رویداد به پایان رسیده است!
دوره پرواز ؛ از عزت نفس تا اعتماد به نفس (حضوری و غیر حضوری) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۴ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۳ مرداد ساعت ۱۶:۰۰

دوره پرواز ؛ از عزت نفس تا اعتماد به نفس (حضوری و غیر حضوری)

  • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مدرس دوره

محمود جولایی
محمود جولایی

محمود جولایی هستم. سال 1389 اولین کتاب روانشناسی موفقیت در ایران را نوشتم و از آن سال تا کنون در حوزه موفقیت و تغییر و تحول فردی تالیف، ترجمه و تدریس داشته ام.

لطفا کتاب بخوانیم. لطفا کتاب های زیر را نیز تهیه و مطالعه کنید:

1- رازها و نیازهای موفقیت ایرانی- روانشناسی موفقیت

2- عزت نفس روی میز شام - روانشناسی عزت نفس

3- تغذیه و رژیمهای غذایی - سلامتی و تناسب اندام

4- آرزوی تو دستور توست- کتاب راهنما و تمرین دوره کوین ترودو

5- خودآموز قواعد املای انگلیسی

6- خودآموز زمان ها در انگلیسی - مکالمه-درک مطلب-جمله سازی

7- بخواه تا برآورده شود- کوین ترودو (در دست چاپ)

8- اضطراب و حمله عصبی روی میز شام - روانشناسی اضطراب و پنیک اتک (در دست چاپ)

9- اعتماد به نفس روی میز شام- روانشناسی اعتماد به نفس (در دست چاپ)

10- 100 درس گرامر که قبولی شما را تضمین می کند (در دست چاپ)

11- وقتی برای رفتن (در دست چاپ)

12- چگونه ابر حافظه شوید- کوین ترودو (در دست چاپ)


با من پروازی نو آغاز کن...


معرفی کوتاه دوره پرواز؛ از عزت نفس تا آعتماد به نفس

 

... من (محمود جولایی) سالها بود که به دنبال راهی برای کمک به افرادی که از کمبود عزت نفس عذاب می کشند و به سبب نبود اعتماد به نفس فرصت های طلایی زندگی‌شان را نابود می کنند، بودم. امروز این فرصت پیش آمده. اما مثل همیشه باید بهترین و کاملترین دوره عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس را برگزار می کردم. مدت ها به دنبال طراحی بهترین دوره عزت نفس و اعتماد به نفس بودم تا اینکه جرقه ای در ذهنم زده شد:

چرا من به همان روشی که در خودم تغییر و تحول فردی در رابطه با افزایش عزت نفس و قدرتمند کردن اعتماد به نفس ایجاد کردم برنامه آموزشی خود را اجرا نکنم. بله دوستانم قانون مشخص هست. اگر یک نفر توانسته شما هم می توانید. اگر من توانستم عزت نفس خودم را به اوج برسانم اگر با اعتماد به نفس توانستم بر فراز سرزمین رویاهایم پرواز کنم تو حتما می توانی. چون تو یک معلم با تجربه مثل من را در کنارت داری که روزی خود همه این راه را تنهایی و ترسان و لرزان تا منزل آخر پیش رفته. پس دوره تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس ما ترجمه یا کپی نیست. شما پا در جا پای یک فرد عادی ایرانی خواهید گذاشت. از جنس خودت و با همه چالش های زندگی امروز.

 

مزایا و  تفاوت های دوره پرواز با تمام دوره های مشابه

با خودم فکر کردم اگر قرار هست دوره تقویت عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس بنده هم مثل سایر دوره ها باشه که خوب این همه دوره و محصول آموزشی خوب در بازار هست. چه کاری هست! تازه چرا مردم باید دوستان و مدرسین قدیمی افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس را رها کنند به سراغ دوره پرواز بیایند؟! این سوال یک ماه روی میز گفتگوی تیم راز موفقیت بود و خوشبختانه این مزیت ها را در دوره پرواز ایجاد کرد. 

1- شما در دوره پرواز دو جلد کتاب ارزشمد برای تقویت عزت نفس و خود باوری تالیف مدرس دوره را دریافت می کنید.

کتاب عزت نفس روی میز شام - بهترین کتاب حوزه روانشناسی عزت نفس.
کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی - بهترین کتاب حوزه روانشناسی موفقیت و تغییر و تحول فردی.

2- یک جلسه گفتگوی حضوری یا تلفنی و انجام 2 تست عزت نفس و اعتماد به نفس

دوستان همانطور که میدانید بنده نه روانشناسم و نه روانپزشک. اما همیشه عمرم در این حوزه مطالعه و تحقیق کردم، می کنم و خواهم کرد. خدا را شاکرم که تالیف جامع ترین کتاب تقویت عزت نفس هم گواه بر این تلاش دیرینه است. تمام آموزش های این دوره نیز بر اساس آموزه های تجربی خودم و همه کتاب هایی خواهد بود که مطالعه کرده ام. در یک جلسه ما با هم همه موضوعات مرتبط با خود، کیفیت خودپنداره امروز شما، ذهن و ... را بررسی خواهیم کرد. در این دوره تست کوپر اسمیت و تست اعتماد به نفس و کارآمدی از شما گرفته شده و دقیقا پرونده شخصی تشکیل می گردد که در هیچ دوره دیگری وجود ندارد؟

3- 8 جلسه کلاس و کارگاه حضوری 3 ساعته.

بله دوستان واقعا گردآوری 24 ساعت مطلب ناب و تازه و تاثیرگذار برای تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس بسیار کار سختی است. اما کار را از این هم فراتر بردیم. فایل های صوتی تکمیلی هم در طی دوره و بعد از دوره دریافت می کنید که ساعت های آموزش را بسیار بیشتر خواهد کرد.

4- گروه ویژه تلگرام پرواز.

در تمام طول دوره و حتی بعد از آن شما در گروه با دوستانی همراه خواهید بود که به هم کمک می کنند تا عزت نفس و اعتماد به نفس شما به اوج برسد. کمترین مزیت گروه ویژه اشتراک تجربیات دوستان هست. شاید تاثیر بخش ترین عامل ترغیب کننده به تغییر و حرکت شنیدن داستان های دیگران باشد. من متوجه می شوم که من تنها نیستم که در جمع نمیتوانم خوب صحبت کنم. من تنها کسی نیستم که خجل هستم و ... تجربه به من ثابت کرده در این دوره دوستانی که در گروه ویژه فعالتر باشند و چالش ها را در گروه انجام دهند بیشترین اثربخشی را در این دوره تجربه می کنند. پس می بینید کار بسیار ساده ای است تغییر؛ مگر نه؟!

 

5- ارتباط مستقیم با مدرس دوره حتی پس از خاتمه دوره

این ویژگی دوره ما را منحصر به فرد می کند. شما از روز اول تا روز پرواز و اوج گرفتن با من همراه خواهید بود. شما را تنها نمی گذاریم و لحظه به لحظه در کنارت خواهیم بود. پل ارتباطی ما تلگرام خواهد بود. کسی که عزت نفس ندارد حتما از تغییر می‌ترسد. حتما از گام برداشتن در سرزمین تحول فردی وحشت دارد. او از این سفر تنهایی ترس دارد و قادر به ادامه راه نیست. او نیاز به همراهی دارد. من در این سفر پرواز در کنارت خواهم بود.

 

6- تمرین ها و چالش های هفتگی در گروه ویژه

برای فواصل بین کلاس ها ما چالش های هفتگی داریم. مثلا یک هفته باید مهارت نه گفتن را به چالش بکشیم و نتایج آن را در گروه گزارش دهیم. هفته دیگه چالش خود دوستی داریم. هفته ای دیگر نیز تمرینات عملی نوشتن و .... شاید باورتان نشود ولی فقط همین چالش های هفت روزه این دوره تغییرات را به صورت عملی و کاربردی در زندگی شما به عادت تبدیل می کند. شما یاد می گیرید که تئوری را عملیاتی و اجرایی کنید. شما می آموزید خودتان پریدن را آغاز کنید.

 

7- 2 جلسه هیپنوتیزم عمیق

همه ما محدودیت ها و موانع ذهنی داریم که جلوی عملی کردن تغییراتی که ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما لازم و ضروری تشخیص داده را سد می کنند. برای اینگونه موارد به راحتی می توان وارد ضمیر ناخودآگاه شد و برنامه ریزی کرد و خارج شد. یکی از هیپنوتیزم ها مربوط به آشتی با کودک درون و دیگری مربوط با برنامه ریزی ذهن برای تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس است. شاید این و جلسه به تنهایی 1 میلیون تومان ارزش معنوی داشته باشد. قطعا از این بخش دوره شگفت زده خواهید شد. دوستان غیر حضوری نیز همان تاثیر را به صورت گوش کردن به فایل های خود هیپنوتیزم عمیق صوتی دریافت می کنند. 

8- معجزه نوشتن

به نظر بنده بعنوان معلم و مدرس این حوزه هیچ تغییری در ما نهادینه نمی گردد مگر با نوشتن آنچه بودیم و انچه می خواهیم باشیم. در این دوره تمرینات و کارهای عملی بسیاری داریم که شرکت کنندگان خودشان و با قلم خودشان ذهن و ضمیر ناخودآگاه خود را واکاوی می کنند. در واقع بهترین مشاور شما خود شما هستید باید بیاموزید که مثل جراحی حرفه ای لایه های مخفی ذهن را با کمک نوشتن بشکافید و افکار و باورهای غلط را بیرون بکشید. بعد به کمک همین ابزار قدرتمند شما باید سرنوشت خود را از سر بنویسید. شما در این دوره با خواندن و نوشتن آشتی خواهید کرد.  

9- ارسال مستقیم تمرینات

در این دوره ارتباط مستقیم دایمی بین شاگرد و استاد وجود دارد. این روش آموزشی را از آقای « کوین ترودو » آموختم و بی شک روش شاگردی و استادی مستقیم همچنان بهترین رش آموزشی در جهان است. شما دفتر زیبایی د ابتدای دوره تهیه می کنید. زیباترین دفتری که از این پس قرار است سنگ صبور و رازدار شما باشد. تمرینات ساده ولی تاثیرگذاری بری شما تدارک دیده شد که باید بنویسید و برای استاد ارسال کنید. تنبلی هم ممنوع. ین بش شاید لذت بخش ترین کار عملی این د برای شرکت کنندگان بشد که بعدها به صورت یک عادت با آنها خواهد ماند.

10- کلاس ها 10 نفره برگزار می شود

همانطور که گفته شد هدف کلاس شما هستید. هدف ما ایجاد تغییرات سازنده در کیفیت عزت نفس رو اعتماد به نفس در شماست. متوجه شدیم که کلاس هایی که تعداد شرکت کنندگان زیادی دارد مثل سمینارها ارتباط مستقیم استاد و شاگرد قطع می گردد. امکان توجه مدرس به تک تک افراد در کلاس های پر جمعیت به هیچ وجه وجود ندارد. ما با 10 نفره برگزار کردن کلاس ها درواقع به طور خصوصی در خدمت شما دوستان خواهیم بود و امکان سرویس بهتر نیز مهیاست. از این فرصت استفاده کنید و شما یکی از 10 نفر بعدی کلاس باشید.

11- این 10 مورد تنها بخشی از مزایای این دوره است که امیدوارم دوستان به تفاوت و زحمات کشید شده برای طراحی و اجرای محتوای آموزشی دوره نیز در طی دوره اشراف پیدا کنند که این مورد 11 هست که سورپریز این دوره است. 

 

نظرات و تجربیات شرکت کنندگان دوره اول

دوره تقویت عزت نفس در تهخران

لطفا جهت دیدن ویدیو تجربیات و نظرات شرکت کنندگان دوره قبل کلیک کنید

گارانتی اثر بخشی و بازگشت هزینه

شما اگر در این دوره شرکت کردید و تمرینات را انجام دادید و کلاس ها را شرکت کردید و از اثربخشی دوره راضی نبودید شهریه به شما عودت داده می شود. بله دوستان درست حدس زدید من گارانتی می کنم که شما می توانید تغییر کنید. شما محکوم به شرایط کن.نی نیستید. شما لازم نیست دیگر از کسی بترسید و یا نگران آینده باشید. شما لازم نیست واقعا در غار تنهایی بسوزید. شما می‌توانید دوستان خوب زیادی داشته باشید و ترسهای خود را درمان کنید. برای استفاده از گارانتی اثر بخشی فقط کافی است گام به گام با من همراه باشید و در گروه ویژه فعال باشید.

 

ثبت نام و محل برگزاری کلاس ها 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن سوالات خود می توانید با دفتر ما تماس بگیرید و اگر لازم شد حتما با خود بنده چند دقیقه ای گفتگو کنیم.

02122633880 - 09121752854 روی این شماره تلگرام و واتساپ هم داریم و همیشه منتظر پیام شما هستیم.

محل برگزاری کلاس ها: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان ظفر خواهد بود. (فاصله ما تا ایستگاه مترو شریعتی فقط 5 دقیقه پیاده است.)

آدرس

تهران خیابان شریعتی- بالاتر از خ ظفر- بن بست افسر- پلاک هشت

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

محمود جولایی

محمود جولایی هستم. سال 1389 اولین کتاب روانشناسی موفقیت در ایران را نوشتم و از آن سال تا کنون در حوزه موفقیت و تغییر و تحول فردی تالیف، ترجمه و تدریس داشته ام.  لطفا کتاب بخوانیم. لطفا کتاب های زیر را نیز تهیه و مطالعه کنید: 1- رازها و نیازهای موفقیت

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰