دوره مراقبت پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام

شروع رویداد
دوشنبه ۵ مهر ۹۵ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۲۰:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره مراقبت پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۰۹۴۹۲۶ ۲۲۰۶۱۷۵۵ ۲۲۳۶۹۱۴۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

این دوره که شامل 60 ساعت آموزش حضوری و عملی می باشد، اساتید دوره، دانش پذیران در ابتدا با نحوه مشاوره صحیح با مراجعه کننده، چگونگی تهیه چک لیست از درخواست ها و مشکلات پوستی و تکمیل اطلاعات پزشکی فرد آشنا می کنند و سپس آناتومی و انواع پوست را توضیح داده و روش های مناسب برای هر نوع پوست را به دانش پذیران می آموزند. همچنین در این دوره مباحث مربوط به انواع مو، تقویت مو و همچنین رفع چاقی های موضعی و غیر موضعی با دستگاه آموزش داده می شود .

آشنایی با کلیه مراحل کار مراقبت پوست و مو در کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها از قبیل استریل کردن وسایل قبل از شروع کار، مشاوره با مراجعه کننده و مشتری، آنالیز پوست، آماده سازی پوست مشتری، لایه برداری پوست، رفع خطوط سطحی و عمقی پوست، ترمیم مو، رفع موهای زائد، رفع زائده های پوستی، رفع چاقی موضعی و غیرموضعی از سرفصلهایی هستند که در این دوره آموزش داده می شود.

دانشپذیران پس از طی این دوره ضمن اینکه قادر به مراقبت از پوست و موی خود و افراد خانواده و نزدیکان خود هستند، با شرکت در امتحان سازمان فنی و حرفه ای کشور و گرفتن مدرک این سازمان قادر خواهند بود در کلینیکهای زیبایی، آرایشگاه ها و یا مطب متخصصین پوست بعنوان دستیار مشغول به کار شوند.

آدرس:تهران سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان دوم(شهید عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش کوچه باغستان، مجتمع فنی تهران

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.