رویداد به پایان رسیده است!
سی‌امین دوره‌ی بین‌المللی آموزش مهارت‌های کوچینگ و تربیت کوچ در تاریخ سه‌شنبه ۲ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

سی‌امین دوره‌ی بین‌المللی آموزش مهارت‌های کوچینگ و تربیت کوچ

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA از سال ۱۳۹۲ تا به امروز دوره‌های آموزش کوچینگ و دوره‌های تربیت کوچ را طبق استانداردهای بین‌المللی و ۱۱ صلاحیت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان سراسر دنیا آغاز نموده‌. آموزش‌های کوچینگ ارائه‌شده در این آکادمی تحت نظارت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF، می‌باشد؛ چراکه حرفه کوچینگ یک حرفه بین‌المللی است و ICF بزرگ‌ترین سازمان نظارتی است که در سراسر دنیا درزمینهٔ کوچینگ شناخته‌شده است. مراجعه‌کنندگان به کوچ‌ها دوست دارد بداند که کوچ حرفه‌ای که می‌خواهد با او جلسات کوچینگ خود را برگزار نمایند، آیا آموزش‌های استاندارد را در یک سطح بالا گذرانده و مراحل گرفتن مدرک از یک سازمان معتبر بین‌المللی را با موفقیت سپری کرده است یا خیر.

 


آشنایی با کوچینگ در ۷ روز


اگر با کوچینگ آشنایی ندارید این بسته‌ی آموزشی می‌تواند شما را با برخی از مهارت‌های کوچینگ آشنا نماید.


فرایند آموزش کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان


در اینفوگرافیک زیر مدل آموزشی FCA نمایش داده شده است. تنها با نگاه کردن به این مدل می توانید تشخیص دهید که در کل در برنامه‌ی آموزشی آکادمی چه چیزهای ارائه خواهد شد، هرچند جنبه های گوناگونی در این روند وجود دارد و کل جریان بسیار پیچیده است.

 


دانشجویانی از پنج قاره جهان


آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy، سال ۲۰۱۲ در انگلستان تأسیس شد. آکادمی اولین دوره آموزش در سطح ۱ را با ۶ دانشجوی فارسی‌زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. امروز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آکادمی بیش از ۴۰۰ نفر می‌باشند؛ دانشجویان و کوچ‌هایی از پنج قاره‌ی جهان در حال فراگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی بین‌المللی FCA هستند.

فلسفه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان (FCA)

آموختن فرایند کوچینگ فراتر از این است که یک سری مفاهیم به همراه ابزار و استراتژی یاد بگیریم. کوچینگ مخلوطی از آموزش، دانش، آگاهی، مهارت، استعداد و احساس است. یک کوچ مؤثر و ایده‌آل از تجربه‌های خود کمک می‌گیرد و به‌عنوان یک الگو برای مراجعینش عمل می‌کند. یک کوچ حرفه‌ای «به حرفی که میزند عمل می‌کند»، یک کوچ اول خودش تغییر می‌کند و بعد به دنبال کمک به دیگران برای تغییر است.

اطلاعات کامل دوره‌ّهای تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ
به همین دلیل، دوره‌های تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ در آکادمی طوری طراحی‌شده است که دانشجویان ابتدا این علم و آگاهی و تکنیک‌ها را روی خودشان پیاده کنند و خود نمونه چیزی باشند که می‌خواهند مراجع خود به دست آورد. وقتی این ویژگی‌ها را کسب کردند، در محیط امن آکادمی با دانشجویان هم‌سطح تمرین کنند و بعد وارد بازار کارشده و با عموم شروع به کار کنند. کوچ‌ها هنگامی‌که موضوعی را اول خودشان لمس کنند، آن‌گاه راحت‌تر می‌توانند برای مراجعین خود اجرا ‌کنند.

آدرس

تهران ونک، برج نگار، طبقه ۷

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

افق مدیریت

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر