کاور
شنبه ۱۱ بهمن ساعت ۱۷:۳۰

دوره‌ی آنلاین تست نفوذ و هک کلاه سفید (سطح پایه)

  • ۹۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره ی دوره


هدف اصلی در امنیت تهاجمی، شناسایی نقاط ضعف و آسیب‌پذیری‌های موجود در زیرساخت فناوری اطلاعات و سرویس‌های سازمان‌ها پیش از مهاجمین سایبری است. بخشی از ارزیابی امنیت سایبری با استفاده از ابزارهای خودکار که برای این منظور ارایه شده‌اند انجام می‌شود. اما آسیب‌پذیری‌های پیچیده‌تر با استفاده از این ابزارها قابل شناسایی نبوده و نیاز است تا با شبیه‌سازی رفتار مجرمین سایبری توسط نفوذگران کلاه سفید شناسایی شوند.

دانش فنی نفوذگران کلاه سفید مشابه نفوذگران کلاه سیاه است و تفاوت اصلی بین این دو گروه، اهداف و نیت آن‌ها در به‌کارگیری دانش خود است. مادامی‌که نفوذگران کلاه سیاه در حال جستجوی نقاط آسیب‌پذیر در زیرساخت سازمان‌های قربانی هستند، نفوذگران کلاه سفید تلاش می‌کنند تا از کسب‌وکارها و سازمان‌ها در برابر این افراد محافظت نمایند.

مسیرهای آموزشی تبدیل شدن به یک نفوذگر کلاه سفید خبره در زمینه‌های مختلف شبکه، وب و موبایل، در «آکادمی راوین» به‌طور کامل پوشش داده شده است و این دوره، نقطه‌ی شروع تمام این مسیرها خواهد بود. در این دوره، به طور کامل فرآیند ارزیابی امنیت سایبری و تست نفوذ مانند شناسایی، ارزیابی آسیب‌پذیری، انواع حملات سایبری در وب، سامانه‌ها و شبکه، کار با ابزار Metasploit و در نهایت تهیه‌ی گزارش‌ از یافته‌های پروژه‌ی ارزیابی را فرا خواهید گرفت.


مدت زمان این دوره


مدت زمان این دوره ۳۳ ساعت است که به صورت کلاس‌های ۳ ساعته و در طی ۱۱ جلسه تدریس خواهد شد. در هر هفته دو جلسه و در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود.


سایر دوره‌ها


آخرین دوره‌های ارایه شده در آکادمی راوین را می‌توانید در صفحه‌ی دوره‌های آموزشی در وب‌سایت این موسسه دنبال کنید.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
تسلط بر مبانی شبکه‌های کامپیوتری، آشنایی با پروتکل‌های پرکاربرد TCP/IP، آشنایی با مفاهیم ابتدایی سرویس‌های تحت وب، آشنایی با مفاهیم ابتدایی امنیت سایبری نیز توصیه می‌شود
این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟
علاقه‌مندان به ارزیابی امنیت/تست نفوذ/تیم قرمز، افراد علاقه‌مند به فعالیت در زمینه‌ی Bug Bounty، کارشناسان فعال در زمینه‌ی فناوری اطلاعات، مدیران فنی شرکت‌ها و سازمان‌ها
برای شرکت‌کنندگان در این دوره، مدرک صادر می‌شود؟
بله، در صورت حضور در بیش از ۹ جلسه (از ۱۱ جلسه) برای افراد یک گواهی حضور در دوره صادر می‌شود. برای دریافت مدرک رسمی دوره، نیاز است تا در آزمون‌های دوره‌ای آکادمی راوین شرکت و حداقل نمره‌ی ۷۰ از ۱۰۰ را دریافت کنید.
برای حضور در این دوره به چه تجهیزاتی نیاز است؟
یک لپ‌تاپ یا PC (با سیستم‌عامل دل‌خواه) برای حضور در این دوره کافی است. در خصوص نرم‌افزارهای مورد نیاز هم در صورت لزوم پیش از شروع دوره اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سخنرانان

احسان نیکاور
احسان نیکاور
کارشناس تست نفوذ و تحلیل‌گر امنیت سایبری

برگزارکنندگان

آکادمی راوین
آکادمی راوین

آکادمی راوین، برگزارکننده‌ی دوره‌های تخصصی امنیت سایبری

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی راوین

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غ

رویداد های برگزارشده۳۹
رویداد های فعال۱۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر
  • شروع: شنبه ۱۱ بهمن ساعت ۱۷:۳۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۰ اسفند ساعت ۲۰:۳۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۵ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
پنج‌شنبه ۹ بهمن

کارگاه آنلاین Threat Hunting Using Sysmon

  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین