دوره مراقبت پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام

شروع رویداد
دوشنبه ۵ مهر ۹۵ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۲۰:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره مراقبت پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۰۹۴۹۲۶ ۲۲۰۶۱۷۵۵ ۲۲۳۶۹۱۴۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

این دوره که شامل 60 ساعت آموزش حضوری و عملی می باشد، اساتید دوره، دانش پذیران در ابتدا با نحوه مشاوره صحیح با مراجعه کننده، چگونگی تهیه چک لیست از درخواست ها و مشکلات پوستی و تکمیل اطلاعات پزشکی فرد آشنا می کنند و سپس آناتومی و انواع پوست را توضیح داده و روش های مناسب برای هر نوع پوست را به دانش پذیران می آموزند. همچنین در این دوره مباحث مربوط به انواع مو، تقویت مو و همچنین رفع چاقی های موضعی و غیر موضعی با دستگاه آموزش داده می شود .

آشنایی با کلیه مراحل کار مراقبت پوست و مو در کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها از قبیل استریل کردن وسایل قبل از شروع کار، مشاوره با مراجعه کننده و مشتری، آنالیز پوست، آماده سازی پوست مشتری، لایه برداری پوست، رفع خطوط سطحی و عمقی پوست، ترمیم مو، رفع موهای زائد، رفع زائده های پوستی، رفع چاقی موضعی و غیرموضعی از سرفصلهایی هستند که در این دوره آموزش داده می شود.

دانشپذیران پس از طی این دوره ضمن اینکه قادر به مراقبت از پوست و موی خود و افراد خانواده و نزدیکان خود هستند، با شرکت در امتحان سازمان فنی و حرفه ای کشور و گرفتن مدرک این سازمان قادر خواهند بود در کلینیکهای زیبایی، آرایشگاه ها و یا مطب متخصصین پوست بعنوان دستیار مشغول به کار شوند.

آدرس:تهران سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان دوم(شهید عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش کوچه باغستان، مجتمع فنی تهران