ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات ابتدایی

 

 جهت مشاهده و کسب اطلاعات تکمیلی، وارد صفحه ثبت نام دوره + کارگاه شوید.

 

 

امروزه کسب و کارها، با مشکلات و فرصت های فراوانی روبرو هستند که این مشکلات و فرصت ها، نیازمند بررسی و تحلیل دقیق دارد. یکی از استانداردهای آنالیز و تحلیل کسب و کارهای امروزی، استاندارد BABOK است که بمنظور عارضه یابی و تجزیه و تحلیل دقیق و عمیق کسب و کارها، سازمان ها، واحدها، پروژه ها و عملیات استفاده می شود.

BABOK، مخفف عبارت Business Analysis Body of Knowledge به معنای پیکره دانش تجزیه و تحلیل کسب و کار می باشد. این پیکره که به اختصار، استاندارد BABOK نام دارد، 6 حوزه دانش کلیدی را جهت مدیریت چالش ها و ریسک های کسب و کار، مدیریت فرصت ها و تهدیدات کسب و کار، پاسخگوئی به تغییرات مورد نیاز در ساختار، فرایند، روش اجرا، سیستم ها،فناوری اطلاعات، پاسخگوئی به الزامات قانونی، سیستم سازی کسب و کار، هوشمندی کسب و کار  و در نهایت جلوگیری از شکست کسب و کار و یا تداوم کسب و کار پیشنهاد می نماید.

سخنرانان

دکتر محمد احمدزاده
دکتر محمد احمدزاده
مدرس و مشاور با 24 سال سابقه

برخی از سوالات متداول

پس از ثبت اطلاعات شما با تهیه بلیت از ایوند، پشتیبان ثبت نام آکادمی احمدزاده با شما تماس گرفته و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین شما می توانید اطلاعات تکمیلی را از طریق لینک https://mohammad-ahmadzadeh.com/babok-Course-workshop مشاهده فرمایید.
پشتیبانی آموزشی دوره بصورت ۸*۵ (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰) توسط آکادمی احمدزاده (سرکار خانم شهرستانه به شماره تماس 09030006799) صورت می گیرد.
بله. البته در صورت قبولی در آزمون پایانی دوره و اخذ امتیاز ۶۵٪

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر محمد احمدزاده

    دکتر محمد احمدزاده  مشاور، مدرس، سخنران و مشاور مدیریت (کسب و کار، استارت آپ، پروژه، چابک، تکنولوژی، نوآوری و IT)   سابقه تدریس بیش از 300 دوره آموزشی مدیریتی در سازمانها و صنایع مختلف   دکتری مدیریت تکنولوژی دانشگاه تهران   مدیرع

رویداد های برگزارشده۴

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱ دی

دوره جامع طراحی محصول (آنلاین)

  • آنلاین
  • ۵,۰۰۰ تومان
  • موسسه آموزش عالی آزاد توسعه
چهارشنبه ۷ مهر

فرصت های اکسپو 2020 دبی

  • آنلاین
  • از ۴۰,۰۰۰ تومان
  • مرتضی عسکری
یک‌شنبه ۱۱ مهر

وبینار تفکر استراتژیک در بازاریابی

  • آنلاین
  • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • الوبیزنس