دوره نفوذگر قانونمند ( Certified Ethical Hacker (CEH

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ آذر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
جمعه ۲۸ دی ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
دوره نفوذگر قانونمند ( Certified Ethical Hacker (CEH
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دوره CEH یکی از معتبرترین دوره‌های بین‌المللی به شمار می‌رود که توسط مؤسسه EC-Council طراحی شده است و ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده نفوذگرها و کارشناسان امنیت اطلاعات را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد. از آنجایی که برای غلبه بر نفوذگرها می‌بایست مشابه با طرز تفکر آنها عمل نمود، این دوره برای آماده‌سازی شرکت‌کنندگان در برابر حملات آینده بر ذهنیت نفوذگرها اتکا می‌کند. در واقع CEH فراگیران را در جایگاه هدایت یک محیط عملی و واقعی قرار داده و چگونگی استفاده از فرآیند نفوذ قانونمند و سیستمی را به آنها می‌آموزد. هدف این دوره آموزش روش‌های نفوذ قانونمندی است که بتوان در فرآیند تست نفوذپذیری یا نفوذ قانونمند مورد استفاده قرار داد. پس از گذراندن این دوره، شرکت‌کنندگان از مهارت‌های لازم در این حوزه برخوردار شده و با در اختیار داشتن گواهینامه معتبر CEH فرصت‌های شغلی فراوان و ایده‌آلی خواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است که دوره CEH پیش نیاز بسیاری از دوره‌های امنیت اطلاعات است.

 


توضیحات تکمیلی

هدف از برگزاری دوره چیست؟

  • آشنایی متخصصان امنيتى با روش ها، تكنيك ها و ابزارهاى مورد استفاده مهاجمان
  • آشنایی با تکنیک های شنود بسته ها و چگونگی دفاع در برابر شنود
  • آشنایی با تکنیک های مهندسی اجتماعی، سرقت هویت و مقابله با مهندسی اجتماعی
  • شناخت تکنیک های حملات منع سرویس، بات نت ها، ابزارها و مقابله با این نوع حملات
  • توانمندی در زمینه تکنیک های ربودن نشست ها و اقدامات متقابل
  • آشنایی با مفاهیم رایانش ابری؛ تهدیدها، حملات، تکنیک ها و ابزارهای امنیت این حوزه
  • آشنایی با انواع رمزنگاری، زیرساخت کلید عمومی (PKI)، حملات و ابزارهای رمزنگاری

سخنرانان

محمدسیفی

محمدسیفی

مدرس

مشاور مورد تایید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران (شبکه و ایترنت- سخت افزار و مشاوره زیرساخت)
حضور در پروژه های کلان در سطح ملی کسب مدرک بین المللی مایکروسافت (MCITP)
سابقه فعالیت بالای 5 سال در حوزه امنیت
سابقه فعالیت بالای 6 سال در حوزه شبکه
تدریس دوره های شبکه و امنیت

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
1- تجربه کاری در زمینه فناوری اطلاعات 2- دوره Network+
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ‌تاپ با سیستم‌عامل ویندوز 7 یا بالاتر ( آوردن لپ تاپ تنها به منظور دانلود نرم افزارهای مربوطه و اشتراک گذاری جزوات و اسلایدهای استاد بوده و الزامی نمی باشد.)
مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟
1- کارشناسان و مهندسان شبکه 2- کارشناسان واحدهای فناوری اطلاعات 3- علاقمندان به حوزه‌های سایبر و امنیت شبکه 4- راهبران شبکه 5- راهبران سیستم
شیوه ارزشیابی آزمون پایان دوره به چه صورت می باشد؟
چند گزینه ای
چرا به این دوره نیاز داریم؟
افراد بسیاری تمایل به ورود به حوزه امنیت را دارند و به دنبال نقطه شروع برای این امر می‌باشند. این افراد عموما با دانش نسبی و مطالعات خود و یا حتی گذراندن یک یا چند دوره، به مصاحبه شغلی می روند و به نتیجه مطلوب نمی رسند. علت این امر عدم تمرکز بر مسائل کلیدی و مورد نیاز در بازار امنیت است. این دوره با حذف موارد غیرکاربردی و مواردی که هم‌پوشانی دارند، به فراگیر کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بتواند به نتیجه مطلوب به صورت متمرکز و یکپارچه دسترسی یابد. فراگیر در پایان این دوره توانایی ورود به بازارکار امنیت و انجام مصاحبه شغلی با موفقیت را خواهد داشت.
آیا منابع آموزشی مورد نیاز در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت؟
بلی، در ابتدای دوره کلیه منابع آموزشی مورد نیاز اعم از جزوات آموزشی، اسلاید های مربوطه، CD و فایل های PDF در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

برگزارکنندگان

موسسه کلیک پرو

موسسه کلیک پرو

دپارتمان آموزش شرکت مهندسی اوژن تدبیر پارس در سال 1391، با تمرکز بر دوره­ های امنیت، در راستای ارتقا سطح علمی و فنی فراگیران تاسیس گردید، تا با بهره ­گیری از اساتید مجرب و خبره، خدمات آموزشی نوین خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه امنیت به علاقمندان، کارشناسان و متخصصان این حوزه ارائه ­نماید.

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت اوژن تدبیر پارس به عنوان گروهی توانمند در حوزه‌های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است و با بهره جویی از ارتباطات گسترده بین المللی و تکیه بر دانش فنی بومی، از سال ۱۳۹۱ پا به عرصه فعالیت نهاده است، و خدمات ارزنده ­ای را در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات ارائه نموده است.

آدرس:تهران تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، ساختمان اداری و تجاری عرفان، پلاک 54، طبقه 3، واحد 308