رویداد به پایان رسیده است!
دوره های ترمیک آزمون آیلتس- IELTS: A1 to C1 در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۹ آذر ساعت ۱۵:۰۰

دوره های ترمیک آزمون آیلتس- IELTS: A1 to C1

  • رایگان
  • بابل
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آیلتس و دیگر هیچ!


حال که قصد شرکت در دوره های آمادگی آیلتس را دارید، حتما به ساختار، اهداف و جزئیات آن آگاه هستید. علاوه بر آن، در جلسه اول دوره های آکادمی زبانیوم نسبت به تمام جزئیات این آزمون توضیحات کامل و دقیقی ارائه خواهد شد. بنابراین اکنون سعی می کنیم به سوالاتی پاسخ دهیم که نتوانستید جواب آن ها را بیابید و در ادامه در رابطه با پیکربندی دوره های آکادمی زبانیوم نیز به شما عزیزان اطلاعات دقیقی ارائه خواهیم داد.

چقدر طول می‌کشد آیلتس بگیرم؟ چقدر باید برای مطالعه وقت بگذارم؟ همه چیز بستگی به دانش زبانی و نمره مورد نظر شما دارد. زمانی که آماده شرکت در دوره اصلی آیلتس هستید، به 64 تا 90 جلسه گروهی یا 45 جلسه خصوصی نیاز دارید (سرعت کار در کلاس‌های خصوصی آیلتس یک و نیم تا دو برابر کلاس های گروهی است). زمانی که لازم است برای مطالعه و شرکت در کلاس بگذارید بستگی به سطح شما، نمره مورد نظر شما و زمان‌های شما دارد. برای اطلاعات بیشتر، حتما با متخصصان ما مشورت کنید!

 

آیا آیلتس فقط نیاز به تکنیک دارد یا دانش انگلیسی بالا هم برای موفقیت در آیلتس مهم است؟ شاید تا همین چند سال پیش بود که بعضی زبان آموزان با دانش انگلیسی نه چندان بالا صرفا با حفظ کردن یک سری عبارات مشخص و تکنیک های خاص، می‌توانستند نمره نسبتا قابل قبولی در امتحان آیلتس بگیرند. اما امروزه با به روز رسانی الگوریتم‌های تصحیح سوالات و ملاک‌های ارزیابی در آیلتس، این روش‌ها دیگر جواب نداده و شما با این کارها نمره‌ای بیشتر از 5 یا 5.5 نخواهید گرفت. به همین دلیل است که در آکادمی زبانیوم آموزش به صورت Systems & Skills اجرا می شود تا هیج زبان آموزی دغدغه ی داشتن پایه ضعیف آموزشی را نداشته باشد.

دانش انگلیسی شما برای موفقیت در آزمون آیلتس قطعا مهم است. پس در دوره آیلتس (IELTS) یا Pre IELTS خود علاوه بر یادگیری تکنیک‌ها برای دستور زبان و دایره واژگان خود هم اهمیت زیادی قائل باشید.

 

چرا در آکادمی زبانیوم دو ترم گرامر 1 و 2 فارسی تدریس می شود؟ آیا این کار باعث کند شدن یادگیری زبان آموزان نخواهد شد؟ این سوالی است که پاسخ آن دغدغه ی زبان آموزان بسیاری است؛ آیلتس و زبان فارسی!؟ اما نگران نباشید، پاسخ این پرسش آن است که دستور زبان انگلیسی جزء مهارت های آموزشی نیست بلکه اصلی است که در تمام مهارت های زبانی به کار می رود. وقتی بر این اصل تسلط کاملی پیدا کنید آن گاه نه تنها یک گام بلکه چندیدن و چند گام به سمت بهتر شدن مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی خود پیموده اید. از اینرو، این اصل به صورت فارسی به تمام زبان آموزان در دوره پیش-آیلتس ارائه می شود تا دریافت 100 درصدی مطالب ارائه شده صورت گیرد. ما از عملکردمان یقین داریم. 

 

 

کلاس خصوصی بهتر است یا گروهی؟ کلاس‌ های خصوصی و گروهی هر یک ویژگی‌های خود را دارند.

در کلاس‌های خصوصی سرعت پیشروی بیشتر بوده، استاد می‌تواند با تمرکز بیشتری روی شما کار کند و شما هم زمان بیشتری برای صحبت کردن خواهید داشت. ویژگی اصلی کلاس های گروهی وجود زبان آموزان دیگر و امکان فعالیت‌های گروهی در کلاس است که هم مهارت‌های اجتماعی شما را بهبود داده و هم کلاس را برای شما جذاب‌تر خواهد کرد. دقت داشته باشید که درآکادمی زبانیوم با توجه به شیوه ی آموزشی Systems & Skills حداکثر ظرفیت مجاز به شرکت در هر دوره کاهش چشم گیری یافته است تا این گونه زبان آموزان از بهینه بودن کلاس های خود مطمئن باشند. آموزش علاقه ماست و نه حرفه! (برای اطلاع از ظرفیت های هر دوره توضیحات بلیت های متفاوت را بخوانید.) بنابراین همواره شرکت در کلاس های گروهی آیلتس را پیشنهاد می‌کنیم، مگر آنکه برای شرکت در آزمون عجله داشته یا به خاطر محدودیت‌های زمانی، امکان شرکت در کلاس های گروهی را نداشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با شماره 09226482318 تماس بگیرید.

 

 

آدرس

بابل چهارراه فرهنگ - کوچه داروخانه اتحاد - گویش (زبانیوم)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی زبانیوم

زبانیوم؛ مرجع آزمون های زبان انگلیسی ■EPT, MSRT, UTEPT, MHLE, IELTS, TOEFL■ ▪️ زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری▪️

رویداد های برگزارشده۱۱
رویداد های فعال۰