کاور
پنج‌شنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۷:۰۰

دوره معامله گری ؛ فنون و ظرایف

  • رایگان
  • تهران
  • مالی
تهیه بلیت برای این رویداد از روز سه‌شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۰۸:۰۰ تا روز جمعه ۷ شهریور ساعت ۲۰:۰۰ امکان‌پذیر است.

توضیحات


در بازار سرمایه برگزاری کلاس آموزشی برای تربیت معامله گر بی معنی است!!!

پس در بازار سرمایه فقط کارگاه آموزشی برای آموزش مهارت های لازم برای معاملات سود ساز می توان برگزار کرد.......... 

و آیا می توان مهارت را در پای وایت بورد درس داد؟؟؟؟؟

نیاز امروز بازار سرمایه ایران، علاوه بر جذب سرمایه های سرگردان، جذب نیروهای متخصص و همچنین سرمایه گذارانی آشنا با مفاهیم و ساختار بازار سرمایه می باشد.
با توجه به ظرفیت های بالقوه بازار بورس ایران، توسعه فضای سرمایه گذاری با ایجاد بستر های لازم برای تربیت سرمایه گذاران و فعالان آشنا به مفاهیم عملیاتی بازار سرمایه در کنار آموزش های آکادمیک در این بخش ، یکی از دغدغه های اصلی متولیان این بازار باید باشد.
در همین راستا دپارتمان آموزش بورس استیج نگاره با نام بورس استیج فعالیت خود را در زمینه پرورش نیرو های آموزش دیده، درکنار نیاز سنجی اقشار مختلف ، برای حضور فعال در بازار سرمایه با استعانت از پروردگار و استفاده از اساتید مجرب در این زمینه آغاز نموده است.
تجربه بالغ بر 16 سال حضور فعال و مستمر مدیریت بورس استیج در بازار سرمایه و استفاده از ابزار های تحلیلی علی الخصوص ابزارهای تکنیکی نشان از آن دارد که تکیه به آموزش های تئوری صرف، بدون آشنایی تنگاتنگ با  فضای واقعی بازار سرمایه، سبب ایجاد تصمیمات غیر حرفه ای و هیجانی عمل کردن افراد و در نتیجه عدم سود آوری برای سرمایه گذاران و به تبع آن خروج سرمایه و کاهش ارزش معاملات، عملا از مقبولیت کل بازرا خواهد کاست.
بر گزاری کلاس های متعدد تئوری در حوزه ی بازار سرمایه تا کنون نتوانسته خلاء موجود را عملا پوشش دهد که می تواند علل بسیاری را برای این اتفاق مد نظرر قرار داد که از آن جمله می توان به استفاده از نیرو های تئوری و دانشگاهی در این حوزه اشاره نمود.
 یا یک سئوال مهم دیگر: مگر نه این است که آموزش های بازار سرمایه باید منجر به انجام معاملات منطقی و سود ساز برای مهارت آموزان این عرصه گردد؟
پس چرا ما هیچ کارگاهی در تایم های انجام معاملات برگزار نمی کنیم؟
 از این رو بورس استیج به فکر آموزش و پرورش افراد در محیطی عملی و کاربردی می باشد و به منظور تحقق این مهم، برگزاری جلسات کارگاهی و  هم اندیشی و معامله در فضای آموزشگاه با حضور مدیریت و سایر کارشناسان و فعّالین بازار، به منظور همفکری و استفاده همزمان از آموخته های کارگاهی و به کارگیری آن به صورت عملی اجرا خواهد شد که این امر خود سبب تقویت روحیه کار گروهی خواهد شد.
امید است تا با افزایش دانش تخصصی و حرفه ای سرمایه گذاران و واحدهای سرمایه گذاری ، در جهت شکوفایی اقتصاد کشور و بدنبال آن سود آوری سرمایه گذاران گامی نو برداشته شود.

برگزارکنندگان

بورس استیج
بورس استیج

آدرس

تهران تهران-فلکه اول شهران- ضلع شمال شرقی- جنب بانک توسعه و تعاون- پلاک 111- طبقه 2

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

بورس استیج

آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری جهانی معرفی بازارهای بورس کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه معرفی بازار اوراق قرضه  معرفی بازار کالای لندن و شیکاگو سرمایه گذاری در بازارهای نوظهور معرفی بازار مشتقه در سراسر جهان   شناخت سطح ریسک پذیری و بازده سرمایه

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۲۰:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است