کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پیش ثبت‌نام دوره‌های آموزشی زبیکس
۳۰ آبان
رایگان

دوره‌های جامع آموزش زبیکس


امروزه که تکنولوژی همه دنیا را فراگرفته است، بدون شک نظارت و مدیریت تکنولوژی نقش بسیار مهمی در مدیریت ایفا می‌کند. سیستم‌های مانیتورینگ به کمک مدیران آمده‌اند تا بتوانند به خوبی بر تک تک اجزای شبکه و اطلاعات نظارت داشته باشند. سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای سیستم‌های متنوع و متعددی هستند. از این رو جامعیت و تطبیق‌پذیری سیستم مانیتورینگ شبکه در کنار سهولت استفاده، پشتیبانی مناسب و گسترش‌پذیری از جمله مهمترین موارد در انتخاب یک سیستم است.

ZABBIX که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۱ معرفی گردیده است، در حال حاضر به عنوان یکی از رهبران بازار نرم‌افزارهای مانیتورینگ شبکه به گزارش موسساتی مانند Gartner و IT Central Station شناخته می‌شود. این سیستم با داشتن توانایی مانیتور کردن تجهیزات و سرویس‌های مختلف، ارائه گزارشات مدیریتی جامع و گسترش‌پذیری کامل به گزینه‌ای مطلوب برای سازمان‌هایی در ابعاد گوناگون و در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است و مجموعه‌هایی مانند Dell ،Salesforce و Petrobras از این سیستم استفاده می‌نمایند.


با توجه به اینکه زبیکس در ایران دارای نمایندگی رسمی است و تحریم‌ها نقشی در پشتیبانی و ارائه خدمات این سیستم نداشته است، استفاده از این سیستم در سال‌های اخیر با استقبال بالایی مواجه شده است. در نتیجه بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در حال استفاده از زبیکس بوده و نیازمند متخصصینی مسلط به نرم‌افزار زبیکس هستند. با توجه به این موضوع، شرکت سدید‌آفرین به عنوان نماینده رسمی زبیکس در ایران همراستا با سایر اقدامات خود در زمینه فرهنگ‌سازی این سیستم در کشور مانند راه‌اندازی اولین انجمن زبیکس به زبان فارسی، اقدام به برگزاری دوره‌های مرتبط با این سیستم در هر دو سطح Specialist و Professional نموده است. در طی این دوره‌ها ضمن توجه به سرفصل‌های رسمی شرکت زبیکس، موارد خاص حوزه مانیتورینگ در کشور نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. 

 
دوره Zabbix Certified Specialist : این دوره شروع مسیر متخصصین شبکه و کارشناسان فناوری اطلاعات برای تبدیل شدن به متخصص زبیکس است. طی این دوره مفاهیم کلی زبیکس از نصب تا موارد پیشرفته‌تر مورد توجه قرار خواهد گرفت.. تنها پیش‌زمینه‌ی مورد نیاز برای شرکت در این دوره آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس است. 

مدت دوره: ۴۰ ساعت

نیازمندی‌های دوره: آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس


آشنایی بیشتر با دوره Zabbix Certified Specialist   Zabbix Certified Professional :
با شرکت در این دوره مفاهیم پیشرفته‌تر زبیکس مورد توجه قرار گرفته و می‌توانید دانش تخصصی خود را برای کار با زبیکس از طریق این دوره افزایش دهید. 

مدت دوره: ۲۴ ساعت

نیازمندی‌های دوره:

آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس
دارا بودن مدرک دوره Zabbix Certified Specialist  آشنایی بیشتر با دوره Zabbix Certified Professional   

 Zabbix ارائه مدرک رسمی دوره‌های
در پایان این دوره دو مدرک توسط شرکت سدیدآفرین به عنوان نمایندگی رسمی زبیکس به صورت جداگانه تحت عنوان‌های (SACO CERTIFIED ZABBIX SPECIALIST) و (SACO CERTIFIED ZABBIX PROFESSIONAL) ارائه خواهد شد. در قسمت زیر نمونه‌ای از مدارک‌ ارائه گردیده است.

CERTIFIED ZABBIX 5.0 SPECIALIST

CERTIFIED ZABBIX 5.0 PROFESSIONAL

سخنرانان

برگزارکنندگان

سوالات متداول

صرفا کافی است تا با سیستم‌عامل لینوکس آشنایی داشته باشید.
خیر، هر سخت‌افزار، نرم‌افزار یا ‌سرویسی که امکان دریافت داده از آن‌ها وجود داشته باشد را می‌توان از طریق زبیکس کنترل نمود.
شما می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۴۲۱۳۹۹ یا ۰۲۱۲۶۴۲۱۳۹۵ تماس حاصل نمایید. کارشناسان آماده ارائه راهنمایی‌های لازم در این زمینه و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بله ، در پایان هر دوره آزمون آنلاین از سرفصل‌های آموزش داده شده گرفته شده و گواهینامه رسمی اعطا می‌گردد.
برگزار‌کننده:
شرکت سدیدآفرین
۳۳۷
دنبال کننده
۱۳
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

شرکت سدیدآفرین در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در ارائه خدمات فنی مهندسی شروع نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی  پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه راهکارهای تخصصی امنیت اطلاعات و سیستم‌های بازمتن از طریق جذب نیروهای توانمند و متخصص آغاز نمود . سدیدآفرین به عنوان شرکتی فعال در زمینه ارائ...

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره آنلاین/حضوری هکر قانونمند CEHv11

 • آنلاین
 • از ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی
پنج‌شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

کارگاه آموزشی شبکه‌های نرم افزار محور (SDN)

 • آنلاین
 • از ۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی سامانه‌های رایافیزیکی ایران‌
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

وبینار آمادگی برای طراحی وب سایت به صورت اختصاصی

 • آنلاین
 • ۹۹,۰۰۰ تومان
 • مهدی فرشید
پنج‌شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه عملی مالک محصول

 • آنلاین
 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • نیازمندی‌های چابک