دوره مهارتی کسب و کار الکترونیک

شروع رویداد
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره مهارتی کسب و کار الکترونیک
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۸۵۱۷۸۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

معرفی دوره مهارت های کسب و کار الکترونیک

مقدمه: با گسترش روز افزون کاربرد اینترنت در تجارت جهانی و گسترش وب سایت های فروش اینترنتی، امروزه مزایای تجارت الکترونیکی بر کسی پوشیده نیست. در حال حاضر در ایران فروشگاه های اینترنتی موفق بسیاری در حال فعالیت هستند و بسیاری از مدیران شاغل در حوزه خدمات و فروش علاقمند به داشتن وب سایت های فروش مستقیم محصولات و خدمات هستند.

هدف از برگزاری این دوره مهارتی:

هدف از برگزاری دوره مهارتی کسب و کار الکترونیک ایجاد مهارت های لازم برای راه اندازی کسب و کار بر پایه اینترنت و شبکه های ارتباطی است. در این دوره شما با مفاهیم کسب و کار الکترونیک آشنا میشوید، سپس با امکانات این حوزه برای ایجاد کسب و کار و کسب درآمد آشنا میشوید. در ادامه شیوه طراحی و اجرای وب سایت های استاتیک را می آموزید و در ادامه یاد میگیرید که چطور وب سایت داینامیک ( دارای دیتابیس) مورد نظر خود را آماده کنید. یکی از مهمترین بخش های این دوره فراگیری شیوه طراحی وب سایت های فروش محصولات و خدمات (دارای درگاه پرداخت الکترونیک بانکی) میباشد. سپس می آموزید چطور برای کسب و کار اینترنتی خود اپلیکیشن های آندرویدی و iOS مورد نظرتان را طراحی کنید و در جلسات پایانی نحوه طراحی بوم کسب و کار الکترونیک و مدیریت آن را فرا خواهید گرفت و با قوانین جاری در کشور برای کسب و کار الکترونیک آشنا میشوید.

سرفصل های دوره آموزشی:

- آشنایی با انواع کسب و کارهای الکترونیک

- آشنایی با مفاهیم اولیه طراحی نرم افزارهای تحت وب

- طراحی و اجرای انواع وب سایت های استاتیک

- آماده سازی وب سایت های داینامیک خدمت محور

- طراحی وب سایت های داینامیک فروشگاهی

- طراحی و آماده سازی اپلیکیشن های تلفن همراه

- طراحی بوم کسب و کار الکترونیک و قوانین مرتبط

 

این دوره ویژه چه کسانی است:

- دانشجویانی که در رشته های تحصیلی مختلف مشغول تحصیل هستند و علاقمندند در آینده کسب و کار تخصصی خود را داشته و کارآفرینی کنند.

- مدیران فروش و بازاریابی شرکت ها که علاقمندند محصولات و خدمات خود را در گستره پهناور اینترنت به معرض نمایش و فروش بگذارند.

- کلیه علاقمندان به فعالیت در حوزه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک که میخواهند طراحی وب سایت های شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری را بعهده بگیرند.

و همه افرادی که علاقمند به ایجاد کسب و کار الکترونیک در حوزه فعالیت تخصصی خود هستند.

برای شرکت در این دوره باید برنامه نویسی بدانیم؟

خیر، تمام آنچه برای ایجاد کسب و کار الکترونیک و طراحی وب سایت نیاز است در این دوره ها آموزش داده میشود.

آیا فقط دانشجویان رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات میتوانند در این دوره ها شرکت کنند؟

خیر، به دلیل ساختار این دوره ها و عدم نیاز به دانش قبلی برای شرکت در دوره های مهارتی، دانشجویان کلیه رشته ها که علاقمند به فراگیری این مهارت هستند میتوانند در این دوره ها شرکت کرده و به نتیجه مطلوب در پایان دوره دست پیدا کنند.

آیا این دوره ها فقط مختص دانشجویان است و محدودیت سنی برای شرکت در آنها وجود دارد؟

خیر، ثبت نام در دوره های مهارتی برای عموم آزاد است و محدودیت حداقل سن 16 سال برای ثبت نام وجود دارد. (محدودیتی برای حداکثر سن وجود ندارد)

آیا در پایان این دوره مدرکی جهت درج در پرونده آموزشی اعطا میگردد؟

بله، در پایان کلیه دوره های مهارتی و دانش بنیان مدرک معتبر دانشگاه آزاد اسلامی ( واحد تهران مرکزی) به شرکت کنندگانی که با موفقیت دوره ها را به پایان رسانده اند اعطا میگردد. در رزومه های حرفه ای خود میتوانید به این مدارک استناد کنید.

برای اعطای مدرک دوره های مهارتی آزمون گرفته میشود؟

بله، در پایان کلیه دوره ها آزمون مهارتی که شامل داوری مهارت های شما در کار عملی مرتبط با مهارت فراگرفته شده است، برگزار میشود.


مدرس دوره: مهندس بهنود حسینی رضی

آدرس:تهران بالاتر از میدان پونک- بلوار امام حسن (ع) - دانشکده فنی تهران مرکز- ساختمان شماره 2- دفتر آموزشهای مهارتی و دانش بنیان