کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دوره ۵گانه کسب و کار گردشگری
۹ اسفند
۶۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

مجموعه کارگاه پنج گانه کسب و کار گردشگری در جهت توانمندسازی محصلان و فعالین این صنعت در نظرگرفته شده است تا بتوانند با اصول اولیه مدیریت و راه اندازی کسب و کار آشنا شوند. ایده پردازی و پرورش آن در صنایع خلاق گردشگری و بازاریابی گردشگری از مباحثی است که در این دوره مورد توجه ویژه است. از آنجایی که تا به حال کارگاه های کسب و کاری جامع به صورت عمومی برگزار شده ، اما این کارگاه کسب و کاری با دعوت از اساتید برجسته در حوزه گردشگری، به طور اختصاصی برای این حوزه و صنایع وابسته طراحی شده است. مجموع کارگاه ها 33 ساعت و به صورت آنلاین طی 6 روز برگزار خواهد شد.

دانشجویان می توانند برای دریافت کد تخفیف با کی از راه های ارتبای با دپارتمان گردشگری آواگرد تماس حاصل بفرمایند.

سخنرانان

آرش نورآقای
آرش نورآقای

آرش نورآقایی: مدیر مسئول مجله گیلگمش است که از او می توان به عنوان مشاور و ایده پردازی برجسته در زمینه گردشگری یاد کرد. آرش نورآقایی تالیفات ارزشمندی در زمینه گردشگری داشته است که از جمله آن ها مجله گیلگمش، اهل کاشانم ، 1001 میراث و ... همچنین طراح ایده ها و برنامه های اجرایی گردشگری مختلفی در سطح ملی و بین المللی بوده است .

عاطفه سخن فر
عاطفه سخن فر

مدرس و مشاور در زمینه طرح های توجیهی و امکان سنجی است . حدود 15 سال سابقه درخشانی در زمینه های صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری دارد و علاقه ندی اش تهه و تنظیم طرح های توجیهی سرمایه گذاری است. سابقه تدریس این دوره را در سازمان های دولتی و خصوصی بسیاری داشته است.

حسان اعتمادی
حسان اعتمادی

دانش آموخته مارکتینگ و رفتارشناسی در سطح کارشناسی ارشد است. او همچنین با بهره گیری از تجربیات و مطالعات متمرکز در زمینه توسعه کسب و کار و مذاکره یکی از مدرسین و مشاورین به نام این حوزه است. وی طی 14سال گذشته در صنایع متنوع و شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی به فعالیت مشغول بوده و تجربیات موفقی در زمینه ایجاد و توسعه شبکه فروش، طراحی و پیشبرد اهداف مارکتینگ و برندینگف توسعه بازار و همچنین توسعه کسب و کار داشته است.

سید حامد اوالی
سید حامد اوالی

موسس و مدیرعال مرکز نوآوری و فناوری های شهر هوشمند و شتاب دهنده تینو است. مدرس و مشاور تخصصی تعدادی از کسب و کارهای موفق کشور در حوزه توانمندسازی فردی و تیمی، منابع انسانی، توسعه کسب و کار و فروش و بازاریابی با تجربه برگزاری بیش از 100 کارگاه موفق.

دکتر جعفر باپیری
دکتر جعفر باپیری

دبیر کارگروه مطالعات بازار شورای راهبری اتاق فکر گردشگری ایران، کارشناس ارشد بازاریابی گردشگری و همچنین دکتری گردشگری است. در کارنامهخود 5عنوان ترجمه کتاب دارد و از مدرسین برتر دانشگاهی در حوزه مارکتینگ گردشگری می باشد و پژوهش های بسیاری به طور خاص در زمینه گردشگری انجام داده است.

برگزارکنندگان

دپارتمان گردشگری آواگرد ملل
دپارتمان گردشگری آواگرد ملل
کمیته ملی اسکان بشر ملل متحد
کمیته ملی اسکان بشر ملل متحد
پژوهشکده گردشگری وزارت میراث فرهنگی
پژوهشکده گردشگری وزارت میراث فرهنگی

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
خلاقیت در گردشگری و پرورش ایدهساعت ۹ صبحساعت ۱۲ صبح

سوالات متداول

مباحث به صورت پایه ای و کاربردی مطرح می شود اما بهترین مخاطبان دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته گردشگری و فعالین در صنعت گردشگری خواهند بود.
گواهی الکترونیک از سوی دپارتمان گردشگری آواگرد ملل و کمیته ملی اسکان بشر ملل متحد صادر خواهد شد.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی--

برگزار‌کننده

آواتار

دپارتمان گردشگری آواگردملل

دپارتمان گردشگری آواگرد ملل از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را  زیر نظر مجموعه عقل سرخ پویا ؛ به عنوان آژانس خدمات گردشگری آغاز  به  کار کرد. محور فعالیت های دپارتمان آواگرد توجه به شاه راه تاریخی؛ فرهنگی و تجاری ابریشم می باشد.  میتوان رویکردهای دپارتمان گرد

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱۵ اسفند

برندسازی شخصی در گردشگری

 • آنلاین
 • ۵۹,۰۰۰ تومان
 • گردشگری با ما
چهارشنبه ۱۳ اسفند

چهارسوق دوازدهم

 • آنلاین
 • از ۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه رویداد چهارسوق
یک‌شنبه ۱۰ اسفند

شروع سرمایه‌گذاری در رمزارز ها

 • آنلاین
 • از ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز آموزش‌های عالی تخصصی پردیس دانشکده‌های فنی دانشکاه تهران
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۴۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال