رویداد به پایان رسیده است!
دوره مهارتهای ارتباطی و فن بیان در تاریخ جمعه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۱۱ بهمن

دوره کوچینگ

  • از ۹۰,۰۰۰ تومان
آواتارشرکت توسعه تعالی فرتاک
سه‌شنبه ۷ بهمن

آموزش جنگو ویژه ورود به بازار کار

  • ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارRastava Academy
یک‌شنبه ۱۲ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
جمعه ۱۰ آبان ساعت ۰۹:۰۰

دوره مهارتهای ارتباطی و فن بیان

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مدرس

پروین جلیلوند
پروین جلیلوند
مدرس فن بیان و مهارتهای ارتباطی

نویسنده کتاب گوی بیان

دارای مدالیون میکروفن طلایی اخلاق از جشنواره سعدی

دارای دیپلم افتخار بیست مجری برتر صحنه کشور

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی

عضو باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

توضیحات


به شما فرهیخته گرامی تبریک می‌گویم که جزء درصد بسیار اندکی از جامعه هستید که برای یادگیری و آموزش خود ارزش قائل هستید و آن را سرمایه‌گذاری بلندمدت می‌دانید. افراد بسیاری هستند که آخرین آموزش‌هایی که دیده‌اند مربوط به دوران تحصیل آنها می‌شود و تصور می‌کنند برای آموختن مطالب دیگر دیر شده است. اگر ساختار و عملکرد مغز را بهتر بشناسیم، متوجه می‌شویم برای آموختن هیچ گاه دیر نیست و فقط کافی است اندکی تلاش خود را بیشتر کنیم.

در جدیدترین تعریف سواد یونسکو آمده است شخصی با سواد تلقی می‌شود که با استفاده از خوانده‌‌ها و آموخته‌هایش بتواند در زندگی و رفتار خود تغییر ایجاد کند. شاید این تعریف یونسکو یادآور کلام گهربار امام علی (ع) باشد که فرموده‌اند: شما به عمل کردن به آنچه می‌دانید بیشتر نیاز دارید تا آموختن مطالب جدید.

به نظر می‌رسد بسیاری از ما، اطلاعات مورد نیاز را داریم اما تاثیری در زندگی عملی ما ندارند. چرا؟ به طور مثال، چرا بیشتر افراد با علم به این که رانندگی خطرناک می‌تواند موجب مرگ شود، اما باز هم به قوانین راهنمایی و رانندگی عمل ‌‌‌‌‌نمی‌‌کنند؟

بسیاری از ما هنوز ‌‌‌‌‌نمی‌‌دانیم در مواقع خشم چگونه کنترل اوضاع را به دست بگیریم؟ چگونه با داشتن سواد رسانه‌ای هر مطلبی را که به دستمان می‌رسد باور نکنیم؟ چگونه فرزندانی تربیت کنیم که بتوانند در مقابل خواسته‌های غیرمنطقی دیگران نه بگویند؟ با اینکه اطلاعات بسیاری داریم اما هنوز نتوانسته‌ایم آن را در زندگی خود به کار گیریم.

در این دوره آموزشی قصد داریم در مورد اولین مهارتی که برای برقراری ارتباطات با دیگران به آن نیاز داریم، یعنی توانایی خوب صحبت کردن یا همان فن بیان صحبت کنیم.

اگر قصد دارید در حیطه کاری خود موفق تر باشید، از پایان نامه خود به خوبی دفاع کنید، در جلسات کاری بدرخشید، در جلسات انجمن اولیا و مربیان حرفی برای گفتن داشته باشید، بدون شک باید مهارتهای ارتباطی و سخن گفتن در جمع را بدانید و تمرین کنید.

قطعا یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کار و اجتماع، داشتن مهارت فن بیان و ارتباطات موثر است. ارائه ایده‌هایی که در ذهن داریم و گزارش فعالیت‌هایی که انجام داده‌ایم، همگی در سایه داشتن فن بیان مناسب، سریعتر و بهتر به نتیجه می‌رسند و چه بسا باعث ارتقای رتبه شغلی شما می‌شوند. مطمئن باشید اگر در یک جلسه ارائه خوبی داشته باشید، نگاه دیگران به شما متفاوت خواهد بود و من تضمین می‌کنم اگر نکات به ظاهر ساده ولی بسیار مهم و کاربردی این دوره آموزشی را به کار ببندید، قطعا به نتایج شگرفی خواهید رسید.

در این دوره آموزشی طی 20 ساعت آموزش به صورت تئوری و عملی با اصلی ترین نیازها برای سخن گفتن موثر آشنا می شویم.

آنچه می آموزید:

کنترل استرس صحبت در جمع

پرورش صدا

مهارتهای کلامی

زبان بدن

سخن گفتن بداهه

 

تعداد شرکت کنندگان حدود 10 نفر خواهد بود تا فرصت کافی برای انجام تمرینهای عملی در هر جلسه فراهم باشد.

 

 

 

 

آدرس

تهران میدان ونک، نبش گاندی بیستم، پلاک 11

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

پروین جلیلوند

اگر موقع صحبت در جمع دچار تپش قلب می شوید، دهانتان خشک می شود، صدایتان می لرزد، حرف هایتان را فراموش می کنید، این کارگاه را از دست ندهید!   اگر قصد دفاع از پایان نامه دارید، جلسه مهمی در پیش دارید، قرار است گزارشی ارائه دهید، این کارگاه را از دست نده

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰