رویداد به پایان رسیده است!
دوره ی آموزش رانندگی با ماشین زمان - دوره ی آنلاین مدیریت زمان و افزایش بهره وری شخصی در تاریخ شنبه ۱۶ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۶:۰۰

دوره ی آموزش رانندگی با ماشین زمان - دوره ی آنلاین مدیریت زمان و افزایش بهره وری شخصی

  • از ۴۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره


چرا این دوره را برگزار می‌کنیم؟

تا به حال فکر کرده‌اید چه بخش بزرگی از شبانه روزتان صرف کارهای غیرمفید می‌شود؟ اعتیاد به کار کردن با تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی موضوعی است که در برخی کشورها به عنوان یک معضل اجتماعی شناخته می‌شود. چرا که افراد به طور متوسط در روز مجموعاً دو ساعت از زمان خود را در شبکه‌های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام می‌گذرانند. اما تنها اینستاگرام نیست، ما در لحظات زیادی از شبانه روز درحال از دست دادن زمان هستیم و این حجم بزرگ از زمان می‌تواند برای یادگیری و کسب مهارت‌هایی صرف شود که هم زندگیمان را از یکنواختی و راکد بودن نجات دهد و هم حتی به کسب درآمد بیشتر منتهی شود.

در هرصورت این مسئله راه حل مشخصی دارد که به اختصار به آن مدیریت زمان می‌گوییم.

 چه چیزی در این دوره یاد می‌گیریم؟

همه می‌دانیم که برای محقق شدن اهداف کوچک و بزرگمان در زندگی باید مراقب هدر نرفتن زمان باشیم. اما چرا نمی‌توانیم جلوی این موضوع را بگیریم؟ زیرا دانستن کافی نیست. ما نیاز داریم تا مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و مهارت‌ها را یاد بگیریم و به کار ببندیم تا درنهایت به باور درونی مدیریت زمان برسیم و بتوانیم زمان را در اختیار خود بگیریم. لیث کریمی‌پور، مدرس این دوره‌ی آنلاین، در مجموعه‌ی 10 درس (محتوای صوتی و ویدیویی) گام‌های لازم برای در اختیار گرفتن زمان برای رسیدن به اهداف شخصی و کاری را آموزش می‌دهد.

اما آیا مدیریت زمان نسخه ای واحد برای همه دارد؟ مسلماً خیر! در این دوره یاد می‌گیریم که دانش مدیریت زمان را بشناسیم و پس از آن قلم در دست بگیریم و برنامه‌ی شخصی خودمان را بنویسیم. این نوشتن ها را باهم بررسی کنیم و در گام های اول تحت نظر یک فرد با تجربه برنامه ریزی را تمرین کنیم تا برایمان درونی سازی شود.

اگر شرکت نکنم چه چیزی را از دست خواهم داد؟

هر یک از ما کم و بیش با زمان درگیر هستیم. این درگیری می‌تواند عقب افتادن چند ساعته یا چند روزه‌ی یک کار، یا چندسال عقب افتادن از برنامه‌ی زندگی به دلیل انتخاب رشته تحصیلی یا شغل اشتباه باشد. ما یک بار زندگی می‌کنیم و فرصت زیادی برای تکرار اشتباهاتمان نداریم. بنابراین به نفعمان است تا هرچه زودتر یاد بگیریم چطور کمترین زمان از دست رفته را داشته باشیم و از فرصت‌های محدودی که در زندگی سرراهمان قرار می‌گیرد نهایت استفاده را ببریم. برخی اشتباهات باعث از دست رفتن چندسال زمان ارزشمند می‌شوند و قابل جبران نیستند. در این دوره آموزشی علاوه‌بر مدیریت زمان(که محور موضوعات است) مهارت‌هایی مرتبط با خودشناسی، توانایی تصمیم‌گیری منطقی و درست، ارزیابی عملکرد و اندازه‌گیری پیشرفت و... خواهیم آموخت تا بتوانیم چشم انداز اهداف و مسیر رسیدن به آن‌ها را به روشنی ترسیم کنیم.

لیث کریمی‌پور کیست؟

قائم مقام سابق مدیرعامل گروه صنعتی پلیمر بوشهر و مدرس، مشاور و مربی مدیریت زمان، که در جوانی بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی در گروه صنعتی پلیمر بوشهر مشغول به کار شد. با مهارت و تلاشی که از خود نشان داد، به تدریج در مدت زمان کوتاهی سمت مدیرتولید را از آن خود کرد. همزمان با پیشرفت شغلی، تحصیلات خود را نیز ادامه داد و پس از مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و Ph.D خود را نیز در زمینه مدیریت بازرگانی دریافت کرد. او به تدریج از سمت مدیر تولید، به مدیریت یکی از دفاتر تهران منصوب شد و این پیشرفت تا رسیدن به جایگاه قائم مقامی مدیرعامل ادامه پیدا کرد. این پیشرفت مستمر و رسیدن به موفقیت از نقطه‌ی صفر، تجربیات ارزشمندی را برای لیث کریمی‌پور به همراه داشته که او همواره سعی دارد در دوره‌های آموزشی و پس از تاسیس شرکت مشاوره‌ای «تصمیم فردا» این تجربیات، تکنیک‌ها و مهارت‌ها را در اختیار افرادی که خواهان بهبود و تسریع روند پیشرفت خود هستند، قرار دهد.

سخنرانان

دکتر لیث کریمی پور
دکتر لیث کریمی پور
مشاور مدیریت زمان و بهره وری شخصی - قائم مقام سابق مدیرعامل هلدینگ پلیمر بوشهر

برگزار‌کننده

آواتار

تصمیم فردا/ لیث کریمی پور

آکادمی تصمیم فردا

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰