رادیویی مجموعه مباحث بازاریابی

-استاد دانشگاه و سخنران دوره های بازاریابی،فروش و چیدمان

-نویسنده نخستین کتاب در حوزه اصول طراحی و چیدمان فروشگاهی در کشور

-نویسنده مجموعه کتابهای مدیریتی،بازاریابی و فروش

-مدرس،مشاور و مجری فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و خرده فروشی در کشور

حامیان برنامه

معرفی دوره مدیریت راهبری فروشگاههای زنجیره ای

ویدیو از آپارات

مدیریت راهبردی فروشگاهی با استاد محمودآبادی

ویدیو از آپارات

مدیریت راهبردی فروشگاهی چیست و چرا باید آن را آموخت؟

برگزار‌کننده

آواتار

کالج فروش دانشگاه گلرنگ

واحد تجاری سازی دانشگاه گلرنگ ماموریت تجاری سازی کسب وکارهای استارت آپی ودانش بنیان را به عهده دارد . 

رویداد های برگزارشده۲۵
رویداد های فعال۱۲

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

  • آنلاین
  • رایگان
  • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

  • آنلاین
  • ۵,۰۰۰ تومان
  • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار روانشناسی فروش؛ چطور درآمد ماهانم رو بیش از 3 برابر کنم؟ رسیدن به درآمد 10 رقمی از فروش

  • آنلاین
  • رایگان
  • گروه آموزشی دیدیاد .